Forum: Jak pozycjonować stronę internetową? - usługi dla biznesu 62

rachela27 08.07.2015 *.89-69-44-6.dynamic.chello.pl

8

To nie jest taka prosta sprawa i można sobie mocno zaszkodzić, jeżeli próbuje się coś samemu albo powierzając temat innej niedoświadczonej osobie. A konsekwencje bywają naprawdę bolesne, o czym się przekonal mój znajomy, który miał problem z filtrami nałożonymi na swoją stronę. Potem szukał ratunku i po czasie udało się jakoś rozwiązać kłopot. Ale nerwów to go sporo kosztowało.

Paladyn K 10.07.2015 *.user-109-243-17-244.play-internet.pl

1

a może prościej byłoby oprogramowanie sklepu brać już z optymalizacją? ja mam sellingo i w zupełności daje radę jak na tak skromnie rozreklamowany produkt. wtedy nie musisz nikogo do tego zatrudniać ale też nie bawisz się w to sam, bo istotnie ktoś wyżej podkreślił, że można sobie zrobić więcej krzywdy niż pożytku!

pawa 10.07.2015 *.host-79.133.203.130.citimedia.pl

11

Możesz zoptymalizować swoją stronę wprowadzając zmiany w strukturze architektury strony www, wprowadzić odpowiedni content (treść z bogatą liczbą słów kluczowych), ale najważniejsze i tak będzie bezpośrednie pozcjonowanie stron, najlepiej jakby to wykonała fachowa agencja marketingowa . Oni mogą wypozycjonować lokalnie i na wybrane frazy usług, produktów oraz marki.

królowa_elza 13.07.2015 *.ip-37-152-19-81.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

60

Pozycjonowanie stron www to nie łatwy kawałek chleba, Na naszą pozycje w wyszukiwarce ma duży wpływ kilka czynników. Są poradniki, ale niestety nie wszystkie tajniki mogą być tam napisane. To tak jak każdy piekarz chroni swój przepis na chleb. Taka zasada rynku. Pozycjonowanie jest kluczową reklamą w internecie i lepiej przekazać ja specjalistom. Samemu lepiej się za to nie zabierać, bo można narobić więcej złego niż przynieść korzyści.

rankitpl 15.07.2015 *.185-55-65-21.e-spidernet.pl

2

W pozycjonowaniu obecnie warto postawić na wysoką jakość usług. Do lamusa powoli odchodzą oferty w rozliczeniu za efekt. My swoim klientom proponujemy rozliczenie w modelu stałej opłaty abonamnetowej. Na koniec miesiąca jeśli klient sobie życzy dostaje od nas pełen raport wykonanych prac.

Hannaz Hannaz 06.08.2015 *.host-19-232.internetunion.pl

1

zabieram się właśnie za swoją www i śledzę info na co trzeba zwracć uwagę, na kilku z nich jest o jakiś nagłówkach i chciałam sie zapytać czy to faktycznie takie ważne żeby google nas wyświetlał w wyszukaniach?

Jeronimo 11.08.2015 *.d89-96.icpnet.pl

9

Marketing internetowy w wyszukiwarkach czyli pozycjonowanie lub prowadzenie kampanii adwords to nie lada wyzwanie dla osoby, która nie miała z tym wcześniej styczności. Samemu można się nauczyć podstaw poprzez wiedzę z internetu lub dedykowane szkolenia w tym zakresie. Trzeba mieć jednak na uwadze to, że jest czasochłonne zajęcie wymagające bycia na bieżąco w branży i ciągłej analizy chociażby statystyk w google analytics. Warto sobie więc przekalkulować czy ma się czas na samodzielne działania, czy lepiej zwrócić się do zaufanej agencji, która wykonan za nas całą pracę.

chomik 20.08.2015 *.router.webino.pl

24

Pozycjonowanie stron internetowych jest bardzo przydatne w przypadku działań e-marketingowych. Jeżeli jednak chcemy uzyskać efekty prac to najlepiej zlecić to specjalistom. Osoby, które się na tym nie znaja nie osiągną ich tak szybko oraz nie będą aż tak skuteczne. Mówię to z własnego doświadczenia, ponieważ sama chciałam zając się swoją stroną, ale szło mi to bardzo wolno. Dlatego czasami szkoda sobie głowy zawracać i czas tracić.

UlaF 26.08.2015 *.178.23.106.90

1

Ja również sama działałam, ale moja firma była zawsze gdzieś na 3 stronie w google. Prawda jest taka, że pozycjonowanie trzeba zostawić specjalistom. Trudno dziś o kogoś kto faktycznie wyciągnie naszą stronę na pierwsze miejsce. Uważam, że pozycjonowanie na własną rękę może nam dodatkowo zaszkodzić, a nie pomóc jeśli się na tym nie znamy. Najlepiej oddać się w ręcę ekspertów.

