New York Pizza Department

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nowy York to jedno z tych miejsc, które zostają w człowieku na zawsze.

W młodości za wszelką cenę chcieliśmy zobaczyć, jak wygląda USA. Stany wydawały nam się baśniową krainą, gdzie spełniają się marzenia, a pieniądze leżą na ulicy. Kilka lat później odwiedziliśmy Nowy York, a lekcja wyniesiona z tej podróży jest krótka: trzeba spełniać marzenia. Tworząc w 2009 roku New York Pizza Department (NYPD) wiedzieliśmy, że nasz Amerykański Sen musi trwać jak najdłużej. Teraz Ty też możesz zrealizować swoje marzenia o własnym lokalu. Chcemy Ci w tym pomóc!

Za cel nadrzędny postawiliśmy sobie przybliżenie smaków Nowego Yorku w kraju nad Wisłą. Wnętrze przypominające zachodni dinner bar, profesjonalna obsługa oraz przepyszne amerykańskie pizze, burgery i makarony to nasz standard. W Nowym Yorku czas to pieniądz, dlatego stworzyliśmy autorski system szybkiej i sprawnej realizacji zamówień. Pilnujemy porządku dostaw, a nasi kierowcy pędzą z pizzą “na sygnale”. Unikatowe nazwy dań, prosto zza Oceanu, dopełniają naszej wizji kulinarnej podróży po Stanach.

Doświadczenie, które z sukcesem zdobyliśmy na krakowskim rynku oraz ugruntowana pozycja wśród lokalnych pizzerii, pozwoliły nam pójść o krok dalej i dzielić się naszymi umiejętnościami z innymi fanami kuchni i kultury USA. Chcielibyśmy zaproponować Ci możliwość przyłączenia się do systemu franczyzowego New York Pizza Department.

Misja naszej franczyzy:

“Dostarczyć gotowe narzędzia jak i wiedzę tak aby pozwolić przedsiębiorcom konkurować na rynku gastronomicznym, poprzez oferowanie wyjątkowych, wysokojakościowych produktów w przystępnej cenie”

NYPD na rynku krakowskim ma bardzo ugruntowaną i stabilną pozycję, ponadto jesteśmy także uznani na tle konkurencji krajowej- otrzymaliśmy wiele prestiżowych wyróżnień np:

 • 15 najlepsza restauracja z dowozem do klienta w całej Polsce według Pizzaportal.pl (2013),
 • 2 najlepsza restauracja z dowozem do klienta w Krakowie według Pizzaportal.pl (2013).

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

32

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • profesjonalne szkolenia,
 • “know how”,
 • podręcznik operacyjny,
 • pomoc i wsparcie,
 • otrzymanie wyłączności terytorialnej,
 • brak wymogu znajomości branży,
 • szeroka gama dostawców,
 • wysoka jakość sprzedawanego produktu,
 • niski pułap inwestycyjny,
 • szybkie osiągniecie punktu rentowności.

Każdy franczyzobiorca otrzyma pomoc oraz pełne wsparcie przy otwarciu lokalu jak i podczas prowadzenia własnej restauracji spod szyldu New York Pizza Department.
Dodatkowo zapewniamy pełne, darmowe szkolenie zarówno franczyzobiorcy, jak i wszystkich pracowników.

Współpracujemy z największymi dystrybutorami produktów z sektora HORECA, przez co jakość dostarczanych produktów jest na najwyższym możliwym poziomie, przy zachowaniu bardzo korzystnych cen.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1.  od 35 tys. zł netto - sprzęty.
 2.  5 tys. zł netto - opłata za przystąpienie do sieci NYPD.
 3. Miesięczna opłata franczyzowa- 1 tys. zł netto.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • lokal o min. 30 mkw.,
 • przyłącze energii elektycznej min. 20kW,
 • wentylacja mechaniczna,
 • min. 2 wejscia do lokalu,
 • min. Wysokość lokalu to 3 metry.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

New York Pizza Department S.A.

ul. Kapelanka 12, 30-347 Kraków

+48 531 206 600

franczyza@nypdpizza.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Jench - właściciel

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do New York Pizza Department.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.