Orange

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Działalność spółki ABMI Group sp. z o. o. skupia się na sprzedaży usług telekomunikacyjnych sieci Orange klientom indywidualnym i biznesowym. Jesteśmy jednym z największych Agentów Orange Polska w kanale Aktywnym specjalizującym się w sprzedaży usług i rozwiązań telekomunikacyjnych.

W związku z rozbudowanymi inwestycjami grupy Orange Polska w sieci Internetu światłowodowego w technologii FTTH, spółka poszukuje partnerów biznesowych w zakresie budowy zespołów sprzedażowych.

Do naszego dynamicznego kanału dystrybucji, zapraszamy osoby, które chciałyby realizować swoje ambicje współpracując z klientem indywidualnym oraz biznesowym.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Sprzedaż Bezpośrednia do Klientów indywidualnych. Zapewniamy:

 • najwyższe prowizje na rynku
 • szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz ze standardu pracy
 • bieżąca pomoc Opiekuna Umowy
 • wsparcie marketingowe – budżet na marketing
 • powierzony teren na wyłączność
 • wsparcie finansowe w początkowym okresie działalności.
 • Preferencyjne warunki startowe dla doświadczonych gotowych sprzedawców z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej.
 • elastyczny czas pracy – sam sobie układasz grafik i decydujesz kiedy zaczynasz i kończysz pracę

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Rozpoczęcie współpracy agencyjnej nie wymaga nakładów finansowych ze strony Agenta


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • realizacja sprzedaży, zgodnie ze standardami Orange;
 • aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych;
 • opieka nad powierzonym terenem – portfel obszarowy na wyłączność;
 • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość jej otwarcia

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

ABMI Group sp. z o. o.

Leszno ul. Rejtana 122, 64-100 Leszno

534 279 596

Adrian.michalak@orange.com

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Adrian Michalak

 tel. 534 279 596

adrian.michalak@orange.com

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Orange.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma ABMI Group sp. z o. o. (Leszno ul. Rejtana 122, 64-100 Leszno). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Orange oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie na stronie internetowej firmy.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.