Forum: Yogen Fruz - gastronomia 214

martin 04.05.2002 *.

"mała" vide supra i masz odp.

martin 05.05.2002 *.

"Henio" dziękuję za podpowiedź:-))

Bella 14.05.2002 *.

A ja mam knajpę. Całoroczną, włoskie żarcie. Nie widziałm stoisk Yogen Fruz, niestety. Ale co myślicie, żeby takie coś było w normalnym lokalu?

Sebi 14.05.2002 *.

Podobno w łódzkim M1 otworzono stoisko Yogen Fruz. Czy ktoś to może potwierdzić? A może próbowaliście tych jogurtów? Jakie są Wasze wrażenia kulinarne i estetyczne (stoisko). Jestem zainteresowany tą licencją - dzięki za wszelkie uwagi.

zrażony 24.05.2002 *.

Ta firma powinna być na czarnej liście, to jacyś krętacze. Zainteresowałem się ich ofertą i poprosiłem o przesłanie wzoru umowy - kategorycznie odmówili!!!! Widocznie musi być w tym jakiś przekręt skoro umowę trzeba podpisywać w ciemno, bez możliwości konsultacji prawnej!!! UWAŻAJCIE!

Michał Wiśniewski, red. portalu 24.05.2002 *.

Warto pilnować swojego prawa, jakim jest poznanie umowy (i ewentualne skonsultowanie jej z prawnikiem) przed podpisaniem. Ale pamiętajmy też, że sama umowa jest własnoscią intelektualną franchisodawcy i on może się obawiać ujawnienia tajemnic systemu. Dlatego niektórzy franchisodawcy ujawniają umowę dopiero po podpisaniu oswiadczenia o zachowaniu tajemnicy lub po weryfikacji biorcy.

Waldemar Lipiński - Prezes Zarządu 25.05.2002 *.

Szanowny Panie "ZARAŻONY" może przed takimi wypowiedziami skonsultować się z prawnikiem lub lekarzem? Pan Wiśniewski sprecyzował odpowiedź na problem jaki Pan postawił jasno i wyraźnie. Ze swojej strony potwierdzam iż w całej sieci Yogen Fruz ( 80 krajów, ok. 6000 punktów) umowę ( po ustaleniu jaki rodzaj licencji wchodzi w grę) do wglądu otrzymuje tylko powtarzam TYLKO osoba lub firma zaaprobowana przez specjalistów Master Franchise danego kraju. Proszę się nam przedstawić, przedstawić do aprobaty swoją lokalizację a wtedy będziemy mogli rozmawiać o umowie. Zapraszam do naszego biura w Warszawie lub proszę skontaktować się ze mną osobiście.

Jogurtofan 07.06.2002 *.

Jadlem jogurt mrożony w M1 w Łodzi. Taki sam smak jak wczesniej probowałem na Węgrzech i Kanadzie.
Dlaczego nie ma reklamy, że jest to jogurt wyprodukowany w Polsce na licencji i jest dietetyczny oraz mało kaloryczny.
kiedy będzie można go kupić w Katowicach???

Warszawiak 07.06.2002 *.

Produkt jest ok.
Kiedy w Warszawie!!!!!!

torrero 07.06.2002 *.

Ostatnio z portalu zniknęła prezentacja firmy. Czy to znaczy, ze nie szukacie już biorców?

Marcin 07.06.2002 *.

Yogen Froz juz jest w Warszawie - jadłem w przejściu podziemnym koło hotelu Forum.

Zibi 11.06.2002 *.

YOGEN FRUZ działa już w Sosnowcu, te mrożone jogurty z owocami są całkiem dobre.

Henio 11.06.2002 *.

Wieki temu jadłem mrożony jogurt w jakimś supermarkecie w Ząbkach pod Wa-wą.
Niewiem co to było ale fane było że się wybierało owoce jakei tam mają być:)

Urlopowicz 20.08.2002 *.

Jadłem w tym roku mrozony jogurt we Władysławowie i Łebie. W obu punktach był ten smak. Produkt jest ok. Może bedą czekoladowe??

Sebi 25.08.2002 *.

Marcin, obszedłem przejście podziemne koło hotelu Forum dwa razy i nie znalazłem stoiska. W którym dokładnie miejscu to widziałeś? A może już zamknęli?

Marcin 26.08.2002 *.

Widziałem że już ich nie ma w przejściu podziemnym pod Rotundą. Wydaje mi się, że Yogen Fruz robił jeszcze próby z firmą A-petit (pod Rotundą to był loakal tej sieci) w Carrefour Wileńska, pewnie nie doszli do porozumienia ... tak to czasem bywa

Sebi 08.09.2002 *.

Szanowny panie Waldemarze, gdzie w Warszawie znajduje się stoisko Yogen Fruz (oprócz tego co ma powstać w Galerii Mokotów)?

Zibi 09.09.2002 *.

No cóż nie jestem panem Waldkiem, ale widziałem stosisko Yogen Fruz na Krakowskim Przedmieściu (chyba stoi tam od czerwca) i w ten weekend stał punkt na Warszawskiej Starówce ... no cóż nie mogłem spróbować jak samkuje bo były tłumy ....

iwona 09.09.2002 *.

Czy ktos moze mi powiedziec ze wszedl w te jogurty i jest zadowolony ?
Po jakim czasie zwraca sie inwestycja ?

Redakcja 09.09.2002 *.www.profitsystem.pl

263
Prosimy nie zakładać nowych tematów przed sprawdzeniem czy nie są już założone.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.