Forum: Jak pozycjonować stronę internetową? - usługi dla biznesu 62

hhenryk88 01.12.2015 *.host-185-54-56-166.derkom.net.pl

4

Samodzielne pozycjonowanie odradzam, jako, że łatwo o błąd, co może się skończyć filtrem lub banem. Kupowanie linków lub usługi pozycjonwania na allegro także jest złym pomysłem - zazwyczaj efekty są marne. Najlepiej zlecić to jakiejś firmie - ma się przynajmniej pewność, że efekty będą.

PiotrM 17.12.2015 *.109197063121.warszawa.vectranet.pl

13

Ja uważam, że samodzielne pozycjonowanie własnej witryny może przynieść więcej szkody niż pożytku ale dobrze jest mieć podstawową wiedzę o SEO. Moją stronę pozycjonuje firma https://www.internetica.pl/ i dzięki temu, że sporo o tym czytam wiem co robią i co mają na myśli kiedy proponują mi jakieś nowe rozwiązania. Z ich pracy jestem zadowolony ale taki już ze mnie typ człowieka, że wszystkiego lubię dopilnować osobiście i tak też jest w tym przypadku. Może Wasza wiedza nie będzie dostateczna aby wypozycjonować stronę ale za to, tak jak mnie, pozwoli na nawiązanie współpracy z rzetelnym kontrahentem.

dif3rent 17.12.2015 *.89-79-55-40.dynamic.chello.pl

2

Osobiście wypozycjonowałem dwie stronki, przez platformę.
Sam sobie sprawdziłem koszt słów, i dodałem sobie i jest bardzo fajnie. Pozycjonuje Znana firma - Enterso, która jako pierwsza w Polsce wprowadziła skrypt do pozycjonowania stron o nazwie Adder, stworzyła nową usługę jaką jest PromoPager opierającą się na schemacie MLM więc dodatkowo sobie zarabiam
Jakby ktoś chciał skorzystać to śmiało
http://promopager.com/ref/22 pomagając mi w ten sposób, chętnie pomogę przy pierwszych krokach

asiapogoda 23.02.2016 *.185.93.180.101

2

nie no sam to lepiej się nie pozycjonuj bo jeszcze filtr wyłapiesz, ja próbowałam sama na szczęście filtra nie mam ale dużo nie brakowało ;)

krzysztof12 06.07.2016 *.apn-46-215-48-175.dynamic.gprs.plus.pl

3

Zdaje się, że w większości komentarzy w tym wątku jest sugestia, żeby zlecić pozycjonowanie specjalistom. Fakty są takie, że "specjaliści" są różni, ci dobrzy mają wyrobioną markę i biorą dużo kasy. Za to zlecając pracę tanim ryzykuje się stratę czasu i pieniędzy. Niestety, żeby mieć dobre pojęcie na temat pozycjonowania trzeba w tym temacie spędzić wiele godzin i ciągle się dokształcać, ale to jest alternatywa dla drogich specjalistów z marką.

Pawelt160 23.07.2016 *.euc26.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otworzeniem Call Center. Potrzebuję rady czy to trafny pomysł. Na początek chciałbym zainwestować w to ok 20-30tys. na 5-10 stanowisk.

Jak myślicie można na tym zarobić bo większość osób raczej nie odbiera telefonu lub spławia dość niekulturalnie.

I jeszcze jedno pytanie czy orange czy inna sieć by sie zgodziła na współprace ze startupem i udostępniła swoją baze kilentów na własny użytek bez dalszej odsprzedaży?

Jeśli ktoś ma doświadczenie w tej branży to proszę o kontakt.

Pozdrawiam Paweł.

Jakub Jakubowski 29.07.2016 *.78.10.209.231

1

Ja zachęcam wszystkich do pozycjonowania najpierw prostych fraz, żeby zdobyć szybciutko ruch a potem dopiero brać się za te trudne.

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Jestem zdania, że najlepiej jest korzystać z usług firmy pozycjonerskiej. Jeśli postawimy na samodzielne działania, możemy sobie zaszkodzić.

