80 franczyzobiorców w osiem miesięcy

Piątek
25.09.2009
Intelektualnie.pl do maja 2010 roku planuje poszerzyć grono swoich franczyzobiorców o aż 75 osób.
 

Marcin Matuszewski z firmy szkoleniowej Intelektualnie.pl zapowiada, że w najbliższym czasie grono jego franczyzobiorców znacznie się rozszerzy.

- Już działa lub zaczyna działać pięciu franczyzobiorców. Z sześcioma osobami, które zostaną wyszkolone w październiku, są podpisane umowy. Z kilkunastoma potencjalnymi partnerami prowadzę rozmowy. Do maja 2010 r. planuję pozyskać ponad 80 franczyzobiorców - zapowiada Marcin Matuszewski, właściciel Intelektualnie.pl.

Warto angażować się w branżę szkoleniową we wrześniu, bo okres powakacyjny to czas zwiększonego zainteresowania różnorodnymi kursami.
- Jesień to najlepszy czas na szkolenia, szczególnie zamknięte dla firm. Klientom zależy na zwiększeniu wydajności swoich pracowników. Osoby indywidualne, w ostatnim czasie szczególnie radcy prawni, interesują się technikami szybkiego czytania i technikami pamięciowymi – wymienia Marcin Matuszewski.

Żeby zostać franczyzobiorcą Intelektualnie.pl, trzeba zainwestować niecałe 3 tys. zł. Kwota obejmuje uczestnictwo w szkoleniu, przekazanie informacji o modelu działania oraz zwrotną kaucję. Oprócz pieniędzy liczy się otwartość i chęć zdobywania wiedzy.

Jak twierdzi franczyzodawca koszty inwestycji zwracają się po pierwszym szkoleniu średniej wielkości grupy. Szacowane miesięczne przychody wynoszą od 3 do 6 tys. zł, a w przypadku miejscowości do 100 tys. mieszkańców od 2 do 4 tys. zł.

(js)


Profil kobiety
Joanna Sopyło
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

1 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018