Północ Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dwie możliwości współpracy:

  • Franczyza mobilna - sprawdź się w nieruchomościach,
  • Franczyza premium - otwórz własne biuro nieruchomości

Franczyza mobilna (na próbę)

Franczyza mobilna (na próbę) to program, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o osobach, które rozważają rozpoczęcie samodzielnej kariery w branży nieruchomości. Nie wymagamy od Ciebie długoletnich zobowiązań, nie musisz też posiadać dużego kapitału. Chcesz zacząć zarabiać w nieruchomościach? Podejmij współpracę z Północ Nieruchomości i razem z nami postaw pierwsze kroki na rynku!

Franczyza mobilna - nie potrzebujesz na start:

  • kapitału,
  • pracowników,
  • własnego biura.

Dlaczego warto wybrać franczyzę mobilną?

  • umowa na krótki okres,
  • pracujesz, kiedy chcesz,
  • sam sobie jesteś szefem.

Franczyza premium

Chcesz otworzyć własną firmę i marzysz o rozpoczęciu kariery na rynku nieruchomości? Jeśli tak, franczyza Północ Nieruchomości jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Franczyza Północ Nieruchomości to gotowy pomysł na biznes i gwarancja łatwiejszego startu. Decydując się na otwarcie kolejnego oddziału Północ Nieruchomości, rozpoczynasz współpracę z silną marką, rozpoznawalną w całym kraju. 

Dzięki jasnym zasadom współpracy oraz wsparciu naszych wieloletnich Partnerów, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży nieruchomości. Otrzymasz od nas między innymi długofalowe wsparcie i know-how. 

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

70

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Siła uznanej marki

25 lat istnienia PÓŁNOC Nieruchomości zaprocentowało zaufaniem wśród KlientówOtwierając kolejny oddział, skorzystasz z wysokiej pozycji rynkowej, nad którą pracujemy od 1999 roku.

Wsparcie na każdym etapie działalności

Pomożemy Ci w wyborze idealnego lokalu na biuro, a ponadto dostarczymy spójne, profesjonalnie przygotowane materiały reklamowe. Zaznajomimy Cię ze sprawdzonymi, skutecznymi systemami motywacyjnymi i przekażemy wiedzę niezbędną do codziennego zarządzania biurem.

Stały dedykowany opiekun

Współpracując z nami, możesz liczyć na wsparcie merytoryczne w postaci dedykowanego opiekuna. Gwarantujemy doradztwo na każdym etapie: przed otwarciem biura oraz w trakcie jego działalności. Otrzymasz od nas profesjonalną pomoc z zakresu prawa czy sprzedaży. Dedykowany opiekun sprawi, że niezbędne formalności nie będą stanowić dla Ciebie żadnego problemu.

Mniejsze wydatki

Będąc franczyzobiorcą PÓŁNOC Nieruchomości, Twoje koszty prowadzenia biura znacznie spadną. Otrzymasz od nas dostęp do narzędzi CRM i zaoszczędzisz na promocji własnej marki.

Obszerna baza ofert i klientów

Dysponujemy jedną z największych baz ofert i Klientów. Otwierając kolejny oddział PÓŁNOC Nieruchomości, otrzymasz dostęp nie tylko do niej, ale też do wielu narzędzi i aplikacji, które na co dzień bardzo usprawniają pracę.

Pomoc w rekrutacji pracowników

Zgrany zespół składający się z kompetentnych pracowników to klucz do sukcesu! Pomożemy Ci znaleźć najlepszych doradców ds. nieruchomości - zajmiemy się publikacją ogłoszeń na ogólnopolskich serwisach rekrutacyjnych oraz na naszej stronie internetowej.

Szkolenia dla całego zespołu

Zdobywanie i aktualizowanie wiedzy jest niezbędne w pracy agenta nieruchomości. Dzięki przeprowadzanym przez nas okresowym szkoleniom zawsze będziesz na bieżąco ze wszystkimi kluczowymi zagadnieniami dotyczącymi tego zawodu. Zależy nam na tym, aby cały Twój zespół miał szansę na poszerzanie kompetencji. Dostarczamy narzędzi, które są do tego niezbędne i organizujemy szkolenia “Na start”, dedykowane nowym franczyzobiorcom oraz doradcom.

Niezbędne narzędzia i wzory dokumentów

Rozpoczynając współpracę z PÓŁNOC Nieruchomości, otrzymasz dostęp do platform i narzędzi, które mają za zadanie ułatwić i uporządkować pracę całego biura. Począwszy od skrzynek pocztowych, poprzez zaawansowany system CRM, kończąc na programie do obsługi ofert i klientów. Dysponujemy też bogatą bazą wzorów umów i niezbędnych dokumentów, a wszystko to do dyspozycji naszych franczyzobiorców.

Nowoczesny marketing

Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem w tworzeniu reklamy. Dysponujemy katalogiem sieciowym, w którym będziesz mógł bezpłatnie promować swoje oferty. Korzystamy również z narzędzia, które w prosty sposób eksportuje oferty do największych portali nieruchomości. Twoje oferty pojawią się wszędzie tam, gdzie czekają potencjalni klienci.

Północ Nieruchomości to nie tylko ogólnopolska agencja zajmująca się pośrednictwem w kupnie i sprzedaży nieruchomości. To także sieć, postrzegana jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzobiorca. Liczby mówią same za siebie: ponad 70 oddziałów franczyzowych tworzy wspólnie profesjonalną markę z obsługą najwyższej jakości. Co więcej, nie zwalniamy tempa i mamy w planach otwarcie kolejnych punktów na terenie całego kraju. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji: do 20 tys. zł w przypadku franczyzy premium i 4 tys. zł przy franczyzie mobilnej

W przypadku Franczyzy Premium  miesięczne opłaty wynoszą 10 proc. przychodu netto z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, nie mniej niż 1199 zł, a we Franczyzie Mobilnej jest to 10% przychodu netto z pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ale nie mniej niż 699 zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Osobiste zaangażowanie partnera w czynności pośrednictwa lub bezpośredni nadzór nad biurem.​


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Północ Nieruchomości Sp. z o.o.

30-149 Kraków, ul. Balicka 75/4

(12) 638 48 48

polnoc@polnoc.pl

polnoc.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Wojdyła - Manager ds. ekspansji tel. 519 334 557

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Północ Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Północ Nieruchomości Sp. z o.o. (30-149 Kraków, ul. Balicka 75/4). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Północ Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie polnoc.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.