Duże doświadczenie / Biuro nieruchomości Północ Nieruchomości powstało w 1999 roku.
Wtorek
03.09.2019
Franczyzobiorca Północ Nieruchomości nie musi mieć branżowego doświadczenia. Jakie warunki powinien w takim razie spełnić, żeby móc otworzyć biuro nieruchomości?
 

Biuro nieruchomości Północ Nieruchomości powstało w 1999 roku. Obecnie sieć liczy już ponad 50 biur, w których pracuje 250 doradców, brokerów, pośredników, na terenie całego kraju. W ofercie biura znajduje się szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Rafał Wojdyła, menedżer ds. rozwoju sieci i marketingu zaznacza, że to, co wyróżnia Północ Nieruchomości od innych biur z tego segmentu to elastyczność we współpracy z partnerami. Od potencjalnych franczyzobiorców nie jest wymagane doświadczenie w branży, mają oni do wyboru dwie formy współpracy. – Pierwszy to franczyza „Na Próbę”, jest to roczny program dla osób, które chcą spróbować swoich sił w branży. Nie trzeba posiadać ani biura, ani pracowników i tym właśnie różni się od drugiej opcji Premium – mówi Rafał Wojdyła.

Franczyzodawca szuka partnerów w całej Polsce. A na jakie wydatki musi być przygotowany przyszły franczyzobiorca? – 1 tys. zł wynosi opłata wstępna przy franczyzie „Na Próbę”. 2 tys. zł przy franczyzie Premium. Nie pobieramy opłaty marketingowej ani prowizji od obrotu – dodaje Rafał Wojdyła. 

Wszyscy franczyzobiorcy do dyspozycji mają swojego opiekuna, który służy pomocą w każdym problemie formalnoprawnym, technicznym i sprzedażowym. – Osoba, z którą będzie się kontaktować franczyzobiorca dobrze zna ten biznes i pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów – mówi Rafał Wojdyła. Franczyzodawca oferuje pomoc w doborze lokalu, dostarcza materiały reklamowe, wzory umów i dokumentów, pomoc w rekrutacjach oraz szkolenie „Na start” dla pośredników.  Dzięki okresowym szkoleniom i treningom franczyzobiorcy są na bieżąco z zagadnieniami dotyczącymi obrotu nieruchomościami. Dbamy o to, aby mieli oni możliwość systematycznego poszerzania kompetencji swoich i swojej kadry – zapewnia Rafał Wojdyła. Franczyzobiorca otrzymuje także dostęp do narzędzi ułatwiających codzienną pracę: skrzynek pocztowych, zaawansowanego systemu CRM z panelem administracyjnym oraz programu do obsługi ofert, klientów i biura. Ale na tym nie koniec, otrzymuje również do dyspozycji bazę zawierającą wzory wszystkich dokumentów niezbędnych do bieżącej działalności.

Jeśli zaś chodzi o wybór lokalizacji, franczyzodawca daje w tej kwestii wolną rękę franczyzobiorcy. – Choć staramy się unikać centrum miast ze względu na koszt wynajęcia lokalu. Bardzo dobrze sprawdzają się miejsca na placówkę w pobliżu punktów przesiadkowych bądź przy ruchliwych ulicach – dodaje Rafał Wojdyła.


Marka rośnie w siłę / Obecnie sieć liczy już ponad 50 biur, w których pracuje 250 doradców, brokerów, pośredników, na terenie całego kraju.

POPULARNE NA FORUM

Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017