Forum: FRANCZYZA BIESIADOWO NIE POLECAM - gastronomia 175

Anamaj 12.02.2019 *.79.184.76.38.ipv4.supernova.orange.pl

3
Bardzo nie polecam franczyzy Biesiadowo .Firma przedstawia po pierwsze nie realne kalkulacje dotyczące otwarcia i zarobków. Produkty dostarczane przez hurtownie nie dość że są bardzo niskiej jakości do tego w cenach dużo wyzszych niż dostępnie w pierwszej lepSzej hurtowni jak np. Makro(ser Biesiadowo produkcji polmlek cena 36 zł makro ten sam ser aczkolwiek bEz logo biesiadowo 32 zł). Wspomniane wsparcie podczas prowadzenia biznesu to marketingowy zabieg.Znajomi którzy składali reklamację na jakośc dostarczanych produktów otrzymywali "Pisma ostrzegawcze" od kancelarii reprezenrującej firme wojtex o zaprzestaniu składania reklamacji gdyz są bezzasadne i narażaja firmę na koszty wysyłania pracowników na kontrolę .Lokale nie dośc że posiadaja zupełnie różne menu na które początkowo firma pozwala,później firma ma pretensje i każe zmieniac menu jako nie zgodne z konceptem ,to jeszcze okazuje sie ze kazdy franczyzobiorca otrzymuje inne ceny na towar !!! o czym firma przy podpisywaniu umów franczyzowych nie informuje (np rabat zależny od wielkosci zamówień),wpisywany jest stały rabat aczkolwiek widac są lepsi i gorsi franczyzobiorcy..W przypadku jakiejkolwiek skargi lub informacji ze z produktami cos jest nie tak Biesiadowo składa zawsze na pracowników lub właścicieli lokali gydż u nich problem NIGDY nie występuje.Ponoć są receptury !! aczkolwiek czesc pizzeri musi kupowac gotowe sosy od firmy wojtex a część może je robić samodzielnie.Jako była włascicielka całkowicie odradzam inwestycję.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.