Subway

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Każda restauracja Subway® na świecie jest własnością franczyzobiorcy. Pyszne sandwicze, przygotowane zgodnie z życzeniem klienta i na jego oczach, są oferowane w ponad 130 restauracjach w Polsce. Kanapki komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym pieczywie. Oprócz nich znajdziemy w ofercie również pyszne sałatki, wrapy, ciasteczka oraz ciepłe bądź zimne napoje.

Sukces restauracji napędzany jest jej perfekcyjnym działaniem, wybraną przez nas lokalizacją, ale przede wszystkim zaangażowaniem franczyzobiorcy i jego zespołu. Nie musisz mieć doświadczenia, aby uzyskać zgodę na zakup licencji. Mamy je mamy zarówno w kwestii otwierania jak i funkcjonowania restauracji. Zaangażowanie franczyzobiorcy, jego energia, jest tym, co nadaje każdej restauracji ducha i prowadzi ją do sukcesu.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

139 restauracji w Polsce, ponad 40 tys. restauracji na świecie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Kiedy już zostaniesz franczyzobiorcą, możesz liczyć na naszą pomoc przy:

 • wyborze lokalizacji,
 • negocjowaniu umowy najmu,
 • projektowaniu restauracji,
 • uzyskaniu listy oficjalnych dostawców wszystkich urządzeń,
 • otrzymaniu dwutygodniowego szkolenia dla franczyzobiorców i dodatkowych źródeł informacji,
 • szkoleniu zespołu restauracyjnego podczas otwarcia restauracji i jak również po otwarciu.

Jako franczyzobiorca odpowiadasz za swoją firmę, a także za restaurację. Firma Subway® będzie wspierać Twój biznes w każdym aspekcie i przekaże Ci swoje ponad 40-letnie doświadczenie. Oto kilka przykładów wsparcia:

 • zatwierdzeni dostawcy produktów w celu zagwarantowania jakości i ceny,
 • podręcznik operacyjny zawierający pełne informacje w jaki sposób prowadzić restaurację,
 • comiesięczne oceny w Twojej restauracji, które pomagają zwiększyć sprzedaż,
 • raporty pokazujące wyniki restauracji w czasie rzeczywistym, które pomagają w pełni kontrolować biznes,
 • oceny obsługi klienta i propozycje ulepszeń,
 • dodatkowe indywidualne wsparcie.

Całe nasze wsparcie służy wspólnemu celowi - zwiększeniu sprzedaży i rentowności. Dzięki między innymi tym cechom marka Subway® stała się największą gastronomiczną  siecią franczyzową na świecie. Należy pamiętać, że założenie własnej firmy to ważna decyzja w Twoim życiu, ponieważ wpływa na wiele jego aspektów. Ale to Twój wybór, Twoja decyzja i Twoja szansa. Subway® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Subway IP Inc. ©2017 Subway IP Inc.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • przybliżona kwota inwestycji waha się między od 515 tysięcy złotych. Kwota zależna jest od wielu czynników, takich jak lokalizacja, wielkości restauracji oraz dostosowanie lokalu,
 • opłata Wstępna: Koszt pierwszej licencji franczyzowej to 7,5 tys. euro, a każdej następnej 3,75 tys. euro. Licencja może zostać sprzedana tylko osobie fizycznej. Jej ważność to 2 lata do momentu kupna licencji oraz 20 lat od momentu, gdy restauracja zaczyna funkcjonować,
 • opłata Bieżąca: 8 proc. od obrotu,
 • opłata Marketingowa: 4,5 proc. od obrotu.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • szukamy kandydatów z sercem do biznesu i chęcią zdobywania nowych umiejętności, które pomogą im rozpocząć i rozwinąć działalność,
 • każdy franczyzobiorca musi uczestniczyć w dwutygodniowym szkolenia w języku angielskim w Wielkiej Brytanii lub Stanach Zjednoczonych,
 • naszym podstawowym wymaganiem jest perfekcyjne funkcjonowanie restauracji zgodnie z podręcznikiem operacyjnym,
 • franczyza Subway® specjalizuje się w tworzeniu doskonałych sandwiczy. Tak dobrych i wyjątkowych, że wielu naszych klientów stało się franczyzobiorcami, ponieważ po prostu wierzyli w produkt.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Subway International B.V.

Subway® Central & Eastern European Area Office, Jankovcova 1603/47a, 170 00 Praga 7, Czechy

+800 112 4063 (English, Polski, Česky - numer bezpłatny)

furstova_d@subway.com

subway.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Zgłoś swoje zainteresowanie poprzez ankietę na naszej stronie (przejdź do niej) lub po prostu napisz do nas na adres e-mail furstova_d@subway.com.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Subway.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Subway International B.V. (Subway® Central & Eastern European Area Office, Jankovcova 1603/47a, 170 00 Praga 7, Czechy). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Subway oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie subway.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.