Frederic Moreno czeka na swoją kolej
- Rozmowy przedłużają sie głównie z powodu naszej chęci do przygotowania bardzo korzystnej oferty franchisingowej dla biorców - poinformował portal Wiesław Flis, dyrektor sieci Camille Albane, drugiej z marek grupy Dessange. - Prawie wszystko jest juz zapięte na ostatni guzik: wizualizacja punktu, sposób pozycjonowania marki w Polsce, pracujemy jeszcze nad biznesplanem, który pozwoli zbudować sieć kilkudziesięciu punktów w krótkim czasie. Prosimy biorców o cierpliwość, w zamian za dłuższe oczekiwanie otrzymają naprawdę ekskluzywną ofertę na warunkach, jakich w branży fryzjerskiej w Polsce dotąd nie było.
Frederic Moreno jest trzecią marką fryzjerską (obok Jacques Dessange i Camille Albane) należącą do grupy Dessange, która działałaby w Polsce. Marka zaczęła swój rozwój we Francji w 1993 roku. Dziś sieć liczy 200 punktów, a właściciel zakłada rozszerzenie jej do 650 salonów na całym świecie w 2006 roku. Frederic Moreno to salony o bardzo atrakcyjnym wystroju wnętrz, stosujące markowe produkty kosmetyczne, z pełnym wachlarzem usług fryzjerskich, jednak po cenach stosunkowo niewysokich. Salon nastawia sie na dużą rotację klientów przy atrakcyjnej cenie usługi. W Polsce Frederic Moreno konkurowałby głównie z siecią Jean Louis David i z niesieciowymi prywatnymi punktami o wyższym standardzie.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Koncept Langos rozwija sieć foodtrucków z węgierskimi langoszami. Czy da się na tym zarobić?
To, że po szkole czy studiach poszedłeś pracować na etat, nie oznacza, że całe życie tak musi być. Odważ się i zmień swoje życie zawodowe.
Początek kolejnego roku to często okazja do podsumowania poprzedniego. Co słychać u franczyzodawców? Przegląd tygodnia 11-18 stycznia.
Czy trzeba być ekspertem w branży, aby prowadzić galerię sztuki? I czy to trudny biznes?
Cukiernia Sowa szuka partnerów, którzy w dłuższej perspektywie poprowadzą więcej niż jeden lokal.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Jaki biznes ma szansę powodzenia w obecnych realiach rynkowych? Dowiedz się z nowego numeru magazynu "Własny Biznes FRANCHISING".
Franczyza pojawiła się na polskim rynku wraz z upadkiem komunizmu, a dziś jest fundamentem rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości. W 2023 roku chętni do założenia firmy mają do wyboru 1350 konceptów franczyzowych.
− Nigdy nie żałowałem porzucenia etatu na rzecz własnej firmy − mówi Krzysztof Wołowiec, który wraz z żoną prowadzi cztery placówki partnerskie Alior Banku.
POPULARNE NA FORUM
Co sądzicie o Oskrobie?
Witam, Z calego serca odradzam jakąkolwiek wspolprace z ta firma. Okolo 2 miesiące temu zglosilam sie do Oscroby bedac zainteresowana franczyza ich sieci. Wyslalam do nich...
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?
Najlepiej zacząć od kupna gotowej spółki . Zakup gotowej spółki daje pewność, że firma istnieje i ma już zarejestrowany kapitał zakładowy, co może być ważne z...
Oszukani przez franczyzodawcę
Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?
Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...
piszę pracę na temat franchisingu :)
hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?
Sukcesja w Intermarché i Bricomarché
przeciez to złodzieje
piszę pracę na temat franchisingu :)
Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę...
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu
Witam, Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzę badania w ramach seminarium dyplomowego. Poniższa ankieta...