Forum: Szkolenia menedżerskie - usługi dla biznesu 62

martka2 29.11.2013 *.static-78-9-150-134.ssp.dialog.net.pl

3

hej

chce od dawna zapisać się na szkolenia dla kierowników i ktoś polecił mi firmę Sucess Story. Mają teraz fajną opcję tych szkoleń otwartych i strasznie mi się podoba, że mogę się zapisać przez internet.

No i firma ma mega referencje, to mnie chyba do niej najbardziej przekonuje, a kolega, który poleca mówi, że wszystko robione jest przez ekspertów i co ważniejsze prawdziwych biznesmenów, którzy na co dzień prowadzą różne firmy.

Myślicie, ze takie szkolenia będą miały dla mnie sens?

Kamilad 07.01.2014 *.acok209.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Ze swojej strony mogę wskazać w tym temacie szkolenia Prestige ECK z województwa śląskiego. Moja kariera rozwijała się kilkukrotnie z nimi i byłam usatysfakcjonowana. Wiedza i warunki się zgadzały, no i efekt końcowy też.

Korczak 27.11.2014 *.89.229.36.189

33

Akurat w przypadku szkoleń menadżerskich warto do tematu podejść z rozsądkiem bo takie szkolenia do najtańszych nie należą, ale jeśli są dobrze przeprowadzone to taki pracownik naprawdę jest wstanie spłacić cenę szkolenia w trakcie jednego miesiąca. Dobre firmy mają sporo szkoleń otwartych na które też czasam warto się wybrać Inprogress w tej chwili ma kilka otwartych szkoleń wiele osób nie wie, że tego typu szkolenia są ogólną częścią płatnych szkoleń, czyli można iść i za darmo dowiedzieć się o jakimś ogólnym problemie jeśli nas zainteresuje to zapisać się na szkolenie płatne z tej tematyki.

Krzysztof Stark 30.03.2015 *.user-94-254-145-6.play-internet.pl

4
Mi parę osób poleciło, żeby się do pani Wegener na szkolenie zgłosić i tak właśnie sobie przeglądam jej stronkę – http://wandawegener.pl i nie wiem który kurs wybrać. Ma tam kilka tematów – sukces, bogactwo, osobowość, mistrzostwo...ktoś może doradzić?

Reniu 13.04.2015 *.d46-51.icpnet.pl

16

Korzystam często ze szkoleń menedżerskich, ale też i fachowych pozycji. Ostatnio w ręce wpadła mi książka "Lider Sprzedaży" Roberta Zycha. Kompendium wiedzy w pigułce. Pan Robert prowadzi też firmę szkoleniową Kontrkat OSH, z której usług kiedyś mój pracodawca korzystał.

afaktury 22.04.2015 *.host-176-221-120-240.dynamic.mm.pl

10

Warto korzystać z szkoleń, ponieważ to podnosi nasze kompetencje. Co do literatury warto wybierać taką napisaną przez praktyków danej dziedziny.

Magdalena K 22.06.2015 *.87-204-41-166.static.ip.netia.com.pl

4

Ja szkolę się naprawdę sporo. Korzystałam z wielu świetnych firm, które śmiało mogę polecić z czystym sumieniem każdemu.

tritimi 23.06.2015 *.CMPC018-220.CNet2.Gawex.PL

5

Jedna z lepszych jest http://www.lhhpolska.pl/ !

Jeronimo 05.08.2015 *.d216-90.icpnet.pl

9

Firma szkoleniowa Anspire - nowy narybek na rynku. Mają świetną ofertę na szkolenia.
Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale jeśli aspirujesz na stanowisko kierownika to na pewno przyda się szkolenie z liderowania w zespole.
Możesz zapisać się na wersję otwartą szkolenia lub ustalić indywidualne warunki dostosowane do wymagań.

geomam 09.08.2015 *.89-76-129-69.dynamic.chello.pl

13

Wymianiacie dużo adresów, a mnie zastanawia, która szkoła będzie najlepsza. Nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto.