DarekJ 27.08.2015 *.088156103173.zabrze.vectranet.pl

1

Ja myślę, że nie warto tracić ani czasu, ani nerwów na pozycjonowanie na własną rękę, lepiej zostawić to profesjonalistom... Istnieje jeszcze ryzyko nałożenia filtru na stronę ;)

Seologist.pl 04.09.2015 *.jedenzero5-piecjeden.echostar.pl

3

Przez ostatnie 2 dni postanowilismy w firmie przekopac fora internetowe i sprawdzic jak zmienila sie branza i co jest pisane o Pozycjonowaniu. Na rynku dzialamy 4 lata i jak kiedys wszystkie informacje byly jednym miejscu tak teraz o Pozycjonowaniu przeczytamy na co drugim forum... Ale niestety to jakie sa oferty do zlapalismy sie za glowe.. Pozycjonowanie w 30dni. Pozycjonowanie za 1 zl, Hitem pozycjonowaniem z sms ! Pozycjonowanie z Allegro rowniez nic dobrego... Dlatego jezeli znajdujace sie tutaj Firmy szukaja Agencji SEO, ktora potraktuje was powaznie zapraszamy do kontaktu.

nkuc82 20.09.2015 *.staticline-31-182-64-246.toya.net.pl

4

Najważniejsze są dwie rzeczy. Po pierwsze strona musi być założona na dobrym silniku (i najlepiej jak będzie jakiś tani serwer), co też od razu mogę polecić - https://www.nazwa.pl/kreator-www/, jest tam naprawdę porządna ekipa, która stronę zrobi w mig i da wszelkie potrzeba narzędzia do odpowiedniego pozycjonowania. A druga rzecz, to oczywiście kontent, odpowiednio dobrane i wyeksponowane treści (nie wolno ukrywać i sztucznie podbijać!), które podbiją stronę w wyszukiwarce google. Można też uciec się do usług firm pozycjonujących, ale to oczywiście już nie darmo. Powodzenia zatem.

chomik 22.09.2015 *.router.webino.pl

24

Ja proponuję skorzystać ze sprawdzonej firmy, która wykona badanie rynku a następnie zaproponuje nam odpowiednio wyselekcjonowane kampanie reklamowe. Dzięki temu trafimy bezpośrednio do klientów. Ta firma robi to dobrze http://pozycjonowanieideo.wix.com. Mają dużo różnorodnych klientów. Sądzę, że warto sprawdzić ich ofertę.

marcinwroblewski 22.09.2015 *.194-247-62-033.galatea.pl

3

Z tego co czytałem na wielu blogach i forach związanych tematycznie z pozycjonowaniem to najlepszym sposobem jest umieszczanie jak największej ilości odnośników do strony. Podobno im więcej linków tym w wyszukiwarce jesteśmy wyżej. Pewnie dobre jest jakieś katalogowanie, pisanie na forach i blogach.

Edmund Zdun 13.10.2015 *.195.205.166.153

5

Zleciłem do pozycjonowania dziesięć fraz w internet-media.pl. Cztery w top 3, cztery w top ten na razie. Ogólnie duża efektywność, stosują uczciwe metody i co najważniejsze rozliczenie za wynik. Przedstawiono mi bardzo jasny kosztorys.

mmllmm 01.11.2015 *.83-238-147-51.static.ip.netia.com.pl

9

Jeśli chce się pozycjonować na bardziej konkurencyjne frazy to w miesiac to się nie uda przy zupełnie nowej domenie.

Piotr Benet 12.11.2015 *.176.221.122.149

48

Firmy oferujące pozycjonowanie nie są tanie a efekty również mogą być bardzo różne. Niekoniecznie takie jakich oczekujemy. ..Tak więc jestem zdania,że jeśli strona ma zasięg lokalny warto jest samemu nauczyć się podstaw. W sieci są odpowiednie kursy.Na przykłąd tutaj:

http://strefakursow.pl/kursy/e-marketing/pozycjonowanie_i_optymalizacja_stron.html

Kurs daje najważniejsze podstawy. Tak naprawdę nie jest to takie trudne.

monik 17.11.2015 *.46-148-0-139.inet-siec.pl

11

Pozycjonowanie wg mnie najlepiej zlecić agencji interaktywnej, która się na tym zna. Na efekty trzeba trochę czekać, ale bardzo się to opłaca na dłuższą mete. A ceny nie są nie wiadomo jak wygórowane, wszystko zależy od firmy i od oczekiwań klienta.

rachela27 29.11.2015 *.89-69-32-79.dynamic.chello.pl

8

Samodzielnie może być trudno, bo pozycjonowanie nie jest wcale takie proste, jak się to niektórym wydaje. Mało tego, bywają popularne samodzielnie działania (np. SWL), które mogą spowodować gwałtowne spadki pozycji w wyszukiwarce, a nawet nałożenie filtra. Dlatego lepiej zlecić pozycjonowanie stron profesjonalistom.

lolek100 01.12.2015 *.89-69-65-53.dynamic.chello.pl

146

planuję zorganizować nieduże szkolenie u siebie w firmie, macie doświadczenie w tym temacie i możecie podpowiedzieć na co w szczególności zwracać uwagę?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.