Franczyzodawca wprowadza zmiany

Same nowości / Investor Nieruchomości ma nową stronę internetową, nowy system CRM oraz liczący 70 stron Brandbook będącym kompendium wiedzy o języku wizualnym i komunikacji marki.
Środa
17.11.2021
Sieć Investor Nieruchomości przeszła zmianę identyfikacji wizualnej oraz w zakresie kanałów komunikacji. Jak to wpłynęło na biznes?
 

Ostatnie kilkanaście miesięcy było bardzo pracowite dla firmy Investor Nieruchomości.

 – Przeszliśmy rebranding wszystkich elementów naszej marki w tym również wyglądu logo – mówi Anna Bralczyk, dyrektor do spraw franczyzy w firmie Investor Nieruchomości.

Opracowanie nowej identyfikacji wizualnej oraz implementacja zmian we wszystkich kanałach komunikacji z klientem według franczyzodawcy dobrze wpłynęła na wizerunek marki, zwiększenie satysfakcji klientów, wzrost obrotów, poprawę kultury organizacyjnej i usprawnienie procesów biznesowych.

– Ponadto wprowadzone zmiany zaangażowały agentów w proces dalszego podnoszenia jakości obsługi klienta i komunikacji z nimi – mówi Anna Bralczyk.

Najważniejszymi elementami wprowadzonych zmian są: nowa strona internetowa, nowy system CRM oraz liczący 70 stron Brandbook będącym kompendium wiedzy o języku wizualnym i komunikacji marki.

Firma oczekuje od kandydatów na franczyzobiorców posiadania lokalu w ruchliwym ciągu komunikacyjnym (własność lub najem), składającego się z dwóch pomieszczeń (wystrój i umeblowanie zgodne ze standardami), wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości, osobistego zaangażowania oraz posiadania kapitału niezbędnego do wyposażenia i uruchomienia biura (20-25 tys.  zł). Obecnie w sieci działają 64 placówki franczyzowe, z czego w tym roku przybyło 12 nowych oddziałów.

Wyższe prowizje

Obecnie biznes w branży nieruchomości może się opłacać bardziej niż kiedykolwiek. Na rynku jest prawdziwy boom. Zdaniem Anny Bralczyk wynika on z tego, że w dobie wzrastającej inflacji klienci zaczęli postrzegać nieruchomości nie tylko pod kątem zabezpieczania własnych potrzeb mieszkaniowych, ale również jako doskonałą lokatę kapitału, która może przynieść stały dochód oraz skutecznie zabezpieczyć kapitał przed inflacją. Duży wpływ na popyt mają również wciąż niskie stopy procentowe udzielanych kredytów hipotecznych.

 – W przyszłości nie przewidujemy dużego spadku popytu na rynku nieruchomości ze względu na wciąż niską liczbę lokali mieszkalnych w przeliczeniu na liczbę ludności i nawet przy rekordowych ilościach  oddawanych nowych mieszkań przez deweloperów musi minąć wiele lat, aby  zaspokoić potrzeby rynku – mówi Anna Bralczyk.

 Może nastąpić natomiast zrównoważenie podaży i popytu, co wpłynie na  stabilizację cen i będzie korzystne dla wszystkich uczestników rynku nieruchomości.

 – Póki co rosnące ceny nieruchomości wpływają na wyższe prowizje uzyskiwane przez pośredników w obrocie nieruchomościami – mówi Anna Bralczyk.

WIZYTÓWKA SIECI INVESTOR NIERUCHOMOŚCI

  • Liczba placówek – 64
  • Kwota inwestycji – 20-25 tys. zł

Anna Bralczyk, dyrektor do spraw franczyzy w firmie Investor Nieruchomości / "Rosnące ceny nieruchomości wpływają na wyższe prowizje uzyskiwane przez pośredników w obrocie nieruchomościami".
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Nowa franczyza w nieruchomościach

Dobrze rozumiem, że oprócz agencji nieruchomości mogę zarabiać dodatkowo na poleceniach usług, jak kredyt i ubezpieczenie tak? Pozdrawiam, Krzysztof

1 wypowiedzi
ostatnia 06.05.2022
Dom czy mieszkanie?

Od dwóch lat mieszkam w Warszawie, aktualnie wynajmuje mieszkanie, ale po podsumowaniu kosztów wychodzi, że bardziej opłaca mi się kupić własny kąt. Tylko mam dylemat...

1 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2021
Marka bogatsza o siedem biur

Ten biznes REMAX to uważam że warto wejść - to jest przyszłość - nieruchomość i ziemia to najlepsza inwestycja długoterminowa - proszę pamiętać ziemi nie przybywa

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Marka bogatsza o siedem biur

Ja bodajże w 2008 roku rozmawiałem z pewną miła Panią na temat otwarcia biura REMAX w Pile woj Wielkopolskie - spotkaliśmy się w MacDonald PIŁA W czasie rozmowy miła...

3 wypowiedzi
ostatnia 09.01.2020
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Prowadzę działalność gospodarczą nie przerwanie od ponad 20 lat i na każdym biznesie można zarobić kwestia kosztów poniesionych czy finansowanie z kredytów i w jakim...

18 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Franczyza Re/Max

Jestem zainteresowany podjęciem współpracy z REMAX mój adres to blechpol@wp.pl tel 660 419 800

20 wypowiedzi
ostatnia 16.11.2019
Nieruchomości KNC - czy na na nieruchomościach można zarobić takie pieniądze jakie obiecują?

Słyszałem, że w nieruchomości zawsze warto inwestować. Czy może mi ktoś doradzić, czy zakup mieszkania na kredyt, a później wynajem się opłaca się ?

18 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018