Forum: Yogen Fruz - gastronomia 214

Krzysztof 14.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Ja nie zabardzo zrozumiem jaki jest związek pomiedzy sałatki a lody yogurtowe. Czy Yogen Fruz wiedzą czym sie zajmują?

Michał 15.10.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Chyba wiedzą, za to niektórzy dyskutanci chyba nie wiedzą o czym piszą

Krys 15.10.2002 *.ptp134-2.dostep.pl

Jak się czegoś nie rozumie, to najlepiej udać się do punktu YOGEN FRUZ, który oferuje cały zakres asortymentu tej sieci np. do Galerii Mokotów i tam można dowiedzieć się, że na bazie naturalnego jogurtu i owoców można zrobić wiele smacznych i fajnych dań np. koktajle, sałatki, ciastka z jogurtem itp.

Krys 15.10.2002 *.ptp134-2.dostep.pl

I jeszcze jedno lody jogurtowe mają się tak do naturalnego jogurtu (oferowanego m.in. przez YOGEN FRUZ) jak produkt czekolado podobny do naturalnej czekolady. Lody jogurtowe robi się poprzez dodanie smaku jogurtowego do mieszanki (do punktu lody dostarczane są w proszku) lodowej :)

Konsument 18.10.2002 *.ptp142-2.dostep.pl

Jadłem w Galerii Mokotów, najlepsze są koktajle jogurtowe z owocami.

Krakus 21.10.2002 *.ptp145-2.dostep.pl

Widziałem YOGEN FRUZ w Geant Kraków w lokalu Fleury Michon

Tymon 25.10.2002 *.ptp144-2.dostep.pl

Jadłem w Bydgoszczy fajne :)

xyz1 28.10.2002 *.zwlinux.phs.pl

Gdzie w Bydgoszczy mozna kupić???

Tymon 29.10.2002 *.ptp135-2.dostep.pl

W Auchan Bydgoskim jest punkt YOGEN FRUZ

Sebi 05.11.2002 *.pt113.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Zibi, coś długo trwa to "na dniach..." :)

Zibi 06.11.2002 *.ptp146-2.dostep.pl

No cóż Sebi lokal w Galerii Mokotów jest już od miesiąca czynny, dodatkowo stoi na parterze w nowej części Galerii stoisko YOGEN FRUZ typu wózek. Facet wszystko w sprawie Galerii było już opisane na tym portalu - założone były kolejne tematy na forum o tej sieci, jak również zamieszczony był artykuł informujący o otwarciu. Zawiodłem się na tobie, zawsze na czasiu a tu zaspałeś :))))

Sebi 06.11.2002 *.pp94.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Byłem, widziałem... .Przez grzeczność nie skomentuję trafności wyboru miejsca (tego na II piętrze). Byłem również w łódkim M1 i tam mi się podobało, a i punkt wydaje się idealny.

Aftor 10.11.2002 *.pa149.bedzin.sdi.tpnet.pl

Witam
Mam zamiar otworzyć własny punkt Yogen Fruz w jednym z centrów handlowych. Jestem praktycznie zdecydowany lecz zawsze pozostają jakies wątpliwości. Za miejsce w hipermarkecie musze zapłacić ponad 7000zł na miesiąc + wynagrodzenie wkspedientek. Więc nasuwa się podstawowe pytanie? Czy w dłuższym okresie czasu uda mi się wyjść na swoje??? Ile można zarobić miesięcznie z takiego punktu? z góry dziękuje za wszelkie rady i uwagi. Aftor

Karen 12.11.2002 *.ptp131-2.dostep.pl

Też jestem zainteresowana tą siecią, dostałam od nich kalkulację - wyliczone dochody, koszty stałe itd. Wszystko tak naprawdę zależy od lokalizacji. Yogen Fruz ma podpisane umowy o współpracy m.in. z Pepsi, Green Way, Nestle/Nescafe, Fornetti, Star Foods itp., otwierając lokal tej sieci można wyposażyć go w urządzenia i dotowarować produktami tych firm.

Piotr 12.11.2002 *.ptp138-2.dostep.pl

Licencja tej sieci kosztuje 3 tys. USD, nie biorą później żadnych opłat np. sieciowych, reklamowych, od obrotu itp. Tak jak już napisano wszystko zależy od lokalizacji, ale to nic nowego. Musisz kupić ich maszynę i podstwowe wyposażenie - to kwota w minimalnej wersji około 14 tys. zł. Zysk przy średniej sprzedaży 200 kostek jogurtu dziennie (w kostkach są rozliczenia) to około 10 tys. zł miesięcznie. W tym roku otwieram ich punkt - gwarantują wyłączność terytorialną itd.

Maciej 12.11.2002 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Dostawcie jeszcze stand z Balonami - będzie wszystko!

Arek 12.11.2002 *.pa80.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl

Najpierw musisz sprzedać te "200 kostek" dziennie !!!
Sam mam interes z innej branzy i wiem ,że analizy znacznie odbiegają od realiów.
Mimo wszystko życzę powodzenia!

Mateusz 12.11.2002 *.net1.chomiczowka.net.pl

Ocenienie realności biznesplanu jest rolą biorcy. Inaczej każdy miałby dobry biznes i jeździł mercedesem. To ty musisz ocenić czy sieć nie oferuje Ci hulajnogi.

bob 12.11.2002 *.pa70.dzierzoniow.sdi.tpnet.pl

Nie do końca Mateusz masz rację.Uczciwy -dawca powinien odrobinę zapewnic bezpieczeństwo.Natym polego ta zabawa .Coś za .... ??

Piotr 13.11.2002 *.pq168.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

Wszyscy macie rację, jak już wspomniałem najważniejsza jest lokalizacja, przecież można mieć jakiś najlepszy produkt w najniższej cenie i sprzedawać go u siebie w piwnicy w domu gdzieś na peryferiach i nikt nie przyjdzie go kupić. No cóż ryzyko że się nie uda zawsze jest, tu nie ma mocnych, jeżeli jakaś sieć daje 100% gwarancję sukcesu to oznacza to tylko tyle że kłamie. Sam biorca powinien ocenić szansę powodzenia biznesu, to przecież w jego interesie, a sieć pomaga w dokonaniu właściwych decyzji dotyczących lokalizacji, doboru asortymentu, doborze obsługi itd.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.