Forum: Yogen Fruz - gastronomia 214

Sebi 10.09.2002 *.

Dzięki Zibi, sprawdzę. A pytanie było skierowane do pana Waldemara Lipińskiego z firmy Yogen Fruz, ale chyba nie zagląda na forum.

Marcin 10.09.2002 *.

Stoisko Yogen Fruz widziałem w Poznaniu na Polagrze.

Zibi 11.09.2002 *.

Seba swoją drogą to ciekawy pomysł zadawać pytanie na forum prezesowi sieci franchisingowej ... zwłaszcza że we wpisie tej firmy (w katalogu sieci) jest telefon do pana Waldemara Lipińskiego. Mam taki pomysł może niech się ujawnią wszyscy prezesi sieci franchisingowych odwiedzający to forum:)

Sebi 12.09.2002 *.

Zibi, dotarło do mnie, że jesteś na etacie w "Yogen Fruz" (przejrzałem twoje wcześniejsze wypowiedzi na forum - sprytne, ale zbyt czytelne). A prezes, pan W.Lipiński, komentował inną wypowiedź nie pytany, więc wydawało mi się naturalne, że zapytany wprost udzieli informacji wszystkim zainteresowanym. Pozdrów pana prezesa.

Zibi 12.09.2002 *.

A może jeszcze jesteś w stanie, na podstwie mojego pisma powiedzieć jaka przyszłość mnie czeka i czy awansujemy do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Facet z takim darem (jasnowidz) to ty pewnie co tydzień wygrywasz w Dużego Lotka:)

Sebi 12.09.2002 *.

:)

Zibi 13.09.2002 *.

:)

MiMa 25.09.2002 *.

Zibi, czy możesz nam odpowiedzieć gdzie w Warszawie jest obecnie Yogen Fruz?
Słyszałem o przejściu podziemnym pod Rotundą, Wileńskiej etc. A jeżeli tam były, a już nie ma to dlaczego?

Zibi 25.09.2002 *.

No cóż chętnie bym odpowiedział gdybym wiedział ... myślę sobie tak, na tym forum jest wiele osób które szukają jakiejś sensacji zamiast np. zwrócić się do konkretnej sieci bezpośrednio z pytaniem. Zadawanie pytań o nowe pynkty (m.in. YOGEN FRUZ), czy też pytanie o finanse jak ma to miejsce w przypadku Muszkieterów, w próżnię nie ma sensu, lepiej takie pytanie kierować do franczyzodawcy zwłaszcza jek wszystkie telefony i adresy e-mail są w katalogu - TO JEST DUŻO PROSTRZE:)))

GREG 25.09.2002 *.

Zibi przestań robić sobie autoreklamę i tak nie dadzą ci pracy w Yogen Fruz ... znamy się już kilka lat i nie wiedziałem że z ciebie taki elokwentny gość:))))

Zibi 25.09.2002 *.

GREG nie badź taki cwany jak tam sesja poprawkowa ...

Atak klonów 25.09.2002 *.

Zibi i Greg są jak bracia. A moze to jedna osoba? Sebi sprawdź w archiwum.

Sebi 25.09.2002 *.

Nie muszę sprawdzać, przecież to widać:)

MiMa 27.09.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Nie rozumiem po co taka tajemnice z tego robić - jest Yogen Froz w Warszawie czy go nie ma?

Sebi 27.09.2002 *.rt53.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

MiMa cofnij się o jedną stronę, tam Zibi (GREG?) napisał gdzie widział Yogen Fruz w Warszawie.

Zibi 28.09.2002 *.prosie9.acn.pl

Jesteście trochę śmieszni - rozumiem, że głównym problemem osób odwiedzających ten portal jest to czy Zibi to Greg a Greg to Zibi - otóż nie jest to jedna osóba. W imieniu wszystkich zainteresowanych wysłałem drogą mailową pytanie to firmy YF Zdrowe Desery II Sp. z o.o. treści - "ile punktów franchisingowych sieci YOGEN FRUZ jest w Warszawie". Jak tylko uzyskam odpowiedź to wyślę ją na to forum.

Zibi 30.09.2002 *.ptp142-2.dostep.pl

Witam, z tego co przysłali z YOGEN FRUZA wynika że w Warszawie są dwa punkty sezonowe (jeden punkt już działał w tym roku na Krakowskim Przedmieściu, drugi ma ruszyć w przyszłym roku), właśnie na dniach ma być uruchomiony lokal w Galerii Mokotów, prowadzone są rozmowy na temat Woli Park i jeszcze innych lokalizacji. Do każdej licencji określana jest wyłączność terytorialna. Dwa punkty w A-petit były punktami pilotażowymi na określony czas. Napisali również, że na dniach postarają się umieścić informację o swojej sieci, w której odpowiedzą na wszystkie pytania które zadają uczestnicy tego forum, a które dotyczą sieci YOGEN FRUZ.

MiMa 02.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Dzięki Zibi :)

Wegetarianka 10.10.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Bardzo pasuje mi jedzenie YOGEN FRÜZ, jest zdrowe, pożywne i bardzo smaczne. Poza tym pomysł na robienie sałatek w sosach jogurtowych uważam za trafiony.

Mięsniak 11.10.2002 *.prosie7.acn.pl

Czy YF ma w ofercie coś dla wielbicieli mięsa? Jakiś pożywny tatarek albo zdrową goloneczkę? I nie mówcie, że się nie da, skoro tłuste, kaloryczne lody udało sie przerobić na zdrową żywność!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.