Szkolenie z franczyzy

Dowiedz się, zanim zainwestujesz
Dowiedz się, zanim zainwestujesz / Akademia Franczyzy PROFIT system obejmuje trzy rodzaje szkoleń: kursy dla kandydatów na franczyzobiorców, franczyzodawców (najbliższe w terminie 17-18 listopada) oraz szkolenia indywidualne. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia kursu oraz gratis prenumeratę miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
Piątek
11.11.2022
Planujesz zostać franczyzobiorcą lub franczyzodawcą, ale nie wiesz jak? Prawnik i analityk finansowy podpowiedzą, jak to zrobić.
 

Akademia Franczyzy PROFIT system to cykl profesjonalnych szkoleń organizowanych przez firmę doradczą PROFIT system. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak rozwinąć swoją firmę franczyzową oraz ile można zarobić na biznesie pod logo znanej marki. Wiedzą na ten temat podzielą się doświadczeni trenerzy – eksperci i doradcy ds. franczyzy. Zajęcia mają formę warsztatów, dzięki czemu uczestnicy poznają zasady obowiązujące na rynku franczyzy w oparciu o konkretne przykłady.

Akademia Franczyzy PROFIT system to kontynuacja projektu „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw” zrealizowanego na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przez dwa lata przeszkolonych zostało ponad pół tysiąca przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą. Zebrane od uczestników opinie zostały wykorzystane do opracowania programu Akademii Franczyzy PROFIT system. Teraz z wiedzy doświadczonych trenerów i ekspertów ds. franczyzy będą mogły skorzystać kolejne osoby, które chcą rozwinąć swój biznes we franczyzie.

Szkolenie uporządkowało naszą wiedzę na temat franchisingu. Mieliśmy także okazję, żeby wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami pokrewnych branż. Dla nas najważniejsza była jednak możliwość skorzystania z doradztwa prawnego przy tworzeniu systemu franczyzowego. Franczyza Socatots sprawdziła się już w 55 krajach na świecie, dlatego chcieliśmy rozwinąć ten koncept także w Polsce – mówi Przemysław Olewnik, prezes Socatots Polska, uczestnik szkolenia dla franczyzodawców.

Wiedza na temat franczyzy przekazana w trakcie warsztatów pomogła mi przede wszystkim ustalić, jakie pytania zadawać franczyzodawcy, żeby w przyszłości uniknąć sytuacji, w której jedna ze stron umowy będzie zaskoczona działaniami drugiej – wyjaśnia Joanna Cieszko, uczestniczka szkolenia dla franczyzobiorców, wraz ze wspólniczką prowadzi jeden z pierwszych w Polsce klubów fitness międzynarodowej sieci FitCurves.

Szkolenia dla franczyzodawców mają przygotować uczestników do wdrożenia franczyzy lub poprawy funkcjonowania dotychczasowego systemu. Zaprezentowane podczas zajęć studia przypadków ułatwią uczestnikom dokonanie oceny własnego przedsiębiorstwa i pozwolą uniknąć błędów wynikających z niewłaściwego zarządzania siecią. Zajęcia organizowane będą w dwudniowych sesjach. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Przyszli franczyzobiorcy dowiedzą się podczas szkoleń jakimi kryteriami należy kierować się przy wyborze sieci franczyzowej i jak sprawdzić wiarygodność franczyzodawcy. Poznają wady i zalety biznesu na licencji oraz prawa i obowiązki franczyzobiorcy i franczyzodawcy. Szczegółowy program zajęć dostępny jest na www.franczyza.eu.

W programie Akademii Franczyzy PROFIT system:

  • Zalety franczyzy i wady franczyzy
  • Prawa i obowiązki franczyzobiorcy i franczyzodawcy
  • Badanie rynku i tworzenie biznesplanu
  • Ocena opłacalności tworzenia systemu franczyzowego

Informacji na temat szkoleń udzielają w dni powszednie w godzinach 9-17: Michał Skubiszewski: (22) 560 80 45, mskubiszewski@profitsysytem.pl. 

Cena szkolenia wynosi 602,70 zł brutto. Uczestnicy otrzymają gratis roczną prenumeratę miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".

Zgłoszenie można również wysłać za pośrednictwem poniższego formularza. Po jego otrzymaniu niezwłocznie skontaktujemy się Państwem.


Dane uczestnika
Dane uczestnika
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank
Agnieszka Turska
social media menadżer
/1/
ZOBACZ WIĘCEJ

POPULARNE NA FORUM

Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Początki prowadzenia własnej działalności gospodarczej choć są bardzo ekscytujące to jednak czasem bywają trudne. Rewelacyjnym sposobem na stawianie pierwszych kroków...

32 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2022
Nowe sądy tylko dla franczyzy?

No no, swoją drogą ciekawe, że POF nie jest zainteresowane symetrią spraw sądowych i swego rodzaju rewizją rynku, czego ulubione USA już dawno dokonało. Wielki wstyd...

1 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2022
Społeczność Franchising.pl

MEET AND FIT franczyza jeśli ktoś chce zacząć współprace z tą firmą to niech mocno się zastanowić ponieważ jeszcze dobry rok przed pandemią zamknęli się aż 15...

2 wypowiedzi
ostatnia 09.03.2022
Polska Organizacja Franczyzodawców w obronie zasad

a POF ma jakieś zasady?

1 wypowiedzi
ostatnia 04.03.2022
Punkt sprzedaży nawozów i środkow ochrony roślin

Witam.Posiadam kawałek placu i myślałem nad otwarciem punktu sprzedaży nawozów.Czy może by ktoś ma jakieś namiary na firmy które by chciały pomóc,pozdrawiam ...

6 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2021
Mini piekarnia Fornetti

A co sie stalo s Fornetti w Polsce? Jak oni wszyscy znikli?

2 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2021
Środki na działalność gospodarczą

Cześć Jestem świeżakiem na rynku wkrótce otworze swoją pierwszą działalność. Niestety nie posiadam środków na szybkie uruchomienie sklepu i cały czas poszukuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2021
Zakładamy własną firmę - procedury krok po kroku

Bardzo pomocny artykol

31 wypowiedzi
ostatnia 15.06.2021