Arytmetyka mentalna

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Centrum Abakus, będące ekskluzywnym przedstawicielstwem marki Abakus Europie, oferuje możliwość stania się częścią sieci biznesowej, zajmującej się rozwojem dzieci.

Zespół Abakus zajmuje się organizacją kursów w zakresie arytmetyki mentalnej, bazujących na metodyce nauczania, dzięki której już ponad 3000 uczestników na całym świecie odniosło sukces. Posiadamy przedstawicieli i partnerów w ponad 10 krajach i oferujemy możliwość nawiązania współpracy partnerskiej i franczyzowej w zakresie zajęć dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Abakus Center to nie tylko rozwój i edukacja dzieci w formie zabawy, ale również bardzo ciekawy projekt biznesowy, który pozwala naszym partnerom zyskać nowych klientów, zwiększyć rozpoznawalność, skorzystać z dodatkowej formy reklamy dzięki uczestnictwu w sieci biznesowej, a także zwiększyć wskaźniki finansowe.

JEDNOSTKI WŁASNE

1 Centrum Abakus ul. Wiertnicza 118, 02-952 Warszawa

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

W Europie: ponad 30 jednostek partnerskich i franczyzowych​

Kilka przykładów wraz z adresami:

 • Polska, Warszawa-Ochota, Wawelska 66/74,
 • Czechy, Praga, Zhizhkova Square 6,
 • Słowacja, Bratysława, Cádrova 23,
 • Ukraina, Vinnytsia, Stelmaha 43Б,
 • Rosja, Moskwa, Aviatorov 2-1.
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

W zależności od pakietu partnerskiego (3 rodzaje) lub pakietu franczyzowego (4 rodzaje) oferujemy różnego typu wsparcie dla partnerów i franczyzobiorców, które obejmuje m.in:

 • Efektywny, gotowy do użytku system nauczania, który z powodzeniem jest stosowany już od trzech lat,
 • Plany lekcyjne i stałe wsparcie praktyczne,
 • Dostęp do wyjątkowego portalu internetowego,
 • Model finansowy rozwoju działalności gospodarczej,
 • Plan marketingowy rozwoju działalności gospodarczej,
 • Do 50% tańsze materiały szkoleniowe,
 • Możliwość udziału w konkursach i zawodach grupowych,
 • Usługi doradztwa w zakresie budowania marki.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Przewidywana kwota inwestycji i opłat licencyjnych jest zróżnicowana w każdym pakiecie partnerskim (3 rodzaje) i w każdym pakiecie franczyzowym (4 rodzaje).

W przypadku najbardziej podstawowej formuły partnerstwa przewidywana kwota inwestycji wynosi 700 USD i nie ma tu opłaty licencyjnej. Natomiast najbardziej ekonomiczna wersja franczyzy to kwota inwestycji na poziomie 1900 USD i comiesięczne opłaty licencyjne w wysokości 300 USD.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Dostępność lokalu o powierzchni conajmniej 40 m2,
 • Stały dostęp do internetu,
 • Przestrzeganie postanowień umowy i postępowanie zgodne ze standardami firmy w trakcie realizacji projektu,
 • Kompleksowe i wlaściwe świadczenie calego wachlarza usług wymaganych przez Centrum Arytmetyki Mentalnej Abakus,
 • Aktywna i ciągla promocja centrum edukacyjnego oraz marki Abakus, zgodnie z planem marketingowym opracowanym przez firmę macierzystą,
 • Ogromna chęć wzrostu i odniesienia sukcesu.

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Abakus Europe

ul. Wiertnicza 118, 02-952 Warszawa

577 650 400

manager@abakus-center.eu

abakus-center.eu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Arytmetyka mentalna.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Abakus Europe (ul. Wiertnicza 118, 02-952 Warszawa ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Arytmetyka mentalna oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie abakus-center.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.