Forum: Yogen Fruz - gastronomia 214

Biorca YF 10.01.2003 *.qs161.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapomniałem dodać że bedzie u mnie również wyciskarka do soków.

Tupi 10.01.2003 *.pa6.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl

Dziękuję za wskazówki. Przyznam że myślę nad połączniem "Lata z Zima" tzn. obok ochłody zimnym produktem cos na ciepło. W jednym komentarzu znalazłem inf., że YF ma umowę z FORNETTI. Znam te produkty i jestem tym zainteresowany (ciasteczka wypiekane na miejscu) tylko czy to dobre połączenie?

Biorca YF 10.01.2003 *.qs161.neoplus.adsl.tpnet.pl

YF przedstawiło mi taka propozycję, z opinii znajomych siedzących w branży dostałem informację że Fornetti już się nie sprzedaje tak dobrze jak kiedyś ... wszystko zależy od specyfiki i charakteru miejsca gdzie chcesz otworzyć punkt.

Marek 16.01.2003 *.prosie7.acn.pl

Mam pytanie, czy ktoś może udzielić mi szczegółowych inforamcji o opłacalności punktów sezonowsych sieci Yogen Fruz - z tych danych które posiadam wynika, że po jednym sezonie zwracają się nakłady poniesione na otworzenie takiego punktu.

Kobi 16.01.2003 *.prosie4.acn.pl

Widziałem taki punkt we Władysławowie ...

Carma 16.01.2003 *.qt144.neoplus.adsl.tpnet.pl

Koszt inwestycji (licencja na 8 lat i wyposażenie punktu to minej niż 30 tys. zł), inwestycja powinna zwrócić się w ciągu 3 miesięcy i przynieść jeszcze zysk. Kolejne sezony zarabiasz już na czysto. Będę otwaierać taki punkt na przełomie maja i czerwca w Ustce. Marek zgłoś się do YF tam ci wszytsko powiedzą.

Marek 16.01.2003 *.prosie9.acn.pl

Carma, mam pytanie co wchodzi w skład tych 30 tys. zł, które trzeba zapłacić żeby otworzyć punkt, czy licencja i urządzenia, czy również całe stoisko z mablami? Jakie lokalizacje są najlepsze dla takich punktów sezonowych i ile trzeba sprzedaż jogurtu żeby wyjść na swoje?

Carma 18.01.2003 *.prosie7.acn.pl

Już ci pisałem zadzwoń do YF, to nic nie boli a wszystko ci wyjaśnią ... w skład tych 30 tys. zł wchodzi - licencja, urządzenia, meble/wózek. Najlepsze lokalizacje, to miejsca o największym przepływie ludzi np. tam gdzie jest wielu turystów.

Marek 21.01.2003 *.prosie4.acn.pl

Dzięki, Carma myślę że będziemy w jednej sieci ... mam nadzieję że będę więcej od ciebie sprzedawać jogurtu:)

Anonim 21.01.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

To jakaś autoreklama sieci Szopen Chrust?

Jaki 22.01.2003 *.qs89.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja myślę, że to terroryści z Burkina Faso właśnie w ten sposób namawiają się, ich rząd jest zainteresowany wykradzeniem super nowoczesnej technologii produkcji biopaliw, kapitanie "Anonim" dziękuję za współpracę.

"48" 27.02.2003 *.staticline583.toya.net.pl

bardzo bym chciała posiadać punkt Yogen fruz ale nie mam pieniędzy!Mam ogrom chęci,energii,wytrwałości,ale nie mam pieniędzy.Bardzo bym chciała mieć coś własnego,ale nie mam wykształcenia.Obecnie pracuję jako sprzątaczka w sklepach samobsługowych.Ktoś powie gdzie ona się pcha!Ale ja coągle marzę bo tylko to mi zostało.

Skipi 27.02.2003 *.prosie9.acn.pl

Rozumiem że to dalszy ciąg tematu "Franchising komu się opłaca?" ... Przepraszam czy jest gdzieś ktoś kto zarządza tym portalem?

jola 14.03.2003 *.staticline582.toya.net.pl

proszę o konkretne dane na temat Yogen Fruz.mam ochotę założyć cosik takiego ale czy wysokie są koszty własne.proszę o podpowiedż.

Radek 15.03.2003 *.prosie4.acn.pl

Najlepiej poświęć trochę czasu żeby poczytać co jest o tej sieci na tym portalu - bardzo wiele wypowiedzi na forum w różnych tematach (chyba najbardziej "przedyskutowana" sieć). Zgłosić się do nich to też nie jest głupi pomysł.

gucio 23.06.2003 *.81.219.124.12

Smieszna to Firma, której Prezes daje się "wciągnąć" w potyczki słowne internautów na takim poziomie....

Obserwator 23.06.2003 *.vn253.neoplus.adsl.tpnet.pl

To dziwne że jak ktoś występuje na tym forum pod swoim nazwiskiem jest uważany za niepoważnego, lepiej nazwać się jakoś śmiesznie np. gucio, frycio lub pimpek i krytykowac innych. Ja raczej uważam że to objaw odwagi że ktoś jest w stanie oficjalnie stanąć w obronie swojej firmy - najczęściej jak ktoś chce odpowiedzieć na zarzuty stawiane swojej sieci atakuje inną sieć - oczywiście podpisując się śmiesznie!!!

worq 17.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

Szkoda, ze w Polsce przez 7 miesiecy w roku jest zimno i pada, raz snieg raz deszcz

Maxim 18.07.2003 *.vt242.neoplus.adsl.tpnet.pl

Coś w tym jest, ze statystyk wynika że generalnie Polacy mało jedzą produktów, szumnie nazywanych "deserami lodowymi" - pod tym względem jesteśmy gorsi nawet od Skandynawów, nie mówiąc o Rosji ... słyszałemże tam jest trochę zimniej niż u nas.
Ostatnio byłem w lokalu sieci Yogen Fruz w M1 Zabrze i mogę powiedzieć że kolesie od jogurtu też chyba znają te statystyki, w związku z czym w ofercie punktu znalazł się szeroki wybór niezłych naleśników i gofrów, dodając do tego kawę i koktajle myślę że sieć poszła we właściwym kierunku, szykujac się do arktycznej zimy w Polsce:)

Dexter 28.10.2003 *.ac99.neoplus.adsl.tpnet.pl

Byłem w tej kawiarence - kawa i gofry bardzo dobra, najlepsze są jednak koktajle na bazie jogurtu. Całość bardzo mi się podoba, myślę że sieć w doborze oferownych produktów w lokalu poszła we właściwym kierunku.
Teraz na rynku jest moda na kawiarnie, a oni oprócz kawy mają te swoje jaogurty, moim zdaniem to jest to.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.