Model telefonu marki HTC.
Nowinki techniczne szybko stają się powszechne, dlatego producenci telefonów wprowadzają coraz to nowsze modele, które natychmiast trafiają do sprzedaży w salonach współpracujących z operatorami sieci telefonii komórkowej.
Wtorek
08.02.2011
Orange T-net planuje dotrzeć ze swoją ofertą do klientów za pośrednictwem nowych biur, które powstaną we Wrocławiu, Lublinie i Poznaniu.
 

Działalność T-net związana jest z PTK Centertel, operatorem sieci telefonii komórkowej Orange. Po ośmiu latach od powstania firmy T-net zbudował sieć liczącą sześć biur handlowych oraz 32 salony, z czego 28 funkcjonuje w systemie franczyzowym.

- T-net w 2011 roku stawia na aktywny rozwój sieci sprzedaży bezpośredniej. Chcemy nawiązać współpracę z firmami, których zadaniem będzie budowa sieci konsultantów klientów biznesowych – zapowiada Artur Majerek, kierownik projektu Konsultantów Klientów Biznesowych w firmie T-net.

Zmiany zachodzące na rynku usług telekomunikacyjnych wynikają ze zmian oczekiwań klientów. Właśnie dlatego oferta firm działających w branży musi być szybko dostosowana do tych oczekiwań. W tym roku T-net planuje uruchomić trzy nowe biura – we Wrocławiu, Lublinie i Poznaniu. Koszt uruchomienia placówki wynosi 10 tys. zł. Kwotę tę trzeba przeznaczyć na rozruch biznesu. Od franczyzobiorcy nie pobiera się opłaty licencyjnej. Lokal do prowadzonej działalności powinien mieć ok. 60 m2. Właściciel licencji pomaga partnerom w zakresie rekrutacji pracowników, przy uzyskiwaniu kredytu kupieckiego oraz przeprowadza szkolenia.

(dw)