Forum o artykule: Psik na klienta 1475

JULIA N. 04.02.2004 *.uq72.neoplus.adsl.tpnet.pl

W PEŁNI SIĘ ZGADZAM , ŻE TAKI SPOSÓB REKLAMY JEST WRĘCZ NAPAŚCIĄ NA KLIENTA. SAMA NA CO DZIEŃ UŻYWAM PERFUM I JESTEM BLISKO, JEŚLI CHODZI O TEGO TYPU ROZLEWNIE. ZASTANAWIA MNIE BARDZO, JAKICH NUT ZAPACHOWYCH UŻYWA OWA MIŁA EKSPEDIENTKA, W CELU PROMOWANIA SWOJEGO STANOWISKA PRACY. BO GDYBY NP. MNIE OBDAROWAŁA KROPLĄ CHANEL5, OPIUM, KENZO JUNGLE ALBO ANGELEM , POWIEDZIAŁABYM WPROST CO O TEJ PANI SĄDZĘ. A JEŚLI SĄ TO NAWET DELIKATNE, ŚWIEŻE ZAPACHY NP. COCO MADEMOISELLE, HUGO WOMEN ITD. , TO I TAK NIE WSZYSTKIE PANIE JE PREFERUJĄ -WIEM COŚ O TYM.MOŻE TO TROCHĘ ZA DUŻO POWIEDZIANE, ALE JEST TO INGERENCJA W PRYWATNOŚC CZŁOWIEKA. SKĄD WIADOMO, ŻE TA OSOBA, KTÓRĄ ZA CHWILĘ BĘDĘ CHCIAŁA URACZYĆ KROPLĄ ZAPACHU, ZDECYDOWANIE SOBIE TEGO NIE ŻYCZY ? A TERAZ TROCHĘ ANTYREKLAMY APROPOS FIRMY ,,NICOLE''- PROSZĘ WYBACZYĆ ZA SZCZEROŚĆ, ALE SAMI PAŃSTWO PROSZĄ O OPINIE I SAMI MNIE DO TEGO ZMUSZACIE. JAK WCZEŚNIEJ WSPOMNIAŁAM MAM DUŻO WSPÓLNEGO, JEŚLI CHODZI O SPRZEDAŻ ZAPACHÓW NA MILILITRY.I JEŚLI CHODZI O TRWAŁOŚĆ ZAPACHÓW, MA ON WIELE DO ŻYCZENIA. MOŻECIE SIĘ PAŃSTWO BRONIĆ, TYM ŻE SĄ TO WODY TOALETOWE, ZGODA, ALE WODY TOALETOWE UTRZYMUJĄ SIĘ ZDECYDOWANIE DŁUŻEJ NA CIELE,ANIŻELI WASZE. A ZAPACH- JEŚLI CHODZI O NUTĘ TEŻ MA SPORE MEDYKAMENTY. PROSZĘ PORÓWNAĆ NP. WASZĄ GLORIĘ CACHAREL, BĄDŻ EMPORIO G. ARMANIEGO- STAWIAM TAKIE ZARZUTY, BO SAMA Z CIEKAWOŚCI WYPRÓBOWAŁAM TE ZAPACHY. I JESZCZE JEDNO, PROSZĘ UŚWIADOMIĆ WŁAŚCICIELOM SKLEPÓW, BY BARDZIEJ PRZESZKOLILI EKSPEDIENYKI, BO NIE MAJĄ PODSTAWOWEJ WIEDZY, KTÓRA JEST IM POTRZEBNA PRZY OBSŁUDZE KLIENTA. NIE ŚMIEM TWIERDZIĆ ŻE JEST TAK WSZĘDZIE, ALE JA SIĘ Z TYM JUŻ KILKA RAZY SPOTKAŁAM. A CO MNIE NAJBARDZIEJ ZBULWERSOWAŁO, EKSPEDIENTKI,, NICOLE" ,,WCISKAJĄ KIT" KLIENTOM, ŻE ICH ZAPACHY SĄ NAJLEPSZE POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM W STOSUNKU DO KOKURENCJI. PROSZĘ WYBACZYĆ, ALE TO MIJA SIĘ Z PRAWDĄ, CO KU MEMU ZADOWOLENIU ZAUWAŻAJĄ KLIENCI ROZLEWNI INNYCH FIRM. MOJA OPINIA KIEROWANA JEST NIE ZŁOŚCIĄ BĄDŹ NIECHĘCIĄ WZGLĘDEM PAŃSTWA, NIEMNIEJ JEST RZETELNA I W PEŁNI UZASADNIONA. POZDRAWIAM!

Arfo 19.02.2004 *.217.8.179.146

Ładna wypowiedź

Znudzony 19.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Arfo vel Ciekawy vel realny vel Lovelas przestań zaśmiecać to forum swoimi bzdetnymi wypowiedziami. Zapisz się na jakąś gejowską listę dyskusyjną a nas nie molestuj.

Znudzony 19.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Piszę pracę magisterską - ten portal jest dla mnie podstawowym źródłem - więc spadaj stąd.

Znudzony 19.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

To widać czy ktos powazny sie wypowiada czy taki cwel jak ty!

Student 19.02.2004 *.net1.chomiczowka.net.pl

Znudzony, sam jestes nie lepszy :)

Wojtek 22.02.2004 *.pcp404170pcs.mntcrm01.md.comcast.net

HEJ ZNUDZONY TO TY JESTES - PISZAC TA PRACE MAGISTERSKA. PO JEJ SKONCZENIU BEDZIESZ KOPAL DOLY LUB ZAMIATAL ULICE.

POZDROWIENIA!!!!!

Karolina 25.02.2004 *.aonet.pl

Osobiście używam wód toaletowych Nicole i jestem bardzo zadowolona z ich trwałości.
Pozdrawiam

Ania 27.02.2004 *.212.69.71.182

Dolączam się do osob ktore sa zadowolone z perfum firmy Nicole. Kiedyś nawet bym nie spojrzała na tego typu stoiska. Ale w obecnej sytuacji, kiedy musielismy dokonac z cięć budzetowych, oferta tej firmy wydaje sie być uczciwa i atrakcyjna. Wszyscy wiemy co kupujemy. A zapachy sa moze trochę mocniejsze ale i utrzymują się dłużej. Ja i mąż przeszliśmy na Nicole. Szczerze polecam. Nie rozumiem sceptyków, nie chcą nie muszą kupować.

Oszczędny 02.03.2004 *.212.69.71.182

Ja codziennie jak idę do pracy to psikam się na Jerozolimskich. Wchodzę do sklepu i mówię, że chcę wypróbować zapach. Już mnie tam znają ale jeszcze nigdy nie odmówiły "psiknięcia" Czysta oszczędność. A zapachy w 70% procentach trafione.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.