Upadłości - Ekspert

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Współpraca w prestiżowych i dochodowych branżach:

  • Oddłużanie osób fizycznych i firm;
  • Obrót nieruchomościami, skup-sprzedaż-pośrednictwo.

Nie musisz być prawnikiem, ani licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości, aby z nami współpracować.

ODDŁUŻANIE

Grupa EXPERT PARTNER specjalizuje się w oddłużaniu osób fizycznych i firm, głównie poprzez upadłość, czy też restrukturyzację. 

Świadczymy usługi z zakresu pomocy prawnej polegające na doradztwie      i opracowywaniu wszelkich pism i wniosków, zarówno przed ogłoszeniem upadłości, jak i w trakcie całego postępowania.    

Posiadamy sprawdzony i skuteczny model biznesowy. Powstał on na bazie wieloletnich doświadczeń naszych Ekspertów, wynikających z obsługi tysięcy klientów. Przekazujemy Partnerom unikalne know-how, w tym szczegółowe procedury obsługi, pakiet konkretnych umów, pism i wniosków. Powyższe usługi świadczone są w kancelariach własnych oraz kancelariach Partnerów, współpracujących z nami na terenie całego kraju. 

Zatem, jeżeli jesteś naprawdę przedsiębiorczy, wystarczy Twoja decyzja, by znaleźć się w naszym gronie, w prestiżowej branży, a wówczas, pomagając innym, będziesz stabilnie i dobrze zarabiał. 

Realizacja usług polega głównie na wykorzystaniu sprawdzonych narzędzi przekazanych Franczyzobiorcy, przygotowanych przez naszych doświadczonych specjalistów. 

Narzędzia te powstały na bazie doświadczeń naszych Ekspertów, wynikających z obsługi tysięcy klientów przez ponad 20 lat naszej pracy. Czynności wykonywane w ramach świadczonych usług nie stanowią wyzwania, pomimo specjalistycznych zagadnień z dziedziny prawa. Z naszą wiedzą i opracowanymi procedurami oraz dokumentami, każdy nasz Partner szybko sam stanie się Ekspertem. Wystarczy poświęcić klientom niedużo czasu, najpierw na rozmowy, a następnie na opracowanie niezbędnych pism i wniosków. 

Nie musisz być prawnikiem, aby z nami współpracować.

Jeżeli jesteś przedsiębiorczy, nie boisz się nowych wyzwań, szukasz pewnego i rozwojowego biznesu w prestiżowej branży, to zapraszamy do współpracy!

Pomagaj i zarabiaj!

OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI SKUP - SPRZEDAŻ - POŚREDNICTWO

Osoby decydujące się na sprzedaż mieszkania, borykają się z problemem znalezienia kupującego w krótkim okresie. Proces sprzedaży może potrwać wiele miesięcy, z uwagi na częste przypadki finansowania zakupu kredytem bankowym, a procedury z tym wiązane są skomplikowane i mogą zajmować wiele miesięcy. 

Jest również wiele osób i firm, które nie kwalifikują się, bądź nie decydują się na upadłość czy restrukturyzację, a posiadają majątek w postaci nieruchomości. Tacy klienci, kiedy chcą zbyć nieruchomość, często nie wiedzą jak skutecznie i szybko to zrobić. Zwłaszcza kiedy nieruchomość jest obciążona długiem, a niejednokrotnie wobec danej nieruchomości, została już wszczęta egzekucja komornicza, co znacznie ogranicza możliwości jej sprzedaży.

Dlatego po wnikliwej analizie rynku, poszerzyliśmy zakres usług o 
skup-sprzedaż nieruchomości lub pośrednictwo w tym zakresie. Naszym Partnerom umożliwiamy zatem rozszerzenie dotychczas świadczonych usług prawnych dotyczących głównie upadłości o pośrednictwo w skupie - sprzedaży nieruchomości. Daje to dodatkową możliwość dużego zysku, przy niewielkim nakładzie pracy i kosztów. Można zarabiać np. na przekazywaniu nam samych kontaktów, tzw. leadów.

Zazwyczaj prowizja za zrealizowaną w ten sposób transakcję może sięgać 3% jej wartości. Przykładowo, sprzedaż mieszkania o wartości 300 000 zł daje aż 9000 zł prowizji.

Nie musisz być licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości, aby z nami współpracować.

