Emmerson wchodzi we franczyzę

Do końca 2011 r. pod znakiem Emmerson powinno powstać co najmniej 30 biur franczyzowych.
Środa
17.03.2010
Pieniądze na realizację planów biuro nieruchomości chce pozyskać z giełdy.
 

Emisja na GPW ma mieć niewielką skalę i ma posłużyć rozbudowie sieci sprzedaży. Dotyczy to zarówno placówek franczyzowych, jak i własnych.

Emmerson działa na rynku nieruchomości od 16 lat. W tym czasie powstało 13 własnych oddziałów sieci. Spółka chce zaistnieć zwłaszcza w miastach, w których Emmerson nie ma jeszcze własnego oddziału, najlepiej miejscowości średniej wielkości.

- Do końca 2011 r. powinno powstać co najmniej 30 biur franczyzowych – mówi Waldemar Oleksiak, pełnomocnik zarządu spółki. - Oczywiście, tempo rozwoju sieci zależeć będzie od zaangażowania potencjalnych partnerów. Obserwujemy lekkie ożywienie na rynku nieruchomości, więc sytuacja w najbliższych dwóch latach powinna nam sprzyjać.

Firma opiera swoją filozofię rozwoju na założeniu, że rynek nieruchomości należy traktować w wymiarze lokalnym.

- W niektórych miastach silną pozycję mają firmy, które są kompletnie nieznane w skali ogólnopolskiej. Dla nich pozyskanie mocnego partnera może być szansą na rozszerzenie oferty – mówi Oleksiak. - W przypadku Emmerson oznacza to możliwość nawiązania współpracy również ze spółkami z grupy kapitałowej, które zajmują się wycenami i zarządzaniem nieruchomościami.

Potencjalni franczyzobiorcy powinni posiadać odpowiednie licencje uprawniające do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami lub nawiązać współpracę z licencjonowanym pośrednikiem.

Emmerson oferuje franczyzobiorcy kompletną koncepcję prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz dostęp do kluczowych narzędzi służących realizacji tego celu. Warunki finansowe ustalane są w w drodze indywidualnych negocjacji, po analizie konkretnej sytuacji potencjalnego franczyzobiorcy, a także lokalnego rynku nieruchomości, na którym zamierza on podjąć działalność.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Warto określić grupę docelową. Studentów wciąż przybywa, dlatego myślę, że mieszkania położone blisko uczelni są najlepszą opcją. 2,3-pokojowe mieszkanie, pokoje...

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2017