Forum: Targi Franchisingowe w Warszawie 1475

Jaceks 13.02.2004 *.uh194.internetdsl.tpnet.pl

Przeczytałem w gazecie DetalDziś,że 21-22lutego organizowane są targi franchisingowe w Warszawie może ktoś wie gdzie się dokładnie odbywają te targi? Proszę o informacje.

targowiczanin 13.02.2004 *.mok.waw.pl

Te targi się nie odbywają. Z powodu szalonych cen będących próbą skoku na kasę franczyzodawców zostały odwołane. Nikt nie chciał kupować tam stoiska.

mango 15.02.2004 *.ph7.walbrzych.sdi.tpnet.pl

Zdaje sie ze Franchising to sila piramidy.
Wplac kase, bo od nas tez ssaja :)
Jak beda targi to napiszcie na forum :)

Klara 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

Byłam kiedyś na targach w pałacu Kultury. Nic ciekawego.

erti 19.02.2004 *.217.8.179.146

A ja uważam, że było mało wystawców ale konkretnych

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.