Forum: Szkolenia menedżerskie - usługi dla biznesu 62

KWilk 03.10.2016 *.host-46-174-213-44.podkarpacki.net

4

Niedawno miałem doświadczenie z firmą szkoleniową CoachDevelopment. Jestem pozytywnie zaskoczony przebiegiem i wynikiem szkolenia. Kiedyś myślałem że szkolenia to raczej nudny, jednak że po tym szkoleniu zmieniłem zdanie. Umijętności i doświadczenia trenera odrazu było widać po rozpoczęciu zajęć, chętnie odpowiadał na pytania i tłumaczył wszystkie nie jasności. Ogólnie jestem zadowolony z tego szkolenia

mariussz 24.02.2017 *.public-gprs353025.centertel.pl

1

Dla zainteresowanych, w marcu od 21 do 24 (wtorek-piątek) odbędzie się ciekawe szkolenie menadżerskie organizowane przez Centrum Szkolenia SEMPER. Szkolenie będzie dotyczyć zarządzania zespołem, budowania swojego autorytetu w zespole i wydobywania z pracowników tego co najlepsze. Szkolenie ma formę warsztatów i jest skierowane do menadżerów firm.

Kamil222 23.06.2017 *.88-199-38-61.tktelekom.pl

1

Potwierdzał wypowiedź urzytkowanika "Malinaaa" Najlepszy trener z zarządzania sprzedażą - Lech Dworaczyńki. Jeżeli szukacie dobrego, praktycznego szkolenia -to on jest najlepszy. Warsztaty są ciężkie i bardzo wymagające ale bardzo efektywne. Jedyny minus jest taki że jest dość drogi, ale za jakość się płaci.

Jusi111 24.07.2017 *.188.47.127.143.ipv4.supernova.orange.pl

4

Polecam Winners-szkolenia, posiadają szeroki wybór szkoleń zamkniętych i otwartych dla menagerów. Prowadzą zajęcia w 16 miastach wojewódzkich. Kurs prowadzony jest w formie interaktywnych warsztatów.

Katarzyna Sołtys 04.10.2017 *.095160159233.dynamic-ra-12.vectranet.pl

3

Na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkie 2017 będzie Guinter
Verheugen, Komisarz do spraw rozwoju UE , zapowiada się bardzo interesująco. Kto z Was się wybiera? My będziemy. Uważam, że podczas takich wydarzeń można się wiele nauczyć i wymienić doświadczeniami. Jesteście podobnego zdania?

dudek20 05.03.2018 *.bvr82.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Jakie szkolenia możecie polecić dla początkującego menadżera? Czy są organizowane szkolenia online przez komputer?

Aleksandra Jadczyk 06.04.2018 *.193.106.131.85

2
Jedną z najbardziej polecanych firm zajmującą się szkoleniami w różnych dziedzinach biznesu, handlu itp. jest Delta training - deltatraining.pl , szeroka oferta, profesjnalna kadra i duże uznanie samo mówi przez siebie, że warto szkolić się u najlepszych. Jeśli nie wiecie gdzie się szkolić to szczerze polecam.

anna.lis 06.02.2019 *.public-gprs215622.centertel.pl

2
Szkolenia to szczególny element w pracy np. handlowca, dobrze jest przyłożyć się do organizacji takiego wydarzenia. Nasza firma organizowała ostatnio szkolenie dla "terenowców" we Wrocławiu. Jeśli ktoś dodatkowo planuje przeprowadzić kluczowe negocjacje to polecam takie miejsca jak np sala platinum w starej garbarni się do tego świetnie nadaje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.