Subway

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Każda restauracja Subway® na świecie jest własnością franczyzobiorcy. Pyszne sandwicze, przygotowane zgodnie z życzeniem klienta i na jego oczach, są oferowane w ponad 130 restauracjach w Polsce. Kanapki komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym pieczywie. Oprócz nich znajdziemy w ofercie również pyszne sałatki, wrapy, ciasteczka oraz ciepłe bądź zimne napoje.

Sukces restauracji napędzany jest jej perfekcyjnym działaniem, wybraną przez nas lokalizacją, ale przede wszystkim zaangażowaniem franczyzobiorcy i jego zespołu. Nie musisz mieć doświadczenia, aby uzyskać zgodę na zakup licencji. Mamy je mamy zarówno w kwestii otwierania jak i funkcjonowania restauracji. Zaangażowanie franczyzobiorcy, jego energia, jest tym, co nadaje każdej restauracji ducha i prowadzi ją do sukcesu.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

139 restauracji w Polsce, ponad 40 tys. restauracji na świecie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Kiedy już zostaniesz franczyzobiorcą, możesz liczyć na naszą pomoc przy:

 • wyborze lokalizacji,
 • negocjowaniu umowy najmu,
 • projektowaniu restauracji,
 • uzyskaniu listy oficjalnych dostawców wszystkich urządzeń,
 • otrzymaniu dwutygodniowego szkolenia dla franczyzobiorców i dodatkowych źródeł informacji,
 • szkoleniu zespołu restauracyjnego podczas otwarcia restauracji i jak również po otwarciu.

Jako franczyzobiorca odpowiadasz za swoją firmę, a także za restaurację. Firma Subway® będzie wspierać Twój biznes w każdym aspekcie i przekaże Ci swoje ponad 40-letnie doświadczenie. Oto kilka przykładów wsparcia:

 • zatwierdzeni dostawcy produktów w celu zagwarantowania jakości i ceny,
 • Podręcznik Operacyjny zawierający pełne informacje w jaki sposób prowadzić restaurację,
 • comiesięczne oceny w Twojej restauracji, które pomagają zwiększyć sprzedaż,
 • raporty pokazujące wyniki restauracji w czasie rzeczywistym, które pomagają w pełni kontrolować biznes,
 • oceny obsługi klienta i propozycje ulepszeń,
 • dodatkowe indywidualne wsparcie.

Całe nasze wsparcie służy wspólnemu celowi - zwiększeniu sprzedaży i rentowności. Dzięki między innymi tym cechom marka Subway® stała się największą gastronomiczną  siecią franczyzową na świecie.

Należy pamiętać, że założenie własnej firmy to ważna decyzja w Twoim życiu, ponieważ wpływa na wiele jego aspektów. Ale to Twój wybór, Twoja decyzja i Twoja szansa.

SUBWAY® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Subway IP Inc. ©2017 Subway IP Inc.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przybliżona kwota inwestycji waha się między od 515 tysięcy złotych. Kwota zależna jest od wielu czynników, takich jak lokalizacja, wielkości restauracji oraz dostosowanie lokalu.

Opłata Wstępna: Koszt pierwszej licencji franczyzowej to 7,5 tys. euro, a każdej następnej 3,75 tys. euro. Licencja może zostać sprzedana tylko osobie fizycznej. Jej ważność to 2 lata do momentu kupna licencji oraz 20 lat od momentu, gdy restauracja zaczyna funkcjonować.

Opłata Bieżąca: 8% od obrotu.

Opłata Marketingowa: 4,5% od obrotu.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Szukamy kandydatów z sercem do biznesu i chęcią zdobywania nowych umiejętności, które pomogą im rozpocząć i rozwinąć działalność.

Każdy franczyzobiorca musi uczestniczyć w dwutygodniowym szkolenia w języku angielskim w Wielkiej Brytanii lub Stanach Zjednoczonych.

Naszym podstawowym wymaganiem jest perfekcyjne funkcjonowanie restauracji zgodnie z Podręcznikiem Operacyjnym.

Franczyza Subway® specjalizuje się w tworzeniu doskonałych sandwiczy. Tak dobrych i wyjątkowych, że wielu naszych klientów stało się franczyzobiorcami, ponieważ po prostu wierzyli w produkt.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Subway International B.V.

Subway® Central & Eastern European Area Office, Jankovcova 1603/47a, 170 00 Praga 7, Czechy

+800 112 4063 (English, Polski, Česky - numer bezpłatny)

furstova_d@subway.com

subway.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Zgłoś swoje zainteresowanie poprzez ankietę na naszej stronie (przejdź do niej) lub po prostu napisz do nas na adres e-mail furstova_d@subway.com.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Subway.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.