Young Engineers

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Założona w 2008 roku firma Young Engineers prowadzi zajęcia pozaszkolne z zakresu inżynierii w ponad 50 krajach. Naszą misją jest przygotowanie uczniów w wieku 4-15 lat do zmieniających się wymagań siły roboczej XXI wieku. Z ponad 30 000 zadowolonych studentów na całym świecie i ponad 200 placówkami, Young Engineers zostali wyróżnieni przez Harvard School of Education i Komisję Unii Europejskiej.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 200 placówek w 50 krajach

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Young Engineers opracowali proste i bezpośrednie podejście do działalności edukacyjnej, która jest łatwa w prowadzeniu. Podczas szkolenia nasi franczyzobiorcy zdobywają narzędzia, wiedzę i pewność siebie potrzebne do rozpoczęcia i rozwijania odnoszącej sukcesy firmy Young Engineers. Nasz zespół ds. rozwoju biznesu składa się ze specjalistów ds. marketingu, uruchamiania, operacji i finansów. Ten doświadczony zespół poprowadzi Cię na każdym kroku tak długo, jak długo będziesz franczyzobiorcą.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

$1.500-$20.000 (od ok. 6.000 zł do 80.000 zł) w zależności od obszaru wyłączności dla franczyzobiorcy


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nie jest wymagana wiedza ani wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu biznesu edukacyjnego.

Obszar wyłączności wyznaczamy na min. 100.000 mieszkańców. Bardziej prawdopodobne jest, że biznes odniesie sukces tam, gdzie dzieci uczęszczają na zajęcia pozalekcyjne.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

E Square Young Engineers Franchising Ltd.

34034 W 8 Mile Road, Farmington Hills, MI 48335, USA

+48 790 383 370

franchise@youngengineers.org

franchise-guide.youngengineers.org

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agnieszka Zywuszko

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Young Engineers.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma E Square Young Engineers Franchising Ltd. (34034 W 8 Mile Road, Farmington Hills, MI 48335, USA). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Young Engineers oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franchise-guide.youngengineers.org.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.