Własna firma na Nowy Rok

Przedstawiamy rynek franczyzowych biur podróży. Czytelnicy dowiedzą się też, czy warto zostać biorcami sieci oferujących odzież i artykuły sportowe. W dziale doradczym przedstawiamy najnowsze dane z Raportu o franchisingu w Polsce. Przestrzegamy też biorców przed nieuczciwymi pośrednikami. Jak zawsze publikujemy najważniejsze bieżące informacje o wydarzeniach w sieciach franczyzowych.
 

Fachowo i ciekawie o franchisingu

Poznaj pomysły na własny biznes! Magazyn Franchising Info zawiera aktualne informacje o sieciach franchisingowych działających w Polsce. Przedstawia najnowsze wydarzenia i trendy na rynku franchisingowym, opisuje sukcesy i porażki, doradza biorcom i dawcom licencji oraz omawia zmiany w polskim prawie i podatkach.

W piątym numerze

Nowe otwarcie

Odpowiedni partner to ty?
Sieć Derri poszukuje franczyzobiorców, którzy poprowadziliby sklepy z ekskluzywnymi wyrobami skórzanymi.

Zainwestuj w Słonia
Czeskie wydawnictwo Modry Słoń rozpoczęło w Polsce sprzedaż licencji. Oferuje oryginalny koncept na rynku książek dla dzieci. Należy on również do najtańszych na rynku.

Info-shorty

Trzy gwiazdki na Gwiazdkę
Nowa strategia SNC zakłada, że tania odzież sprzedawana w sklepach sieci ma mieć przynajmniej "trzy gwiazdki", czyli przy niskiej cenie ma być modna i dobra gatunkowo.

Groszkowe Eldorado
W ciągu trzech lat Groszek stworzył jedną z największych w Polsce sieci sklepów samoobsługowych w branży spożywczej.

Co się kojarzy z Pirelli?
Koncern Pirelli, znany bardziej jako producent opon, będzie zakładał agencje nieruchomości na zasadzie franchisingu. To największe wydarzenie osiemnastych targów franchisingowych w Mediolanie.

Turystyka

Zarób na urlopie, czyli laska, kaska, Baleary
Franczyza na rynku biur turystycznych jest jak kobieta po trzydziestce. Różnie o niej mówią. Jedni ciągle pożądają, jak Neckermann czy TUI, inni porzucają bez żalu jak Orbis Travel.
W artykule podsumowanie rynku turystyki oraz przegląd systemów franchisingowych na nim działających: TUI teraz, Neckermann odświeża swoją sprzedaż, Ecco Holiday - drugie dziecko taty, Ving - ach, te skrzydła połamane, Orbis Travel - adios pomidory.

Sport

Franchising z Kwatery Głównej
O franchisingu w sporcie mówi w wywiadzie Kazimiera Krawczyk, prezes adidas Poland.

Envy to sportowa zazdrość
Na polski rynek odzieży sportowej wchodzi młoda i stosunkowo mało znana czeska marka Envy. Czy odniesie sukces? Konkurenci na razie patrzą z niedowierzaniem, ale może to tylko sportowa zazdrość.

Stopa atlety
Sport odgrywa coraz większą rolę w życiu Polaków. I to nie tylko ten z transmisji telewizyjnych. Polacy coraz więcej ćwiczą i więcej kupują sprzętu sportowego.

Dobre rady

Raport o franchisingu
Firma PROFIT system przedstawia Raport o franchisingu 2003/2004. To jedyny taki raport w Polsce.

Uwaga na agenta w skórze brokera!
Na rynku pojawiły się oferty tzw. brokerów franchisingowych. Spróbujmy rozszyfrować, co się pod tą nazwą kryje.

Katalog firm

Załóż firmę na Nowy Rok
Franchising to sposób na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

Ponadto: informacje o sieciach EF English First, MBE i inne wiadomości z kraju i zagranicy.

Magazyn Franchising Info możesz zamówić przez internet w księgarni (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne). Aktualne wydanie magazynu jest także dostępne w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Ruch oraz FranPress.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748