Nie ma lipy na targach

Środa
21.09.2022
Coraz więcej ciekawych postaci i konceptów biznesowych zapowiada obecność na Targach Franczyza. Przedstawiamy dwie kolejne: Robert Burneika i Wojciech Goduński.
 

Targi Franczyza już w październiku. Tylko tam można „dotknąć” wybranego biznesu bezpośrednio rozmawiając z menedżerami i właścicielami firm franczyzowych. Tylko tam można zweryfikować siebie i swoje marzenia o własnej firmie. Dla wielu Polaków to marzenie oznacza firmę gastronomiczną – na Targach Franczyza ta branża będzie szeroko reprezentowana, między innymi przez biznesy Roberta Burneiki i Wojciecha Goduńskiego.

Wojciech Goduński to jedna z najbardziej kolorowych i kreatywnych postaci rynku franczyzowego. Multifranczyzodawca, właściciel kultowych pizzerii Biesiadowo, ale też kurczakowego Western Chicken i kilku innych marek: Western Tortilla, Piramid Pizza, Speedy Romano, Coffeeloffee czy Toy Planet oraz nowych marek w portfolio: Amori Pomodori, Aurati Hemp i Pączki Mamy. Jest z czego wybierać, gdy analizuje się jego koncepty franczyzowe.

– Wystawiamy się na tych targach od kilku lat i w perspektywie kilku kolejnych miesięcy zawsze przekłada się to na otwarcia nowych lokali, ludzie mi ufają – mówi Wojciech Goduński.

Wojciech Goduński to także postać medialna, prowadzi z sukcesem kanał na YouTube  Kopalnia Sukcesu, na którym rozmawia z ludźmi sukcesu i pyta ich, jak powielić ich ruchy na rynku. Wojciech Goduński został partnerem medialnym Targów Franczyza w 2022 roku. Zaproszenie na targi od niego możecie obejrzeć poniżej.

Już 20. raz spotkamy się w Pałacu Kultury i Nauki. Obok doświadczonego w gastronomii przedsiębiorcy pojawi się tam również ważny debiutant: kulturysta, specjalista od ćwiczeń na siłowni i walk MMA zaprezentuje mięsną franczyzę „Burneika Burger”. Ktoś kto zajada „stejki”, musi wiedzieć wszystko o tym, jak przyrządzać mięso. I chociaż w menu nie znajdziemy akurat słynnych „stejków”, to mamy tam cztery rodzaje burgerów pod nazwami nawiązującymi do kultowych tekstów Burneiki: „Hardkorowy burger”, „Nie ma lipy” czy „Jest pompa”. Największy z nich „Hardkorowy” zawiera aż trzy kotlety wołowe (pół kilo mięsa). Ale w menu jest też burger wegański dla delikatnych klientek, które mięsa nie jedzą, ale jedzą solidnie. Jaka będzie odpowiedź McDonald's na franczyzowy koncept Burneiki? Zapytamy na targach, bowiem McDonald's jak co roku też pojawi w Pałacu Kultury i Nauki.

Plan jest napięty i ciekawy: najlepsi franczyzobiorcy odbiorą nagrody w plebiscycie #TopFranczyzobiorca, kandydaci na franczyzobiorców wysłuchają merytorycznych wykładów na seminariach i sami ruszą w obchód stoisk, aby wybrać najlepszy dla siebie pomysł na biznes.

Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Większość z nich, bo aż 80 proc., należy do polskich firm, a 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa blisko 90 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikrofirm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury i Nauki i zajmują wszystkie sale na parterze. Organizatorem jest firma konsultingowa PROFIT system, a Partnerem Strategicznym sieć handlowa ŻABKA. Odwiedzający mają możliwość dojazdu do Pałacu Kultury i Nauki wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągami. Targi będą czynne od 20 do 22 października 2022 w godzinach 10-17 w czwartek i piątek oraz w godzinach 10-15 w sobotę. Bilety dostępne są w kasach przed wejściem w cenie 30 zł oraz online na bilet.franczyza.pl.


POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Początki prowadzenia własnej działalności gospodarczej choć są bardzo ekscytujące to jednak czasem bywają trudne. Rewelacyjnym sposobem na stawianie pierwszych kroków...

32 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2022
Nowe sądy tylko dla franczyzy?

No no, swoją drogą ciekawe, że POF nie jest zainteresowane symetrią spraw sądowych i swego rodzaju rewizją rynku, czego ulubione USA już dawno dokonało. Wielki wstyd...

1 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2022
Społeczność Franchising.pl

MEET AND FIT franczyza jeśli ktoś chce zacząć współprace z tą firmą to niech mocno się zastanowić ponieważ jeszcze dobry rok przed pandemią zamknęli się aż 15...

2 wypowiedzi
ostatnia 09.03.2022
Polska Organizacja Franczyzodawców w obronie zasad

a POF ma jakieś zasady?

1 wypowiedzi
ostatnia 04.03.2022
Punkt sprzedaży nawozów i środkow ochrony roślin

Witam.Posiadam kawałek placu i myślałem nad otwarciem punktu sprzedaży nawozów.Czy może by ktoś ma jakieś namiary na firmy które by chciały pomóc,pozdrawiam ...

6 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2021
Mini piekarnia Fornetti

A co sie stalo s Fornetti w Polsce? Jak oni wszyscy znikli?

2 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2021
Środki na działalność gospodarczą

Cześć Jestem świeżakiem na rynku wkrótce otworze swoją pierwszą działalność. Niestety nie posiadam środków na szybkie uruchomienie sklepu i cały czas poszukuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2021
Zakładamy własną firmę - procedury krok po kroku

Bardzo pomocny artykol

31 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2021