Cortez

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Marka CORTEZ opiera się na 4 fundamentach w tym 3 franczyzowych. Pierwszy filar to sklepy własne sieci należące do spółki. Kolejne 3 to: 

  1. Franczyza z niezależnym sklepem franczyzobiorcy, który dostaje wsparcie marki zarówno w zakresie wyposażenia, marketingu jak i dostępu do sieci dystrybucyjnej oraz grupy zakupowej. 
  2. Franczyza miękka to udział w grupie zakupowej CORTEZ, z gwarancją konkurencyjnych cen na rynkach lokalnych. 
  3. Tzw. plafon marki czyli obecność marki z certyfikacją brandem oraz z obecnością regału lub lodówki Cortez w sklepie partnera.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

18

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Placówki franczyzowe: 20
Sklepy partnerskie w grupie zakupowej: 35

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Sieć oferuje rozpoznawalną i mocną na rynku markę CORTEZ Alkohole, precyzyjnie wyselekcjonowany asortyment odpowiadający zapotrzebowaniu lokalnych zasobów rynkowych. Partnerskie zasady współpracy oraz bardzo silne wsparcie know-how na rynku alkoholi. Udział w młodej i dynamicznej grupie zakupowej wyposażonej w nowoczesne narzędzia online pozwalającej na bieżąco monitorować ceny i sytuację na lokalnych rynkach. Bardzo intensywne wsparcie marketingowe w tym najnowsze platformy wsparcia sprzedaży oraz komunikacji marki na lokalnym rynku.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Zależnie od skali i lokalizacji sklepu koszt inwestycji to ok 120-150 tys. zł  z możliwością leasingowania wyposażenia. Kwota wymaganej inwestycji estymowana jest na podstawie analizy lokalizacji i badaniu lokalnego rynku. Franczyzobiorca otrzymuje kosztorys wstępny.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Sieć wymaga spełnienia norm jakościowych dotyczących modelu i wyposażenia sklepów, metrażu minimalnego i maksymalnego), zachowania ergonomii projektu oraz funkcjonowania zgodnego z profilem handlowym w ramach sieci.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Cortez Polska Sp. z o. o.

Focha 50, 85-070 Bydgoszcz

cortezworld.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Radek Skwarczyński

696970009

kontakt@cortezworld.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Cortez.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Cortez Polska Sp. z o. o. (Focha 50, 85-070 Bydgoszcz). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Cortez oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie cortezworld.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.