Sorvella Perfume

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sorvella Perfume to producent i główny dystrybutor produktów SORVELLA - marki, która wiąże się̨ z unikalną tradycją produkcji perfum, według najstarszych receptur, przy pomocy najnowocześniejszych technologii.

Sorvella Perfume to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, która prowadzi sprzedaż̇ swoich produktów w ekskluzywnych butikach i wyspach perfumeryjnych w centrach handlowych. 

Głównym czynnikiem sukcesu naszych perfumerii jest dostarczanie oryginalnych i wartościowych produktów o najwyższym stężeniu olejków zapachowych, elegancka stylistyka, stabilna polityka sprzedaży a przede wszystkim atrakcyjna cena.

Sieć perfumerii SORVELLA tworzymy od 2016 roku a już jesteśmy obecni w  Austrii, Niemczech, Polsce, Turcji, Gruzji, Kirgistanie i intensywnie pracujemy nad ekspansją na kolejne rynki, umacniając jednocześnie naszą pozycję na rynkach pozyskanych.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zostać Partnerami Sorvella Perfume prosimy o kontakt.

JEDNOSTKI WŁASNE

9 (Warszawa : Wola Park, Bemowo, King Cross, Wiatraczna, Atrium Targówek, Annopol, Galeria Janki, Lodz – Galeria Łodzka, Poznan – Galeria Posnania. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

11

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów, oferujemy:

 • Pomoc w profesjonalnym otwarciu Perfumerii Sorvella ; 
 • Przygotowanie pierwszej dostawy towarów i planowanie następnych dostaw,
 • Szkolenie produktowo – sprzedażowe;
 • Systematyczne akcje promocyjne i marketingowe zwiększające sprzedaż;
 • Atrakcyjne marże gwarantujące dochodowość stoiska
 • Wsparcie w bieżącej działalności sklepu.
 • Stałe zaplecze produktowe i efektywną rotacja towaru;
 • Brak opłat licencyjnych oraz procentu od obrotów

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji to ok. 60 tys. zł na pierwsze zatowarowanie. 

Dodatkowy koszt nabycia stoiska w Galerii Handlowej (koszt około 10-12tys zł), bądź adaptacja sklepu (w zależności od powierzchni ok. 15 tys. zł przy lokalu nie większym niż 10 m2).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyzobiorcą może zostać każdy kto:

 • Posiada kapitał inwestycyjny na zatowarowanie stoiska i zakup wyspy handlowej bądź przystosowania lokalu stacjonarnego;
 • Dysponuje wynajętą powierzchnią w centrum handlowym bądź sklepem stacjonarnym o pow. 10-30 m2 ;
 • Posiada zdolność do samodzielnego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa przestrzegając zasad współpracy franczyzowej;
 • Posiada własną działalność gospodarczą;

* Doświadczenie w branży perfumeryjnej lub sprzedaży detalicznej nie jest wymagane, zapewnimy wsparcie we wszystkich aspektach biznesu.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Glare Marketing sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 214; 02-486 Warszawa

530255481

jdyka@sorvella.com

sorvella.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

jdyka@glaremarketing.eu - kontakt z managerem    Info@sorvella.com - informacja

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Sorvella Perfume.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.