Współpraca z naszym Partnerem będzie prowadzona w 

Współpraca z naszym Partnerem może być realizowana w obu branżach, zarówno w branży oddłużeniowej, jak i nieruchomościowej, lub tylko w jednej z nich.

Główne zalety naszego biznesu:

SZYBKI START
Zaczniesz zarabiać już w pierwszych tygodniach od rozpoczęcia działalności.

NISKIE NAKŁADY FINANSOWE

brak konieczności zakupu drogiego sprzętu, maszyn i in. brak potrzeby zatrudniania zespołu ludzi

Wszystkie formy m.in. takie jak: ulotki, plakaty, prasa, radio, Internet służą do pozyskania klientów. Przepisy nie ograniczają nam stosowanie reklam, jak np. adwokatom, przez co możemy reklamować nasze usługi we wszystkich mediach.

ELASTYCZNOŚĆ I PLANOWANIE 

Sam decydujesz, ilu klientów obsługujesz, a ilość zawieranych umów można regulować głównie czynnościami marketingowymi. 

WYSOKI POPYT

Nasze usługi, niezależnie od różnych sytuacji na rynku cieszą się wielkim zapotrzebowaniem.

WYSOKA DOCHODOWOŚĆ

Stosując nasze procedury, już w pierwszym miesiącu pozyskasz co najmniej 4 klientów, niezależnie od regionu Twojego działania. Zatem z kompleksowej obsługi tych klientów, możesz uzyskać przychód co najmniej 24 000 zł.

Zatem, jeżeli jesteś naprawdę przedsiębiorczy, wystarczy Twoja decyzja, by znaleźć się w naszym gronie, w prestiżowych branżach, a wówczas, pomagając innym, będziesz stabilnie i dobrze zarabiał

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

9

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

KNOW-HOW

Przekazujemy pełną wiedzę związaną z modelem biznesowym, który oferujemy, w tym m.in. pakiety wzorów umów, pism i wniosków, procedury dotyczące pozyskania i obsługi klienta oraz wzory i treści materiałów marketingowych.

WSPARCIE TECHNICZNE

Pomagamy w wyborze lokalizacji, wystroju i wyposażenia kancelarii.

Jako  nasz  Partner  od  początku  swojej  działalności  będziesz  korzystał  ze  strony GRUPY EXPERT PARTNER. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, bowiem od razu zdobywasz renomę i zaufanie oraz będziesz poważnie traktowany   z uwagi na fakt, iż jesteś Partnerem Grupy posiadającej dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na bieżąco będziemy również sugerować Tobie konieczne zmiany  w działaniach marketingowych, w tym poprzez rodzaj reklamy, np. treści spotów, plakatów, słów kluczowych w Google, itp. 

WSPARCIE SZKOLENIOWE:  

  • szkolenie w zakresie oferowanych usług, 
  • szkolenie w zakresie kompleksowej obsługi klienta,
  • uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych z uzyskaniem stosownych certyfikatów,
  • praktyczne uczestnictwo w spotkaniu z klientem i zawieraniu umowy z klientem przez doświadczonego Eksperta.

WSPARCIE MERYTORYCZNE

przez cały okres współpracy m.in., takie jak:  pomoc w zagadnieniach związanych z rozwojem działalności, konsultacje dotyczące nietypowych i trudnych sytuacji klienta, uzgadnianie treści niestandardowych pism i wniosków.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wysokość opłaty wstępnej (jednorazowo): 

20 000 zł netto +VAT

Wysokość comiesięcznej opłaty podstawowej:

2 500 zł netto + VAT (stała, niezależna od rosnących obrotów, inflacji, itp.)

Kapitał własny na wynajęcie, przystosowanie i uruchomienie kancelarii oraz na materiały i czynności marketingowe: od 15 000 zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  1. Zaświadczenie o niekaralności.
  2. Posiadanie kapitału na start i opłaty.
  3. Gotowość do podjęcia współpracy w krótkim terminie.
  4. Kancelaria w miejscowości o liczbie nie mniejszej niż 60 tysięcy mieszkańców.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Finanse Partner sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice

513 513 618

biuro@expertpartner.pl

expertpartner.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Adam Rogalski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Upadłości - Ekspert.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Finanse Partner sp. z o.o. (ul. Przemysłowa 10, 40-020 Katowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Upadłości - Ekspert oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie expertpartner.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.