Jeronimo 11.08.2015 *.d89-96.icpnet.pl

9

Ja korzystałem z kilku firm i ze szkolenia w Anspire udało mi się wynieść najwięcej informacji, które mogłem wykorzystać w praktyce. Sprawdź dokładnie ofertę szkoleń firmy, z której chcesz skorzystać, można zapytać o referencje lub sprawdzić doświadczenie osoby prowadzącej lub po prostu poszukać opinii w sieci - https://plus.google.com/+AnspirePl/about
Ceny mają naprawdę jedne z najniższych na rynku. Możesz wybrać się na szkolenie otwarte z lub jeżeli chciałbyś coś bardziej indywidualnego to przedzwoń i zapytaj o spotkanie indywidualne "face to face".

andrecourt 28.08.2015 *.194.153.107.130

24

Moim zdaniem dobry menedżer powinien mieć choć podstawową wiedzę jak zbierać dane o rynku i zachowaniach klientów. Co z tego że menedżer zna swoich pracowników, skoro nie zna klientów ;) Większość agencji marketingowych inwestuje już w profesjonalne badania rynku i dobrze na tym wychodzi ;)

chomik 03.09.2015 *.router.webino.pl

24

Racja powinien znać się na takich rzeczach. Tym bardziej, że menager powinien znać swoich pracowników, żeby wiedzieć czego może od nich wymagać ;) Sama wychodzę z założenia, że zadowolony pracownik jest bardziej zaangażowny w spwja pracę a tym samy wydajny. Potwierdziły to nawet badania przeprowadzone przez firmę GDP z http://www.gdp-krakow.pl/narzedzia-badawcze/badania---biznes/badania-satysfakcji-pracownikow/ Dlatego tak ważne jest aby znać swoich ludzi. A dobry menager to nie tylko stos papierków i ukończonych kursów, a przede wszystkim praktyczne umiejętności komunikowania się z resztą załogi.

Letyckaa 12.11.2015 *.212.106.159.97

5

Jeśli ktoś jest zainteresowany szkoleniami menadżerkimi polecam odwiedzić stronę grupa-kreatywna.pl :)

Irmina 25.11.2015 *.185.119.148.45

1

Osobiście polecam https://aliorinstytut.pl/ byłam z całym zespołem na szkoleniu sprzedażowym zamkniętym. Trener Wojciech Woźniczka jest mega!!! Dziękuję Irmina z TKW...

Łukasz Kruszyna 14.01.2016 *.85.219.150.142

37

Od dłuższego czasu w temacie szkoleń biznesowych korzystam z oferty Asset. Mają rozsądne ceny, dobrych trenerów i metody pracy sprawdzone, nowoczesne. Nie ma problemów z kontaktem, najlepiej zadzwonić, odbierają telefony.

joanna.lipiec 25.01.2016 *.d222-68.icpnet.pl

2

hej, a orientujecie się, czy zdarzają się takie szkolenia nieodpłatnie, czy raczej nie ma na co liczyć? nie ukrywam, że obecnie moja sytuacja finansowa jest słaba, z resztą słaba to mało powiedziane. najchętniej na terenie województwa wielkopolskiego, ale inne oczywiście też wchodzą w grę! pozdrawiam serdecznie

tomaasz 26.01.2016 *.31-179-81-8.dynamic.chello.pl

44

A pytasz o szkolenia menadżerskie? Nie wydaje mi się, żebyś znalazła jakieś bezpłatne, można znaleźć sporo darmowych kursów, ale z marketingu. Każda firma powinna inwestować w ten sposób w swoich pracowników. Brałem udział w kilku tego typu szkoleniach i przyznam, że zdobyta wiedza przydała mi się w pracy.

Piotr Benet 14.07.2016 *.ip-218.212-91-26-0.dynamic.chello.pl

48

A jeżeli chodzi o coaching. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Marek39 30.09.2016 *.apn-31-0-43-0.dynamic.gprs.plus.pl

29

Takie szkolenia to bardzo dobra inwestycja. Najpierw warto zacząć od szkoleń bezpłatnych i webinarów a potem rozwijać temat.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.