Szkolenie z franczyzy

Dowiedz się, zanim zainwestujesz
Dowiedz się, zanim zainwestujesz / Akademia Franczyzy PROFIT system obejmuje trzy rodzaje szkoleń: kursy dla kandydatów na franczyzobiorców (17-18 kwietnia), franczyzodawców (5-6 marca) oraz szkolenia indywidualne. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia kursu oraz gratis prenumeratę miesięcznika "FRANCHISING".
Planujesz zostać franczyzobiorcą lub franczyzodawcą, ale nie wiesz jak? Prawnik i analityk finansowy podpowiedzą, jak to zrobić.
 

Akademia Franczyzy PROFIT system to cykl profesjonalnych szkoleń organizowanych przez firmę doradczą PROFIT system. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak rozwinąć swoją firmę franczyzową oraz ile można zarobić na biznesie pod logo znanej marki. Wiedzą na ten temat podzielą się doświadczeni trenerzy – eksperci i doradcy ds. franczyzy. Zajęcia mają formę warsztatów, dzięki czemu uczestnicy poznają zasady obowiązujące na rynku franczyzy w oparciu o konkretne przykłady.

Akademia Franczyzy PROFIT system to kontynuacja projektu „Franczyza szansą na rozwój polskich przedsiębiorstw” zrealizowanego na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przez dwa lata przeszkolonych zostało ponad pół tysiąca przedsiębiorców zainteresowanych franczyzą. Zebrane od uczestników opinie zostały wykorzystane do opracowania programu Akademii Franczyzy PROFIT system. Teraz z wiedzy doświadczonych trenerów i ekspertów ds. franczyzy będą mogły skorzystać kolejne osoby, które chcą rozwinąć swój biznes we franczyzie.

Szkolenie uporządkowało naszą wiedzę na temat franchisingu. Mieliśmy także okazję, żeby wymienić się doświadczeniami z przedstawicielami pokrewnych branż. Dla nas najważniejsza była jednak możliwość skorzystania z doradztwa prawnego przy tworzeniu systemu franczyzowego. Franczyza Socatots sprawdziła się już w 55 krajach na świecie, dlatego chcieliśmy rozwinąć ten koncept także w Polsce – mówi Przemysław Olewnik, prezes Socatots Polska, uczestnik szkolenia dla franczyzodawców.

Wiedza na temat franczyzy przekazana w trakcie warsztatów pomogła mi przede wszystkim ustalić, jakie pytania zadawać franczyzodawcy, żeby w przyszłości uniknąć sytuacji, w której jedna ze stron umowy będzie zaskoczona działaniami drugiej – wyjaśnia Joanna Cieszko, uczestniczka szkolenia dla franczyzobiorców, wraz ze wspólniczką prowadzi jeden z pierwszych w Polsce klubów fitness międzynarodowej sieci FitCurves.

Szkolenia dla franczyzodawców mają przygotować uczestników do wdrożenia franczyzy lub poprawy funkcjonowania dotychczasowego systemu. Zaprezentowane podczas zajęć studia przypadków ułatwią uczestnikom dokonanie oceny własnego przedsiębiorstwa i pozwolą uniknąć błędów wynikających z niewłaściwego zarządzania siecią. Zajęcia organizowane będą w dwudniowych sesjach. Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Przyszli franczyzobiorcy dowiedzą się podczas szkoleń jakimi kryteriami należy kierować się przy wyborze sieci franczyzowej i jak sprawdzić wiarygodność franczyzodawcy. Poznają wady i zalety biznesu na licencji oraz prawa i obowiązki franczyzobiorcy i franczyzodawcy. Szczegółowy program zajęć dostępny jest na www.franczyza.eu.

W programie Akademii Franczyzy PROFIT system:

  • Zalety franczyzy i wady franczyzy
  • Prawa i obowiązki franczyzobiorcy i franczyzodawcy
  • Badanie rynku i tworzenie biznesplanu
  • Ocena opłacalności tworzenia systemu franczyzowego

Informacji na temat szkoleń udzielają w dni powszednie w godzinach 9-17: Piotr Paryż: (22) 560 80 45, 691 536 363 pparyz@profitsystem.pl

Cena szkolenia wynosi 490 zł netto. Uczestnicy otrzymają gratis roczną prenumeratę miesięcznika "FRANCHISING".

Zgłoszenie można również wysłać za pośrednictwem poniższego formularza. Po jego otrzymaniu niezwłocznie skontaktujemy się Państwem.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do PROFIT system.
Dowiedz się więcej
Dane uczestnika
Dane uczestnika
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank