Promocyja na start / Do końca października opłata licencyjna a Aspect Nieruchomości wynosi 7 tys. zł czyli 50 proc. standardowej stawki.
Sobota
21.09.2019
Aspect Nieruchomości wprowadza nowe technologie do swoich biur. Czy to wpłynie na wzrost sprzedaży?
 

Sieć Aspect Nieruchomości liczy obecnie 20 franczyzowych biur pośrednictwa nieruchomości. Najnowsze otwarto w sierpniu w Warszawie. Korzystając z najnowszych technologii, warszawski oddział wyspecjalizował się w wirtualnych wizytach 360, czyli panoramicznych prezentacjach, które pozwalają obejrzeć całe wnętrze nieruchomości.
– Wirtualne wizyty mają ogromną przewagę nad klasyczną fotografią – twierdzi właściciel biura ASPECT Nieruchomości Warszawa Centrum, Damian Wójcik. – W dzisiejszym świecie jedną z największych wartości jest czas. To dzięki technologii 360 st. możemy go zaoszczędzić, ponieważ pełniejsza wizualizacja powoduje szybszą ocenę atrakcyjności nieruchomości. Poznając nieruchomości na podstawie wirtualnej wizyty klienci mogą łatwiej wyselekcjonować te, które są dla nich awarte obejrzenia na żywo.
W ramach akcji promocyjnej, która ruszy we wrześniu i potrwa do końca października, każdy nowy franczyzobiorca wchodzący do sieci Aspect Nieruchomości otrzyma wszystkie niezbędne narzędzia oraz szkolenia, służące do skutecznego oferowania swoim klientom opcji wirtualnych wizyt 360.
– Wprowadzenie do standardowej oferty wirtualnych wizyt 360 to jeden z elementów strategii budowania przez Aspect Nieruchomości pozytywnego wizerunku agenta jako eksperta rynku, który profesjonalnie i rzetelnie przygotuje lokal do sprzedaży – mówi Bartłomiej Kołodziejek, dyrektor ds. rozwoju sieci Aspect Nieruchomości.

Od kandydatów na licencjobiorców franczyzodawca nie wymaga doświadczenia w branży. Trzeba natomiast dysponować lokalem na biuro - w dobrej lokalizacji, na parterze i blisko parkingu. Wymagany metraż zaczyna się od 30 m2. Do końca października obowiązuje promocyjna stawka opłaty licencyjnej – teraz wynosi ona 7 tys. zł, czyli 50 proc. standardowej kwoty.
– W ramach pakietu franczyzowego oferujemy wszystkie narzędzia, które umożliwiają samodzielne prowadzenie biura. Obrendowanie lokalu, szkolenia podstawowe i zaawansowane, dostęp do systemów oraz wsparcie pracowników centrali – dodaje Bartłomiej Kołodziejek.

 


Biura w sieci / Sieć Aspect Nieruchomości liczy obecnie 20 franczyzowych biur pośrednictwa nieruchomości.

POPULARNE NA FORUM

Marka bogatsza o siedem biur

Ten biznes REMAX to uważam że warto wejść - to jest przyszłość - nieruchomość i ziemia to najlepsza inwestycja długoterminowa - proszę pamiętać ziemi nie przybywa

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Marka bogatsza o siedem biur

Ja bodajże w 2008 roku rozmawiałem z pewną miła Panią na temat otwarcia biura REMAX w Pile woj Wielkopolskie - spotkaliśmy się w MacDonald PIŁA W czasie rozmowy miła...

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Prowadzę działalność gospodarczą nie przerwanie od ponad 20 lat i na każdym biznesie można zarobić kwestia kosztów poniesionych czy finansowanie z kredytów i w jakim...

18 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Franczyza Re/Max

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z REMAX mój adres to blechpol@wp.pl tel 660 419 800

20 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

18 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017