Felix Chicken

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Specjalizujemy się w przyrządzaniu chrupkiego panierowanego kurczaka, którego recepturę tworzyliśmy przez lata. Teraz wiemy, że nasz kurczak ma smaczny, niepowtarzalny smak i może konkurować ze światowymi markami.

Nasza firma istnieje od 2001roku, a w 2013 wprowadziliśmy system franczyzowy. Oferujemy Państwu możliwość otwarcia własnego lokalu gastronomicznego pod marką Felix Chicken, w formie baru z daniami serwowanymi w wysokiej jakości jednorazowych opakowaniach lub restauracji z obsługą kelnerską. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

9 lokali

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Działania pod znakiem towarowym Felix Chicken.
 • Wiedzę Know-How
 • Pomoc w wyszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji.
 • Wsparcie w wykonaniu aranżacji lokalu.
 • Pomoc przy projektach technicznych i odbiorach Państwowej Inspekcji - Sanitarnej
 • Wspólne kampanie reklamowe
 • Szkolenia personelu/pracowników, przekazywanie receptur
 • Procedury operacyjne oraz standardy działania i obsługi klienta. 
 • Stałe wsparcie oraz indywidualne rozwiązywanie problemów

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Minimalna suma inwestycji 65 tys złotych 
 • 800zł opłata miesięczna
 • 3500zł opłata jednorazowa( obejmująca: szkolenie personelu oraz właściciela, podręcznik operacyjny, projekty materiałów reklamowych)

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Lokal gastronomiczny powierzchnia:

 • Min 60m2 strefa Food Court
 • Min 80m2 lokal wolnostojący
 • Zaangażowanie przy tworzeniu i późniejszym prowadzeniem lokalu

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Spartakus System sp. z o.o.

ul. M. Konopnickiej 16/11, 33-300 Nowy Sącz

+48 798 851 580

spartakus.catering@onet.eu

felixchicken.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Pyszczak

tel. 798 851 580

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Felix Chicken.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Spartakus System sp. z o.o. (ul. M. Konopnickiej 16/11, 33-300 Nowy Sącz). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Felix Chicken oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie felixchicken.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.