Północ Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Atrakcyjne warunki finansowe dla franczyzobiorców.

  • Minimalna opłata wstępna za przystąpienie do sieci –  2000,00 zł, w której otrzymujesz kompleksowy system szkoleń, kompletną dokumentację oraz marketingowy pakiet startowy.
  • stała niska opłata miesięczna -  uzależniona od miasta otwarcia biura.
  • nie pobieramy prowizji od obrotu biura oraz wypracowanego zysku,
  • franczyza finansowa w cenie bez dodatkowych kosztów – kredyty, pożyczki gotówkowe, ubezpieczenia, leasing.

Naszą franczyzową sieć biur nieruchomości tworzy już 50 partnerów franczyzowych, którzy obecnie pracują z zespołem ponad 250 pośredników i doradców ds. nieruchomości, na terenie całego kraju.

Jako duża sieć biur nieruchomości mamy przewagę już na samym początku. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, stale analizujemy trendy rynkowe i korzystamy z narzędzi, które pozwalają działać szybko i skutecznie.

Postaw na rozwój!

Otwórz własne biuro nieruchomości ogólnopolskiej marki PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI.

Wśród klientów jesteśmy postrzegani jako profesjonaliści z obsługa na najwyższym poziomie.

Dzięki korzystnym warunkom uczestnictwa oraz wsparciu partnerów na każdym etapie działalności, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

PÓŁNOC Nieruchomości to już 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości

SILNA MARKA

Biuro nieruchomości działające pod  silną ogólnopolską marką to wyższe prowizje, atrakcyjne dochody, zaufanie klientów, ogólnopolski marketing, rozpoznawalność oraz wiele innych korzyści. Naszą nazwę i logo klienci postrzegają, jako gwarancję skuteczności, profesjonalizmu i standardów obsługi na najwyższym poziomie.

POMOC PRZY ZAKŁADANIU BIURA

Pomoc w doborze lokalu, materiały reklamowe, stale aktualizowane wzory umów i dokumentów, systemy motywacyjne, pomoc w rekrutacjach, cenniki usług, wiedza niezbędna do zarządzania biurem oraz pakiet szkoleń „Na start” to rzeczy, o które nie musisz się martwić, ponieważ otrzymasz je od nas już na samym początku.

WSPARCIE I DORADZTWO

Możesz liczyć na naszą pomoc nie tylko przy uruchomieniu biura, ale również w każdym momencie jego działalności. Do dyspozycji otrzymujesz dedykowanego opiekuna, który pomoże ci uporać się z każdym problemem formalnoprawnym, technicznym, sprzedażowym.

PARTNERSKIE ZASADY WSPÓŁPRACY

Aby uzyskać najlepsze wyniki postawiliśmy na dobrą współpracę pomiędzy wszystkimi oddziałami i agentami w sieci. Wymiana klientów i doświadczeń pomiędzy oddziałami daje możliwość uzyskania rezultatów niedostępnych dla biur lokalnych działających w pojedynkę.

BAZA OFERT, CRM

Pracujemy przy użyciu najnowocześniejszego systemu do obsługi biur nieruchomości w Polsce i posiadamy dostęp do jednej z największych baz ofert i Klientów. Każdego roku wprowadzamy nowe narzędzia i aplikacje ułatwiające naszą pracę.

OSZCZĘDNOŚCI

Dzięki przynależności do jednej z największych w Polsce grup koszty prowadzenia biura znacząco spadają dzięki: efektowi skali zakupów, mniejszym kosztom umieszczania ogłoszeń na portalach, dostępowi do narzędzi CRM, oszczędności na promocji własnej marki, oraz wielu innych.

DZIAŁANIE W GRUPIE

Wspólna działalność w sieci PÓŁNOC Nieruchomości to możliwość współpracy przy ogólnopolskich lub regionalnych transakcjach, dotyczy to przede wszystkim dużych klientów korporacyjnych czy sieciowych, ale także zakupów i wynajmów związanych z migracjami stałymi lub okresowymi osób fizycznych. Działalność w sieci to także wymiana doświadczeń oraz praktycznej wiedzy.

TRENINGI I SZKOLENIA

Dajemy Ci gotowy pomysł na biznes, który został wprowadzony w całej Polsce. Każdy nowy oddział szkolony jest przez najlepszych specjalistów z PÓŁNOC Nieruchomości, trenerów zewnętrznych i wykładowców renomowanych uczelni. Zależy nam, aby cała sieć postrzegana była, jako najlepsi eksperci w nieruchomościach, dlatego większość naszych szkoleń jest bezpłatna. Przeszkolimy każdego nowego pracownika tak, aby mógł szybko przystąpić do pracy na odpowiednio wysokim poziomie. Następnym etapem są cyklicznie szkolenia i warsztaty orgaznizowane dla wszystkich naszych doradców, z różnych zakresów tematycznych.

NIEZALEŻNOŚĆ

Bardzo cenimy sobie kreatywność i pomysły naszych partnerów i chcemy, aby przynależność do dużej organizacji inspirowała ich do wprowadzania innowacji i dzielenia się nimi z wszystkimi w sieci. Każdy z naszych partnerów jest niezależnym podmiotem samodzielnie podejmującym decyzję.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Osobiste zaangażowanie partnera w czynności pośrednictwa lub bezpośredni nadzór nad biurem.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Północ Nieruchomości Sp. z o.o.

ul. Balicka 35, 30-149 Kraków

(12) 638 48 88

franczyza@polnoc.pl

polnoc.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Rafał Wojdyła   

Manager ds. rozwoju sieci i marketingu

519 334 557

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Północ Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.