Forum: Integracja pracowników - pomysły i kontakty do firm - usługi dla biznesu 62

hungry_heart 05.09.2016 *.apn-46-215-158-98.dynamic.gprs.plus.pl

38

Takie gadżety mogą się przydać na jakieś targi czy eventy promocyjne, ale nie sądzę, że warto produkować tego bardzo dużo. Ogólnie ludzie takie koszulki lubią ze względu na użyteczność, ale często nie zwracają uwagi na znaczek na nich umieszczony.

Elsa 26.01.2017 *.31-178-152-19.dynamic.chello.pl

5

Szkolenie z integracją to dobra opcja. Dzięki czemu zespół sie poznaje, poza tym nic tak nie jednoczy ludzi jak alkohol i przełamuje bariery :D oczywiście, w ramach rozsądku. Szkolenie nie może być za długie, bo w końcu nie chcesz pracowników zamęczyć tylko dać im chwilę wytchnienia. Można iść na kręgle, do pubu, do jakiegoś Muzeum ,np. Kopernika.

Maden 28.02.2017 *.78.10.146.220

8

Według mnie świetny pomysł to wypad na tor kartingowy. Z doświadczenia wiem, że to świetna zabawa, która jest bardzo miło wspominana przez naprawdę długi czas. Jeżeli chodzi o naszą stolicę to bardzo dobre możliwości są na stadionie narodowym. Jest tam firma Kartingowy Narodowy, które właśnie dysponuje bardzo dobrym torem, gdzie wraz ze swoja firma spędzaliśmy event integracyjny. Super sprawa, bardzo miła atmosfera, zero problemów organizacyjnych.

Maksio 06.04.2017 *.178-37-134-106.adsl.inetia.pl

35

Integracja pracowników to bardzo ważna kwestia, choć niestety nie każdy pracodawca o tym pamięta. Moim zdaniem w każdym przypadku opłaca się organizować jakieś wyjazdy lub imprezy, nawet jeśli firma liczy zaledwie kilkanaście osób. Dzięki temu wszyscy mogą się lepiej poznać oraz jednocześnie odpocząć. Dzięki czemu po powrocie ich jakość pracy się poprawi. W mojej firmie (liczącej zaledwie 11 osób) szef zorganizował nam wyjazd do Zielonej Polany, ośrodka znajdującego się praktycznie pod samymi Bieszczadami. Na wyjeździe mogliśmy korzystać z wielu aktywności takich jak lot balonem, spływ kajakowy czy też paintball. Wieczorem udaliśmy się na wcześniej przygotowaną imprezę, choć nikt nie zachowywał się nieodpowiednio ;) Wyjazd był udany i w tym roku też planujemy się wybrać, mam nadzieję że nam się uda.

Gus!a 18.05.2017 *.31-179-8-13.dynamic.chello.pl

73

A może Paintball? Co myślicie?

jjusti18 14.06.2017 *.94-40-46-169.tktelekom.pl

30

Ja uważam, że fajnym pomysłem na integrację jest wyjazd. Myślę jednak, że w tej kwestii warto skorzystać na przykład z pomocy organizatora wyjazdów firmowych. Ja niedawno trafiłam w internecie na stronę [url]www.travel-experience.pl[/url] i zamierzam skorzystać z ich pomocy. Z tego co dowiedziałam się mają bogate doświadczenie w tej branży, są w pełni profesjonalni i dbają o każdy szczegół- więc jak dla mnie ta opcja jest naprawdę świetna.

tomtom 31.07.2017 *.host86.stimo.net

48

Wyjazd za miasto, Paintball albo jakieś inne gry drużynowe :)

kasix997 06.08.2017 *.evz68.neoplus.adsl.tpnet.pl

11

Szukam jakiejś firmy z Poznania, która się czymś takim zajmuje.

Ktoś coś podpowie?

Siwy 09.08.2017 *.193.106.85.148

4

U mnie z roboty poszli wszyscy na piwo i kręgle. Ubaw po pachy i integracja zaliczona ;)

Jane 15.09.2017 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62

Może wyjazd w góry? U mnie sie to sprawdziło

kazik124 04.01.2018 *.aof90.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Proponuje pokaz sztuczek piłkarskich które wykonuje Dawid. www.dkfreestyle.pl . Dopasowuje on muzykę odpowednią do okazji, robi różne pokazy z rekwizytami, a jeśli się chce to może też zrobić warsztaty z tych sztuczek. Już wykorzystałem jego pokaz na własnej imprezie i bardzo podobało się to pracownikom. Polecam :)

Markus Wojtas 09.01.2018 *.78.10.247.128

4

jeszcze jak byłem pracownikem, a nie pracodawcą, uważałem że integracje są bardzo ważne dla atmosfery w pracy, także chętnie poprzeglądam propozycje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.