Grażyna Wolszczak – aktorka i bizneswoman

Wtorek
16.04.2024
– Pamiętam, jak koleżanka namawiała mnie kiedyś na kupno działki i budowę domu. I przekonywała, że wcale nie trzeba mieć pieniędzy, bo można wziąć kredyt. To było olśnienie, uwierzyłam, że to możliwe – mówi Grażyna Wolszczak.
 

Grażyna Wolszczak jest popularną aktorką, nierzadko kojarzoną z rolami w filmach Wiedźmin, Ja wam pokażę”, czy z seriali Na wspólnej i Pierwsza miłość. Dziś jest także współwłaścicielką warszawskiego teatru Garnizon Sztuki.

Teatr pozytywnych emocji

W 2014 roku wraz ze swoją wspólniczką Joanną Glińską założyły Fundację Garnizonu Sztuki, tworząc tym samym teatr pozytywnych emocji o nazwie Garnizon Sztuki. Od tego czasu stał się on znaczącym elementem krajobrazu kulturalnego Warszawy, przyciągając publiczność swoimi spektaklami, które nie tylko poruszają trudne tematy, ale także stawiają na dystans, humor i mądrą rozrywkę.

W rozmowie z Agnieszką Bąbik Grażyna Wolszczak mówi o tym dlaczego od zawsze chciała mieć swoje pieniądze oraz o tym, że wcale nie było oczywiste, że zostanie aktorką. Z wywiadu dowiecie się także:

  • Jaka była pierwsza praca Grażyny Wolszczak?
  • Co aktorka sprzedawała w młodości na Jarmarku Dominikańskim?
  • Czy teatr Grażyny Wolszczak, Krystyny Jandy i Michała Żebrowskiego to konkurencja?
  • Co jest najtrudniejszego w prowadzeniu teatru?
  • Dlaczego Grażyna Wolszczak nie lubi być dyrektorem?
  • Jak łączyć aktorstwo z prowadzeniem własnego biznesu?
  • Dlaczego warto mieć hobby?

Dołącz do społeczności Franchising-PL i odkrywaj świat możliwości biznesowych. Subskrybuj nasz kanał, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami, ciekawymi pomysłami i inspirującymi historiami sukcesu.

 

Agnieszka Turska

POPULARNE NA FORUM

Ryzyko wspólników

Każdy, kto szuka solidnych i rzetelnych informacji podatkowych, powinien regularnie odwiedzać https://biegly-skarbowy.pl/blog/.

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Kary umowne a PIT

https://biegly-skarbowy.pl/blog/ to prawdziwy przewodnik po świecie podatków, który pomaga mi podejmować lepsze decyzje biznesowe.

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Korekta stawki VAT przy transakcji z konsumentem

Szukasz rzetelnych porad dotyczących księgowości? Sprawdź https://biegly-skarbowy.pl/blog/ - mnóstwo cennych informacji!

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
CIT a dywidenda

Wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć o podatkach, znajdziesz na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Serdecznie polecam wszystkim biegłym skarbowym!

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Blokada rachunku

Jako biegły skarbowy cenię sobie dokładność, a artykuły znajdujące się na https://biegly-skarbowy.pl/blog/ zawsze spełniają moje oczekiwania. Są świetnym źródłem...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Przełomowy wyrok

Odkryłem https://biegly-skarbowy.pl/blog/, kiedy szukałem informacji o ulgach podatkowych dla firm. Każdy artykuł jest dobrze napisany i łatwo zrozumiały – polecam każdemu

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Czy trzeba ujawnić strategię podatkową?

Znajdź wszystko o podatku od nieruchomości na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Świetnie napisane i łatwe do zrozumienia

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2024
Kiedy przysługuje prawo do odliczenia?

Szczegółowe poradniki o podatkach lokalnych tylko na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Bardzo polecam!

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2024