Abakus Europe Arytmetyka mentalna

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Abakus Europe jest częścią międzynarodowej szkoły arytmetyki mentalnej Abakus Center z siedzibą w Londynie. Nasze centrum to blisko 300 ośrodków edukacyjnych w 25 krajach na całym świecie, w których uczy się ponad 30 000 uczniów. 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm, specjalizujących się w kursach arytmetyki mentalnej, która sprowadziła tę metodę do Europy. Bazując na dużym doświadczeniu, połączyliśmy autorski program nauczania arytmetyki mentalnej z ćwiczeniami Brain Fitness.

Abakus Europe to nie tylko rozwój i edukacja dzieci w formie zabawy, ale również bardzo ciekawy projekt biznesowy, który, dzięki możliwości prowadzenia zajęć zarówno stacjonarnych jak i online, zapewnia naszym partnerom stały zysk i stabilny biznes.  

JEDNOSTKI WŁASNE

1 Centrum Abakus Europe, ul. Mazowiecka 43, 05-502 Bobrowiec

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

W Europie i na świecie ponad 240 jednostek partnerskich i franczyzowych​

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W zależności od wybranego pakietu, partnerzy otrzymują:

- profesjonalne szkolenie 

- program Arytmetyki Mentalnej Abakus

- usługę wsparcia biznesowego

- zarejestrowany znak towarowy

- narzędzia sprzedaży

- materiały promocyjne

- materiały marketingowe

- model finansowy

- stronę internetową Abakus X dla swojego Centrum

- plany lekcji

- zestaw gier i zabaw BrainFitness

- materiały dla nauczycieli

- dostęp do platformy internetowej dla uczniów, nauczycieli 

- materiały dydaktyczne 

- wsparcie dydaktyczne

- międzynarodowe certyfikaty dla uczniów i nauczycieli


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana kwota inwestycji i opłat licencyjnych jest zróżnicowana i zależy od wybranego pakietu.

W przypadku jednoosobowego biznesu, kwota inwestycji to 2490 zł. Natomiast przy większej liczbie nauczycieli mamy do wyboru dwie oferty: „Light” (2 nauczycieli i do 50 uczniów) lub Standard (do pięciu oddziałów i wyłączność na dane terytorium). 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • W przypadku zajęć stacjonarnych – własny lub wynajęty lokal
  • Stały dostęp do internetu (używanie w trakcie zajęć platformy Abakus)
  • Przestrzeganie postanowień umowy i postępowanie zgodne ze standardami firmy w trakcie realizacji umowy
  • Kompleksowe i właściwe świadczenie całego wachlarza usług wymaganych przez Centrum Abakus Europe
  • Aktywna i ciągła promocja własnego centrum edukacyjnego oraz marki Abakus Europe, zgodnie z planem marketingowym opracowanym przez firmę macierzystą
  • Ogromna chęć wzrostu i odniesienia sukcesu

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Abakus Europe

Mazowiecka 43, 05-502 Bobrowiec

574068750

manager@abakus-center.eu

abakus-center.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Renata Białowąs

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Abakus Europe Arytmetyka mentalna.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Abakus Europe (Mazowiecka 43, 05-502 Bobrowiec). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Abakus Europe Arytmetyka mentalna oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie abakus-center.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.