Forum: Budowa domów pod klucz w Krakowie 1584

TobiaszR 31.10.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

56
Interesowaliście się kiedyś tematem budownictwa ? Zaciekawiło mnie niedawno ogłoszenie, które zauważyłem w sieci. Było to profesjonalne budowa domów pod klucz kraków. Jest ktoś obeznany w temacie, aby opowiedzieć o budowie domów pod klucz w taki sposób, którego nie znajdziemy w internecie ?

zuzelek 09.11.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

22
Przy okazji poruszenia wątku budownictwa chciałbym się was polecić w kwestii lepszej izolacji mieszkania. A mianowicie izolacja balkonu czy jest to opłacalna usługa? Tzn. czy po wykonaniu usługi możemy śmiało stwierdzić, że w rezultacie możemy zaoszczędzić pieniądze?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.