Forum: Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić? - art. dziecięce 13

Kajamaja 21.08.2017 *.apn-37-249-130-35.dynamic.gprs.plus.pl

49

Teraz duża konkurencja jest w tym biznesie, co widać...

anitawolarz 22.08.2017 *.095160244216.zabrze.vectranet.pl

49

Jasne, że warto - w szczególności warto zainwestować w sklep internetowy. Ale musisz mieć świadomość tego, że najpierw będziesz musiała nieco zainwestować w jego promocję, żeby pozyskać klientów

Radosław777 22.08.2017 *.aetl169.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

Sklep z zabawkami to fajna opcja, zarówno na biznes w małym mieście, jak i tym większym. Tylko trzeba mieć dobry towar i dobrze się zareklamować. A co myślicie placówce banku? Sam myslałem nad otwarciem takiego punktu banku.

opiekunnestbank 28.08.2017 *.adqh100.neoplus.adsl.tpnet.pl

49

Szanowny Panie Radosławie, jeżeli jest Pan zainteresowany otwarciem placówki partnerskiej Nest Banku, to po szczegóły zapraszam na naszą stronę: nestbank.pl/franczyza/ Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Kiesaol 26.10.2017 *.egv204.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Moim zdaniem warto w takie coś iść, zabawki zawsze są w cenie, tylko wystarczy podążać za trendami. Dobrym pomysłem są np zabawki świnka peppa , bob budowniczy, strażak sam i dużo dużo innych. No i moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie wtedy sklep internetowy z wysyłką towaru.

obiektywny komentator 02.12.2017 *.d157.gorlice.zicom.pl

354

to spamowanie typu "będą potrzebne Ci regały, koleżanka szukała i znalazła" ... ludzie, nie stać Was na uczciwą reklamę tylko tworzycie takie bzdurne historie? Jak dla mnie właśnie takie firmy omijam z dalek bo skoro ktoś skąpi na autoreklamę to bez wątpienia tym bardziej oszczędza na jakości swoich produktów!!!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.