Forum o artykule: Organizacja stanowiska pracy 1459

Patrycja Kupka 26.08.2018 *.89-70-18-224.dynamic.chello.pl

3
Bardzo ważnym elementem w pracy biurowej i nie tylko. Bo również na hali przemysłowej itd. bardzo ważne jest oświetlenie. Jeżeli jest złej jakości, wtedy tez przychodzimy zmęczeni do domu. Wiadomo ,że i tak jesteśmy zmęczeni po 8h, ale zauważcie , bola często też was oczy. U nas problem zniknął, po tym jak wymieniono w firmie oświetlenie na lampy firmy Trilux . Bardzo polecam bo raz: że dzięki technologii, która jest tutaj zastosowana, nasze oczy się nie męczą tak oraz ze wzgledu na energoszczędność. pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.