AnnSio 04.08.2016 *.f92-142.icpnet.pl

2

Włos na głowie dębem staje, jak czytam te porady o samodzielnym pozycjonowaniu ;) u nas w agencji nad jedną stroną pracują co najmniej 4 osoby, nie wyobrażam sobie, jak miałoby wyglądać życie takiej osoby, która sama pozycjonuje ;) Już nie wspomnę o kwestii kompetencji, bo to jest oczywiste, że brak wiedzy może nieźle zaszkodzić. Wydaje mi się, że efektywność samodzielnego pozycjonowania jest bliska zeru.

Do nas zgłaszają się różni klienci. Część już "po przejściach", część zupełnie niezorientowanych, co to jest pozycjonowanie, ale również są i tacy, którzy dobrze wiedzą na czym polega pozycjonowanie i tym bardziej wolą to zlecić, bo potrafią realnie ocenić swoje możliwości. Jak wybrać agencję? Na pewno nie po cenie, polecam raczej dzwonić do dotychczasowych klientów i pytać o to, czy daje im to efekty. W końcu to inwestycja, która musi się zwrócić. Chyba was nie zaskoczę, że najbardziej polecam agencję Widoczni, w której pracuję ;)

marrek55f 25.11.2016 *.37.190.147.225

6

Firma pozycjonująca o sprawdzonym działaniu.

Piotr Sysuł 26.11.2016 *.188.146.61.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

5

Zachęcam do rozważenia, czy nie lepiej iść na kurs pozycjonowania - podstawy to są 2 dni kursu - a potem robić to już taniej, samodzielnie, z większym sercem i pod większą kontrolą?

MatDob 05.01.2017 *.89-68-83-195.dynamic.chello.pl

10

Kiedyś próbowałem pozycjonować stronę na własną rękę, ale niestety skończyło się to nałożeniem filtra od Google na moją stronę za nienaturalne działania. Więcej było z tego problemów niż korzyści. Jeżeli chcesz pozycjonować stronę skutecznie i bezpiecznie to poszukaj agencji, która posiada status Google Partnera. Korzystam z usług seo4.net/ i jestem zadowolony..Wydawało mi się, że to łatwe i potrafię zrobić to sam i nie skończyło się to dobrze

Sams 16.01.2017 *.eou122.neoplus.adsl.tpnet.pl

4

Sądzę, że można spróbować sił w samodzielnym SEO, ale tylko jeżeli jest się pewnym swoich działań. Warto poszukać w internecie fachowych informajci, które pozwolą nam uniknąć najczęstszych błędów przy pozycjonowaniu witryn. To już pierwszy krok do sukcesu.

traska 20.01.2017 *.80.82.24.25

1

Pozycjonowanie jest naprawdę bardzo ważne, nie ma co tego bagatelizować :p

Asiula 25.01.2017 *.apn-46-77-154-84.dynamic.gprs.plus.pl

136

A co myślicie o content marketingu? To działanie jest bardziej wartościowe niż czyste SEO.

Spinu 16.05.2017 *.eqj245.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Najlepiej jest zlecić to zewnętrznej firmie. Tylko wtedy mamy pewność że strona będzie dobrze wypozycjonowana ;)

Gatij 30.05.2017 *.ahw26.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Po ostatnich zmianach algorytmu google, raczej bez zewnętrznej firmy która się na tym zna niewiele zdziałasz. :)

Angela Kowalik 30.06.2017 *.user-94-254-158-125.play-internet.pl

9

Ja pozycjonuje sobie stronę w CoolBrand i polecam. Moj szwagier pierwszy u nich pozycjonowal, stad mam kontakt. Jak ktos chce to macie numer telefonu 509 782 674

Siwy 03.08.2017 *.193.106.87.232

4

Moje samodzielne walki z pozycjonowaniem zakończyły się karą Google. Nawet umieszczenie linków w Disavow Tool nie pomogło. Także, w tym wypadku polecam udać się do jakiejś agencji interaktywnej. Po różnych doświadczeniach wpspółpracuję teraz z Solv - są rzetelni, a ja mam problem z głowy.

kasix997 06.08.2017 *.evz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

Uważam, że pozycjonowanie to podstawa wypromowania własnej strony czy biznesu. Ale fakt, trzeba to robić z głową aby nie narobić szkód. Chyba najlepiej znaleźć firmę/ osobę, która się tym profesjonalnie zajmie. Trochę to trwa ale efekty znakomite.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.