Upadłości - Ekspert

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Specjalizujemy się w oddłużaniu osób fizycznych i przedsiębiorstw. Posiadamy zarówno własne kancelarie, jak i placówki partnerskie. Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy unikalne know-how oraz skuteczne procedury zewnętrzne i wewnętrzne.  Świadczą o tym tysiące zadowolonych klientów oraz to, że jesteśmy liderami w południowej i centralnej Polsce.

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy, nie boisz się nowych wyzwań, szukasz pewnego i rozwojowego biznesu, to zapraszamy do współpracy w prestiżowej branży.

Pomagaj i zarabiaj!

Nie musisz być prawnikiem, aby z nami współpracować.

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 •  wsparcie w wyborze lokalizacji oraz w wystroju i wyposażeniu kancelarii;
 •  wsparcie marketingowe (plakaty, ulotki, treści spotów);
 •  szkolenie w zakresie oferowanych usług;
 •  szkolenie w zakresie obsługi klienta;
 •  przekazanie know-how w zakresie obsługi klienta (konspekty rozmów, wzory dokumentów);
 •  przekazanie wzorów pism i wniosków;
 •  wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • od 35 000,00 zł netto (43050 zł brutto)
 • opłata licencyjna 2000 zł netto (2460 zł brutto) / miesięcznie

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 •  Otwarcie placówki w miejscowości o ilości min. 50 tys. mieszkańców;
 •  Kapitał na uruchomienie kancelarii;
 •  Zaświadczenie o niekaralności.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Finanse Partner sp. z o.o.

ll. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice

513 513 618

biuro@finansepartner.pl

upadlosci-ekspert.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Adam Rogalski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Upadłości - Ekspert.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Finanse Partner sp. z o.o. (ll. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Upadłości - Ekspert oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie upadlosci-ekspert.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.