Aromas Artesanales

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wchodząc do świata AROMAS artesanales, hiszpańskiej perfumerii o światowej renomie, zapraszamy Cię do wyjątkowej okazji franczyzowej. Dołącz do naszej elitarnej rodziny partnerów, aby stworzyć własną perfumerię zgodnie z koncepcją doskonałości zapachów.

DLACZEGO AROMAS artesanales?

 1. Unikalna koncepcja "Doskonałości Zapachów": Tworzymy przestrzeń, w której zapachy stają się dziełem sztuki. Oferujemy ekskluzywne perfumy, olejki eteryczne, kadzidełka i kosmetyki naturalne z Wysp Kanaryjskich.
 2. Wysoka marża na perfumach: Nie tylko piękne zapachy, ale także korzystne warunki biznesowe. Wysoka marża gwarantuje ekskluzywne zyski.
 3. Brak opłat franczyzowych: Pozwalamy na swobodne zarządzanie biznesem, eliminując dodatkowe opłaty franczyzowe. Twoje przedsięwzięcie, twój sukces, nasza duma.
 4. Wsparcie przy otwieraniu: Nie zostawiamy Cię samego po otwarciu. Pomagamy w znalezieniu lokalizacji, dostarczamy wsparcie w procesie przeszkolenia, a nasze partnerstwo trwa przez cały okres współpracy.
 5. Bogata oferta produktowa: Ponad 260 markowych perfum, perfumy niszowe, zapachy do wnętrz, olejki eteryczne, kadzidełka, a także kosmetyki naturalne od renomowanych marek, takich jak Ejove, Naturalium, IDC, Alea, MySalon,

Nasza obecność: Nasze punkty znajdują się w Hiszpanii, Niemczech i w Polsce, co świadczy o międzynarodowym uznaniu i doświadczeniu.

JEDNOSTKI WŁASNE

1
Galeria Katowicka1

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy wsparcie na każdym kroku. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie na początku drogi, dlatego zapewniamy kompleksową pomoc przy otwieraniu perfumerii. Nasz zespół pomoże Ci w:  

 • wyborze optymalnej lokalizacji,
 • aranżacji wnętrza zgodnie z naszymi standardami marki,
 • szkoleniu personelu, by zapewnić najlepszą obsługę klienta.

Nie jesteś sam! Twoja droga nie kończy się na otwarciu perfumerii. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie prowadzenia biznesu, oferując:  

 • bieżące wsparcie operacyjne,
 • pomoc w zamawianiu towarów, by twoja oferta zawsze była atrakcyjna i aktualna

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • kwota inwestycji w zależności od lokalizacji między 40-60 tys. euro
 • brak opłat licencyjnych
 • jednorazowa opłata wdrożeniowa: 6 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • własna działalność; 
 • zaangażowanie;
 • kapitał własny;

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

MDG Aromas Sp. z o.o.

Grobel Borowa 66, 43-514 Kaniów

883 545 943

kontakt@aromasartesanales.pl

aromasartesanales.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Daniel Gwiżdż

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Aromas Artesanales.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma MDG Aromas Sp. z o.o. (Grobel Borowa 66, 43-514 Kaniów). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Aromas Artesanales oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie aromasartesanales.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.