Upadłości - Ekspert

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Specjalizujemy się w oddłużeniach osób fizycznych i przedsiębiorców, głównie poprzez upadłość, czy też restrukturyzację. Świadczymy usługi z zakresu pomocy prawnej polegające na doradztwie i opracowywaniu wszelkich pism i wniosków, zarówno przed, jak i w trakcie postępowania.

Powyższe usługi świadczone są w kancelariach własnych oraz współpracujących z nami Partnerów na terenie całego kraju. Posiadamy unikalne know-how oraz skuteczne procedury zewnętrzne i wewnętrzne, pakiet konkretnych umów, pism i wniosków,  powstałych na bazie wieloletnich doświadczeń z obsługi tysięcy klientów przez naszych Ekspertów. Dzięki temu jesteśmy liderami głównie w południowej Polsce.

Nie musisz być prawnikiem, aby z nami współpracować.

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy, nie boisz się nowych wyzwań, szukasz pewnego i rozwojowego biznesu w prestiżowej branży, to zapraszamy do współpracy!

Pomagaj i zarabiaj!

Główne zalety naszego biznesu:

 1. Niskie nakłady inwestycyjne.
 2. Brak konieczności zakupu drogiego sprzętu, maszyn, surowców czy towarów.
 3. Brak potrzeby zatrudniania zespołu ludzi.
 4. Niskie miesięczne koszty stałe.
 5. Realizacja usługi polega głównie na wykorzystaniu naszej wiedzy i poświęceniu czasu klientom, najpierw na rozmowy, a następnie na opracowaniu wszelkich pism i wniosków.
 6. Małe potrzeby lokalowe.
 7. Szybki start – można zacząć zarabiać już po tygodniu od otwarcia kancelarii i emisji reklamy.
 8. Możliwość reklamy we wszystkich mediach – w przeciwieństwie do adwokatów i radców prawnych, którym przepisy ograniczają stosowanie różnych reklam.
 9. Duże zapotrzebowanie na nasze usługi - prawie 3 mln Polaków, posiada zaległe zobowiązania na kwotę około 80 mld złotych.
 10. Proste czynności w ramach świadczonych usług – pomimo specjalistycznych zagadnień z dziedziny prawa, z naszą wiedzą i opracowanymi procedurami oraz dokumentami, każdy nasz Partner szybko sam stanie się Ekspertem.
 11. Planowanie Obrotu - czynnościami marketingowymi można regulować ilość zawieranych umów.
 12. Wysoki dochód -  w ramach kompleksowej obsługi jednego klienta, zarówno przed jak i po ogłoszonej wobec niego upadłości, łączne wynagrodzenie wynosi średnio od 6 tys. zł do 9 tys. zł, przy poświęconym czasie na kompleksową obsługę, średnio od 10 do 25 godzin pracy. Gwarantujemy, iż niezależnie od regionu w jakim zaczniesz działać, już w pierwszym miesiącu będziesz miał co najmniej 4 klientów !!!

Zatem, jeżeli jesteś naprawdę przedsiębiorczy, wystarczy Twoja decyzja, by znaleźć się w naszym gronie, w prestiżowej branży, a wówczas, pomagając innym, będziesz stabilnie i dobrze zarabiał.
 

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

7

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • wsparcie w wyborze lokalizacji oraz w wystroju i wyposażeniu kancelarii;
 • wsparcie marketingowe;
 • szkolenie w zakresie oferowanych usług;
 • szkolenie w zakresie obsługi klienta;
 • przekazanie know-how;
 • wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłaty:

 • Wysokość opłaty wstępnej:
 • 20 tys. zł netto, 24 600,00 zł brutto, (jednorazowo).
 • Wysokość comiesięcznej opłaty podstawowej:
 1. 2 000,00 zł netto, 2 460,00 zł brutto (stała, niezależna od rosnących obrotów)

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

1/ Otwarcie placówki w miejscowości o liczbie mieszkańców min. 60 tys.;
2/ Kapitał na przystosowanie i uruchomienie kancelarii oraz na materiały i czynności marketingowe. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Finanse Partner sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice

513 513 618

biuro@finansepartner.pl

upadlosci-ekspert.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Adam Rogalski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Upadłości - Ekspert.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Finanse Partner sp. z o.o. (ul. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Upadłości - Ekspert oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie upadlosci-ekspert.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.