KNC podwójnie w Częstochowie

Warunkiem przystąpienia do sieci jest także dysponowane lokalem handlowym w miejscowości o liczbie mieszkańców około 50 tys. lub więcej.
Środa
09.06.2010
Właściciele sieci agencji nieruchomości chcą do końca roku otworzyć placówki w większości dużych miast w Polsce.
 

Franczyzowe agencje pośrednictwa w nieruchomościach radzą sobie dobrze. Pośrednicy szukają partnerów w Polsce i za granicą, szukają swojej szansy na giełdzie papierów wartościowych i korzystają na stopniowo powracającej koniunkturze na rynku nieruchomości.

Nogi z gazu nie spuszcza także Konsorcjum Nieruchomości Consulting, rozwijając sieć biur zarówno w kraju, jak i za granicą. Sieć współpracuje z pośrednikami ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Chorwacji.

Niedawno na rodzimym rynku KNC powiększyło się o placówkę w Częstochowie. To jednak nie jedyny punkt sieci, który ma powstać w tym mieście.

- Niedługo w Częstochowie powstanie drugie biuro – zdradza Stanisław Wierny, dyrektor nowosądeckiego oddziału KNC. - Prowadzone są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami z całej Polski. W kręgu naszych zainteresowań są m.in. Radom, Kielce, a także aglomeracja śląska. Uważamy, że są spełnione wszelkie warunki, by do końca bieżącego roku nasza sieć obejmowała wszystkie większe miasta w Polsce.

Obecnie sieć KNC w Polsce liczy 7 jednostek własnych i 30 franczyzowych. Przedsiębiorcy zainteresowani prowadzeniem własnego oddziału KNC powinni posiadać licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zapewnić sobie nadzór ze strony osoby posiadającej takie uprawnienia. Warunkiem przystąpienia do sieci jest także dysponowane lokalem handlowym w miejscowości o liczbie mieszkańców około 50 tys. lub więcej.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

I am one of your greatest fan, and I won't ever quit supporting you. I began supporting you when you were doing some outside the box work, and you weren't getting a great deal...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

4 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017