Forum: Sławomir- Szczecin 1475

Anonim 22.01.2004 *.acx.pl

Zainwestuje kilkaset tysięcy zł.Może ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami i doradztwem - nie wykluczam żadnych propozcyji.Pozdrawiam Forumowiczów.

Obserwator 22.01.2004 *.cl149.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najprościej wszystko dać na lokatę rentierską do banku.
Swoją drogą ciekawi mnie jak ktoś dochodzi do takich pieniędzy nie mając doświadczenia w biznesie - zapytanie na forum świadczy raczej o tym, że się jest nie "Anonimem" ale "Amatorem".

sławomir 22.01.2004 *.acx.pl

Twoje założenie, że nie mam doświadczenia jest odpowiedzią na pytanie które sobie sam zadałeś i sam odpowiedziałeś.Od 15 lat prowadzę firmę ( branża nieruchomości - 15 osób na etacie ) więc coś już chyba się nauczylem.A moje zapytanie dotyczyło chęci zapoznania się z doświadczeniami innych osób z innych branż.Być może zdywersyfikuje swoję inwestycje.I to wszystko na nurtujący Cię temat.Takie niezrozumiałe?...

Michał 22.01.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Sugeruję Ci nie patrzeć tylko na kwotę inwestycji tylko na branżę w której chcesz działać. Ja wybrałem SNC - ponieważ nie jest zatrudny w zarządzaniu. Tylko, że warto mieć kilka sklepów (mam 3), bo w większej skali łatwiej sobie radzić z zatowarowywaniem.

aristo 06.02.2004 *.34-moc-3.acn.waw.pl

Proponuję wejść w biznes nie wymagający dużych nakładów finansowych. Zapraszam do lektury naszego systemu, który jest opisany w KATALOGU FIRM. W razie pytan prosze o kontakt telefoniczny 505 121 379. Na prosbe wysle Panu zdjecia naszych stoisk oraz szczogolowe informacje, pozdrawiam
Jakub Majoch

XXX 18.02.2004 *.217.8.179.146

Proponuję przejęcie Autoryzowanego Punktu Sprzedaży w Szczecinie na dobrych warunkach kontakt: wspolpraca@tele-hit.com.pl odpowiem na każde pytanie

idol 18.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

do xxx jakie masz zadłużenie skoro chcesz tego się pozbyć już wyłudzili od ciebie całą kase , znam ich metody oni zarabiają na agentach a nie na sprzedaży

XXX 18.02.2004 *.217.8.179.146

Powiem tak, zadłużenie to ma dealer który prowadzi ten punkt i nie ma koncepcji prowadzenia tego biznesu. Ja jestem pewien, ze można ten lokal poprowadzić dobrze przy pomocy Agenta i akcji reklamowych. A te informacje o zadłużeniu i metodach to są jakieś nieprawdziwe. To sam delaer jeśli nie ma koncepcji i pomysłu na promocje lokalu i siedzi tam po to tylko żeby siedzieć to rzeczywiście popada w długi. Musiz wiedzieć, że otwarcie lokalu kosztuje +- 40-50 tyś i oprócz tego powinieneś mieć jakieś 10 tys na obrót towarem tj. pre-paid, akcesoria gdzie marża kształtuje się w granicach od 20-500% no i podpisywanie umów abonamentowych. Jeśli nadal Cię to interesuje to proszę o info na adres wspolpraca@tele-hit.com.pl

Paul 18.02.2004 *.lj56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeżeli dysponuje Pan taką kasą to proszę się zastanowić nad możliwością zostania franchisodawcą, a nie -biorcą. Tacy w obecnej sytuacji ledwie wiążą koniec z końcem, a ich "wierchuszka" i tak zawsze zarobi.

Slawomir 18.02.2004 *.acx.pl

Dziękuje za wszystkie propozycje i pomysły.

leon 19.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

meble kosztują około 15 tys wszystkie komputer +ksero,telefon 5 tys jesżeli kupujesz wszystko nowe a moża kupić stare a na co wydać te 40 tys koleg xxx chyba to wy chcecie aby był pkt dobrze prowadzony to zatrudnijcie kogos dajcie dobrą płacę lub zaproponujcie super warunki współpracy to sie podejmę prowadzenia tego interesu ale jezeli mam do tego co miesiąc dokładać to wole zebyście sami dokładali jak mam 50 tys to jest tyle interesów że nie warto sie z nikim wiązać i być na smyczy

XXX 19.02.2004 *.217.8.179.146

Pozostałe pieniądze to koszt adaptacji lokalu + towar

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.