Szkolenie z franczyzy

Dowiedz się, zanim zainwestujesz
Dowiedz się, zanim zainwestujesz / Akademia Franczyzy PROFIT system obejmuje trzy rodzaje szkoleń: kursy dla kandydatów na franczyzobiorców, franczyzodawców oraz szkolenia indywidualne. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia kursu oraz prenumeratę miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
Planujesz zostać franczyzobiorcą lub franczyzodawcą, ale nie wiesz jak? Eksperci od franczyzy podpowiedzą, jak to zrobić.
 

Akademia Franczyzy to cykl profesjonalnych szkoleń organizowanych przez firmę doradczą PROFIT system. Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak rozwinąć swoją firmę franczyzową oraz ile można zarobić na biznesie pod logo znanej marki. Wiedzą na ten temat podzielą się doświadczeni trenerzy – eksperci i doradcy we franczyzie. Zajęcia mają formę warsztatów, dzięki czemu uczestnicy poznają zasady obowiązujące na rynku franczyzy w oparciu o konkretne przykłady.

Sprawdź terminy najbliższych szkoleń w Akademii Franczyzy

Tworzenie i rozwój franczyzy: szkolenie dla franczyzodawców ma przygotować uczestników do wdrożenia franczyzy lub poprawy funkcjonowania dotychczasowego systemu. Zaprezentowane podczas zajęć studia przypadków ułatwią uczestnikom dokonanie oceny własnej firmy i pozwolą uniknąć błędów wynikających z niewłaściwego zarządzania siecią. 

Inwestycja we franczyzę: przyszli franczyzobiorcy dowiedzą się podczas szkoleń jakimi kryteriami należy kierować się przy wyborze sieci franczyzowej i jak sprawdzić wiarygodność franczyzodawcy. Poznają wady i zalety biznesu na licencji oraz prawa i obowiązki franczyzobiorcy i franczyzodawcy. 

Sprzedaż franczyzy: to jedyne w Polsce szkolenie dla menedżerów odpowiedzialnych za rozwój sieci franczyzowych.

Sprzedaż franczyz metodą Sandlera z know-how PROFIT system to trzydniowe szkolenie prowadzone przez:

  • Joannę Procyszyn, trenera sprzedaży metodą Sandlera z doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą franczyz;
  • Michała Wiśniewskiego, prezesa PROFIT system, doradcę we franczyzie z dwudziestoletnim doświadczeniem.

Zapisz się na szkolenie

Ceny szkoleń: 

  • Inwestycja we franczyzę: 615 zł brutto;
  • Tworzenie i rozwój franczyzy: 738 zł brutto;
  • Sprzedaż franczyzy: 4612,50 zł brutto.

Uczestnicy Akademii Franczyzy otrzymają:

CERTYFIKAT ukończenia Akademii Franczyzy

PRENUMERATĘ miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" na rok (wyślemy na adres podany w zamówieniu, chyba że wskażecie państwo inny)

CATERING: w czasie szkoleń zaplanowana jest przerwa kawowa oraz lunch

Informacje na temat szkoleń można uzyskać mailowo akademia@franczyza.eu i telefonicznie tel. (22) 560 80 20.

Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw

Akademia Franczyzy to kontynuacja projektu „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw” zrealizowanego na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przez dwa lata przeszkolonych zostało ponad pół tysiąca przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą. Zebrane od uczestników opinie zostały wykorzystane do opracowania programu Akademii Franczyzy PROFIT system. Teraz z wiedzy doświadczonych trenerów i ekspertów ds. franczyzy będą mogły skorzystać kolejne osoby, które chcą rozwinąć swój biznes we franczyzie.

– Szkolenie uporządkowało naszą wiedzę na temat franchisingu. Mieliśmy także okazję, żeby wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami pokrewnych branż. Dla nas najważniejsza była jednak możliwość skorzystania z doradztwa prawnego przy tworzeniu systemu franczyzowego. Franczyza Socatots sprawdziła się już w 55 krajach na świecie, dlatego chcieliśmy rozwinąć ten koncept także w Polsce – mówi Przemysław Olewnik, prezes Socatots Polska, uczestnik szkolenia dla franczyzodawców.

 Wiedza na temat franczyzy przekazana w trakcie warsztatów pomogła mi przede wszystkim ustalić, jakie pytania zadawać franczyzodawcy, żeby w przyszłości uniknąć sytuacji, w której jedna ze stron umowy będzie zaskoczona działaniami drugiej – wyjaśnia Joanna Cieszko, uczestniczka szkolenia dla franczyzobiorców, wraz ze wspólniczką prowadzi jeden z pierwszych w Polsce klubów fitness międzynarodowej sieci FitCurves.

Weź udział w szkoleniu


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do .
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank