Forum o artykule: Skąd wziąć pieniądze na biznes? 1459

Adrian86 28.12.2016 *.ip-195-189-79-21.arreks.pl

1
Jak ktoś na poważnie myśli o zdobyciu pieniędzy lepiej niech sięgnie po solidną książkę na ten temat www.pieniadzenastartup.pl Lektura warta uwagi.

salamalejkum 02.01.2019 *.user-5-173-232-167.play-internet.pl

18
Są różne sposoby na zdobycie pieniędzy. Najlepiej jest oczywiście zaoszczędzić, ale to wszystko zależy od wypłaty, jak i od wydatków. Warto też pomyślec o partnerze biznesowym. Jak nie to zawsze można sie ratować jakąś pożyczką. Sama nieraz pożyczałam pieniądze od Kredyt1000 i jestem zadowolona z takiej pomocy.
24.07.2016

Skąd wziąć pieniądze na biznes?

Bezzwrotne dotacje z urzędu pracy to popularne źródło finansowania startu w biznesie. Dzięki nim na przestrzeni ostatnich 10 lat powstało 460 tys. nowych firm. Wysokość dotacji, którą może uzyskać osoba bezrobotna na otwarcie własnej firmy, nie może być wyższa od sześciokrotności przeciętnego wynagrodzenia. Oznacza to, że w tym roku maksymalny zastrzyk gotówki, który ma szansę otrzymać świeżo upieczony przedsiębiorca, wynosi 24 401,70 zł.  Dla osób, które myślą o własnym biznesie, finansowa pomoc z urzędu, choć pokrywa zazwyczaj tylko część kosztów inwestycji, jest często jedynym źródłem wsparcia zewnętrznego, z którego mogą skorzystać. Na dodatek jest to pomoc bezzwrotna – pod warunkiem, że firma utrzyma się na rynku co najmniej przez rok. Nic dziwnego, że chętnych nie brakuje. W planie finansowym funduszu pracy na 2016 rok zabezpieczono na ten cel kwotę 510,2 mln zł. Jeśli każdy bezrobotny będzie ubiegać się o maksymalną kwotę dotacji, pieniądze te wystarczą na otwarcie prawie 21 tys. nowych firm. Zatem osobom, które chciałyby rozpocząć prowadzenie działalności, nie pozostaje nic innego, jak tylko złożyć wniosek o dofinansowanie do powiatowego urzędu pracy. Zanim jednak to zrobią, powinni sprawdzić, czy spełniają wszystkie wymogi. Warunki przyznania dotacji z urzędu pracy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.