Forum: SNC – tanio i modnie 1475

GIGA 06.03.2004 *.81.15.226.3

czy ktoś może mi udzielić jakiś informacji na temat snc - tanio i modnie? Może ktoś współpracował lub współpracuje z nimi?
Pozdrawiam.

Lolo 13.05.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Ja chciałem prowadzić ale wystapiły małe komplikacje z firma i zrezygnowałem

Anonim 13.05.2004 *.NAT-3.autocom.pl

co to znaczy " wystąpiły małe komplikacje z firmą"?

Fryderyk 14.05.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Czy Lolo może wyjaśnić jakie komplikacje wystąpiły z firmą? Z tego co wiem z SNC wszystko jest w jak najlepszym porządku; rozwija się i planuje nowe inwestycje. Może to Lolo coś nawywijał i z biznesu wyszły nici?

JARECKI 26.05.2004 *.acp25.neoplus.adsl.tpnet.pl

CHCIALBYM RÓWNIEŻ WIEDZIEĆ W CZYM "LOLO" MIAŁ PROBLEM.JEŚLI MIAŁ,JAK SUGERUJE TO ŚWIADCZY O NIEPOKOJĄCYM ZJAWISKU ZWIĄZANYM Z FIRMĄ SNC.CHYBA,ŻE LOLO ŚCIEMNIA BO COŚ KOMBINOWAŁ.NIECH SIĘ WYPOWIE.W PRZYSZŁOŚCI RÓWNIEŻ MYŚLĘ O WSPÓŁPRACY Z SNC.

JARECKI 26.05.2004 *.acp25.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pytanie:dlaczego ANONIM krytykuje wszystkich co źle się wypowiadają o FRANCHISINGU?I to nie tylko na temat SNC.Myślę o własnym interesie a FR ma możliwości i potencjał.Tylko trzeba również mieć zapał i chęci do pracy,no i oczywiście KASĘ!Ale interesują mnie wszystkie wypowiedzi na temat FR a w szczególności te złe!Jeśli jest ktoś kto może mi udzielić wszelkich rad na temat SNC to będę bardzo wdzięczny mój mail:jarekj82@o2.pl MILE widziane też negatywne opinie oraz od ludzi,którzy współpracują obecnie z SNC!POZDROWIENIA Z POMORZA.

darek 28.05.2004 *.ou21.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proszę o kontakt z osób prowadzących SNC bardzo chciałbym poznać ich opinię na temat tej współpracy. Z góry dziękuję!
lidar@op.pl

tomek 12.06.2004 *.nat-d.aster.pl

czy ktos kiedys widzial taki sklep i ciuchy z tego sklepu, gdzie one sa produkowane i jaka moze miec jakosc kurtka za 50 zl. Ja wiem, ze jak nie zaplace to jakosc rzeczy, ktore kupuje pozostawia wiele do życzenia... Ale może to jednak prawda...

Borys 27.07.2004 *.aiv101.neoplus.adsl.tpnet.pl

5
Mogę wiele opowiedzieć o współpracy z tą firmą borysn@poczta.onet.pl

cmx 08.08.2004 *.sith.blokowe.pl

Przecież SNC to lipa . Był jeden sklep u nas w mieście i upadł, a teraz powstał drugi i klientów też jak na lekarstwo . Kto tam kupuje przecież takie ciuszki są tańsze na bazarach i targowiskach

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.