Verbatoria

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Testowanie talentów z zasosowaniem neurofeedbacku. Unikalna technologia i specjalne zadania służące do pomiaru neuronalnych korelatów procesu myślenia, dekodowania ich przez algorytmy i dokonywania oceny w prostych raportach. Czas trwania testu to 60 min, z tego w ciągu 30 min uczestnik odpowiada na pytania/zadania, a 30 min zajmuje interpretacja raportu. Oprócz oceny każdego naturalnego talentu i innych kategorii psychologicznych, Verbatoria wskazuje również kierunki dalszego rozwoju.

Możesz znaleźć więcej informacji na naszej stronie internetowej (po angielsku): https://verbatoriamalaysia.com/

JEDNOSTKI WŁASNE

-

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Powyżej 200 na świecie

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyzobiorca otrzymuje dożywotnią licencję, sprzęt Verbatoria, 2 dni szkolenia, dostęp do oprogramowania dla 3 osób, wsparcie techniczne i inne wsparcie. Master-franczyzobiorca dodatkowo zyskuje wyłączność terytorialną i możliwość sprzedaży kolejnych franczyz na swoim terenie.

Wspieramy Cię:

 • w otwarciu lokalizacji do testów (2 dni szkolenia stacjonarnego);
 • przy zatrudnianiu specjalistów;
 • w prowadzeniu marketingu;
 • przez przezszkolenie i certyfikacęj Twojego zespołu (do 3 osób);
 • przygotowując dla Twoich klientów indywidualny raport na podstawie otrzymanych od Ciebie surowych danych pomiarowych;
 • konfigurując dla Ciebiw stronę Twojego miasta z ustawieniami na naszej stronie internetowej i automatycznie wysyłając do Ciebie wszystkie zgłoszenia klientów;
 • włączając Twoj zespół do społeczności Verbatoria, aby ułatwić wymianę doświadczeń online;
 • razie potrzeby pomagając w konsultacjach z klientami;
 • przeprowadzamy nasze regularne szkolenia i webinaria, wspieramy udział w wystawach i konferencjach.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 4.990 euro (tyle samo w każdym kraju).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Przedsiębiorcy z wykształceniem psychologicznym, psychoterapeutycznym, HR.

Jako nasz Partner będziesz musiał:

 • Samodzielnie pozyskać lokalizację, wynająć biuro około 20m2.
 • Zakupić od nas testy, lecencje i czujniki, licencje.
 • Wnosić stałą opłatę za każdy raport.
 • Określić lokalną cenę usługi. Rynkowa cena referencyjna za test wynosi od 60 do 100 USD (w Hongkongu nawet 400 USD).
 • Prowadzić działania marketingowe (digital, Instagram, Pinterest, Facebook....).

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

SolutionLAB d.o.o.

Veselina Masleše 51, 11000 Belgrade

+381648066825

kenan.begic@solutionlab.ba

verbatoriamalaysia.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kenan Begić (po angielsku)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Verbatoria.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma SolutionLAB d.o.o. (Veselina Masleše 51, 11000 Belgrade). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Verbatoria oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie verbatoriamalaysia.com.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.