Godan - balony i dekoracje

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

GoDan to najbardziej rozpoznawalna marka dostarczająca akcesoria zabawowe na przyjęcia działająca już w Polsce od 32 lat. Firma znana jest z najpiękniejszych i różnorodnych balonów, akcesoriów urodzinowych, ślubnych, na chrzest czy komunie. Jest producentem strojów karnawałowych oraz przebrań na różne okazje. Oferta marki ciągle się rozwija – ostatnio wprowadziliśmy stroje licencyjne takie jak Minecraft, Super Mario, Disney. Ponad 120 przedsiębiorców zaufało marce dodając uśmiech i radość w swoich regionach nie tylko na twarzach dzieci.

W Polsce wzrasta ilość organizowanych urodzin z dekoracjami oraz imprez tematycznych. Modne też stało się świętowanie wieczorów panieńskich, kawalerskich czy imprez Baby Shower, na których świetnie wpisują się akcesoria firmy – świeczki, girlandy, konfetti, talerzyki, kubeczki, serwetki i inne ozdoby nawiązujące do charakteru imprezy.

GoDan Balony i Dekoracje to format franczyzowych sklepów, w których oprócz produktów firmy GoDan oferowana są także usługi pompowania balonów helem, tworzenia dekoracji balonowych (od prostych bukietów balonów, po skomplikowane łuki i ścianki), dekoracji sal (np. ślubnych, balów studniówkowych czy sylwestrowych), oraz personalizacji balonów (balony z imieniem solenizanta).

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 110

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Prowadzenie unikalnego i rozwojowego biznesu pod szyldem rozpoznawalnej i cenionej marki,
 • stabilny i sprawdzony model biznesu w firmie działającej od 30 lat,
 • połączenie biznesu z pasją i hobby,
 • szeroki i atrakcyjny portfel produktowy,
 • lokalne źródło helu, oferujące usługę napełnianie balonów,
 • sprawdzony format i dopracowany standard wystroju sklepów,
 • wsparcie w procesie poszukiwania, negocjacji i adaptacji lokalu,
 • obsługę marki przez profesjonalny zespół marketingowy,
 • wspólną działalność wizerunkową i promocyjną dla całej sieci,
 • jednolitą organizację zasad sprzedaży oraz obsługi klienta,
 • szkolenia i bieżące wsparcie operacyjne,
 • cykliczne szkolenia z dekoracji tworzenia bukietów balonowych,
 • atrakcyjne materiały marketingowe,
 • wyłączność terytorialną,
 • brak opłat za licencję.

Bądź pierwszy w swoim regionie!


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nakłady inwestycyjne związane z uruchomieniem, wyposażeniem oraz zatowarowaniem własnej placówki wynoszą od 30 tys. zł netto w zależności od formatu, lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego.

Jakich efektów można się spodziewać?

Sukces finansowy uzależniony jest przede wszystkim od wysokości realizowanych przychodów, a te z kolei zależą w głównej mierze od:

 • lokalizacji, wielkości lokalu i formatu,
 • umiejętności sprzedażowych personelu w placówce ale i poza placówką,
 • poziomu i jakości obsługi klienta,
 • zaangażowania właściciela placówki i całego personelu.

Trafny wybór lokalizacji i realizacja ww. kluczowych czynników umożliwia sukces finansowy:

 • zysk już w pierwszym miesiącu działalności,
 • zwrot całości zaangażowanego kapitału w II kwartale działalności.

Czekamy na Ciebie aby podzielić się naszą pasją do wywoływania uśmiechów na twarzach naszych klientów.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Pożądane jest by kandydat był zaangażowany w prowadzenie biznesu. Natomiast nie jest wymagane doświadczenie. Szansę mają osoby przedsiębiorcze, które odznaczają się entuzjazmem, zmysłem estetycznym i umiejętnością kreatywnego myślenia. Sprawą kluczową jest bycie faktycznym szefem, obecnym wśród swoich ludzi i klientów. Franczyzobiorca powinien być w centrum sytuacji, aby poznać potrzeby swoich klientów i móc szybko na nie reagować. Ważnym jest aby również  jego miejsce zamieszkania było oddalone maksymalnie do 50 km od sklepu.

 Godan Balony i Dekoracje to idealny pomysł na biznes niezależnie od wielkości miasta.

Pozyskanie lokalu może nastąpić na dwa sposoby:

 • możemy pomóc w procesie poszukiwania nowego lokalu (wskazanie miejsca, negocjacji ceny najmu oraz warunków umowy),
 • możemy wspólnie zaadaptować lokal znaleziony przez samego partnera.

Optymalna powierzchnia dla sklepu GoDan Balony i Dekoracje ma od 20 do 90 mkw. Oferujemy również możliwość otwarcia punków typu „wyspa” lub w wersji „mini”.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Godan S.A.

ul. Poznańska 138, 05-850 Ożarów Mazowiecki

572 182 839

franczyza@godan.pl

godan.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Damian Skurczyński

zastępca dyrektora handlowego

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Godan - balony i dekoracje.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Godan S.A. (ul. Poznańska 138, 05-850 Ożarów Mazowiecki). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Godan - balony i dekoracje oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie godan.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.