Biesiadowo

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Biesiadowo to jedna z najbardziej rozpoznawalnych pizzerii w Polsce. Swoją działalność sieć rozpoczęła w 2007 roku, a obecnie pod marką działa ponad 100 lokali. Popularność wśród Klientów zyskała dzięki smacznej kuchni, zabawnym nazwom dań i wyjątkowej atmosferze. Flagowym produktem firmy jest pizza gigant o średnicy 57 cm, która jest serwowana we wszystkich punktach Biesiadowa. Charakterystyczny dla sieci jest również wygląd lokali utrzymywany w stylu tradycyjnej, polskiej chaty. Oprócz pysznej pizzy w menu znajdują się także m.in.: dania z kebabem, zapiekanki w rozmiarze XXL i MEGA burgery ze 100% wołowiny. Wielu dotychczasowych franczyzobiorców sieci posiada kilka lokali pod szyldem Biesiadowo, co dowodzi, że inwestycja ta jest naprawdę opłacalna.

Co roku koncept zajmuje wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Sieć pizzerii Biesiadowo jest laureatem nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, Polish Product itp.  Natomiast w 2015 roku został uhonorowany statuetką Luksusowej Marki Roku 2015, co świadczy o wysokiej jakości usług.

Nagrody:

 • Luksusowa Marka Roku 2015,
 • Gazele Biznesu 2013, 2014, 2015,
 • Firma Roku 2013, 2014, 2015,
 • Jakość Roku 2013, 2014,
 • EuroRenoma,
 • Najwyższa Jakość 2013 International Quality,
 • Złoty Certyfikat Rzetelności 2010, 2011 i 2013,
 • Złoty Laur Konsumenta 2013.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

119

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Osobom przystępującym do sieci, Biesiadowo zapewnia pomoc oraz pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Ponadto franczyzobiorcy mogą liczyć na bezpłatne, profesjonalne szkolenia, przygotowujące do pracy w gastronomii . Sieć zaopatruje lokale w produkty z własnej hurtowni, dzięki czemu każdy franczyzobiorca otrzymuje starannie wyselekcjonowany asortyment w bardzo korzystnej cenie.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Przy lokalu około 70 mkw. jest to kwota od 42 tys. zł (nie pobieramy opłaty licencyjnej),
 • Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Aby dołączyć do sieci i otworzyć własną pizzerię Biesiadowo nie trzeba posiadać doświadczenia w branży gastronomicznej. Koszt inwestycji zaczyna się od 42 tys. zł, co powoduje błyskawiczny zwrot z inwestycji środków. Miesięczna opłata z tytułu franczyzy wynosi 1000 zł netto i jest niezależna od wysokości osiąganych obrotów. Co więcej, franczyzodawca oferuje elastyczne warunki współpracy i nie pobiera opłaty wstępnej oraz licencyjnej,
 • Lokal minimum 70 m2,
 • Zaangażowanie własne i chęć współpracy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

PPHU Wojtex

Złotniki 11, 99-205 Dalików

792 433 601

w.godunski@wojtex.net

biesiadowo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Wojciech Goduński

tel. 792 433 601

e-mail: w.godunski@wojtex.net

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Biesiadowo.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.