Wiosna na stacjach Lotosu

Środa
13.04.2005
Spółki Lotos Parafiny i Lotos Paliwa zawarły umowę handlową, dzięki której na stacjach paliw koncernu w drugiej połowie kwietnia pojawią się produkty z linii Lotos Ogród.
 

Do sprzedaży trafią: pochodnie, lampiony ogrodowe szklane i ceramiczne, puszki antykomarowe, rozpałki do grilli i kominków, a także węgiel drzewny.

Nowa linia produktów Lotos Ogród została przygotowana specjalnie z myślą o właścicielach ogrodów i działek rekreacyjnych.
To obiecujący i dynamicznie rozwijający się w naszym kraju rynek – podkreśla Jacek Wilkoszewski, prezes Zarządu Lotos Parafin. - Jestem przekonany, że zainteresowanie produktami z linii Lotos Ogród będzie stale rosło - dodaje.

Towar, produkowany przez Lotos Parafiny będzie eksponowany zarówno na wystawach zewnętrznych jak i bezpośrednio na półkach sklepowych stacji paliw Grupy Lotos SA.
- Mając na uwadze rozwój oferty „ogrodowej” poszukujemy również innych kanałów dystrybucji – mówi Wilkoszewski – Wkrótce na rynku pojawią się produkowane przez nas: zapałki kominkowe, rozpałki syntetyczne oraz płyn do mycia szyb kominkowych - dodaje.

Lotos Parafiny jest jednym z największych producentów i dystrybutorów parafin w Europie. Powstanie spółki w sierpniu 2004 r., to efekt konsolidacji spółek parafinowych Rafinerii Jasło, Rafinerii Czechowice oraz Grupy LOTOS SA.

Oprócz parafin spółka handluje także: pochodniami, lampionami ogrodowymi, rozpałkami, świecami oraz zniczami. Wszystkie w/w spełniają europejskie normy jakości.

Info: Lotos

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Najlepiej zacząć od kupna gotowej spółki . Zakup gotowej spółki daje pewność, że firma istnieje i ma już zarejestrowany kapitał zakładowy, co może być ważne z...

33 wypowiedzi
ostatnia 08.01.2024
Oszukani przez franczyzodawcę

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

48 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?

14 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2023
Sukcesja w Intermarché i Bricomarché

przeciez to złodzieje

1 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę...

14 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2023
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu

Witam, Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzę badania w ramach seminarium dyplomowego. Poniższa ankieta...

211 wypowiedzi
ostatnia 13.03.2023
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Znam osoby gdzie rocznie zarabiają 300 tys złotych prosze nie łżeć że hodowla się nie opłaca.

4 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2023