Emmerson dogadał się z Leptos Group. Będzie sprzedawał budowane przez nią na Cyprze apartamenty i wille.
Czwartek
16.06.2011
Pośrednik nieruchomości otwiera trzy kolejne biura.
 

W maju sieć powiększyła się o trzecie, po Białymstoku i Zielonej Górze, franczyzowe biuro. Franczyzobiorcą jest firma A1 z Piły, która oferuje zarówno usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jak i badania rynku, zarządzanie i wycenę nieruchomości. Na przełomie czerwca i lipca do sieci przystąpią jeszcze trzej franczyzobiorcy – z Krosna, Tarnowa i Łodzi.

Emmersonowi udało się też podpisać umowę o współpracy z grupą Leptos, na mocy której sieć dołączy do swojej oferty wybudowane przez nią apartamenty i wille na Cyprze.

- Podjęcie współpracy z największym cypryjskim deweloperem wynika z realizacji naszej strategii działania, zakładającej zaangażowanie w różnych segmentach rynku nieruchomości. Nieruchomości zagraniczne są dostępne w naszej ofercie od wielu lat. Naszym zdaniem nieruchomości wakacyjne nie tylko zagranicą, ale także w kraju, to coraz lepiej rozwijający się segment rynku. Ekspansja spółki w tym kierunku będzie mieć pozytywny wpływ na wyniki finansowe oraz tym samym poprawę płynności firmy - mówi Aleksander Skirmuntt, członek zarządu Emmerson.

Notowany na giełdowym rynku New Connect pośrednik zarządza też siecią 16 placówek własnych. Przystąpienie do konceptu Emmersona na zasadzie franczyzy wymaga uiszczenia opłaty licencyjnej w wysokości 20 tys. zł oraz poniesienia kosztów wynajmu i wyposażenia biura.

(gum)


POPULARNE NA FORUM

Wiosna należy do pośredników

Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Amazing post. Appreciate it and look forward to seeing many more. Thanks from Alpha Male..

3 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Deweloper w małym mieście

Czy ja wiem? Tyle się słyszy o oszustwach takich dużych inwestorów...

1 wypowiedzi
ostatnia 08.02.2018
Młoda mama rozwija biznes

Brawo! Oby jak najwięcej takich inicjatyw ;)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Biuro pośrednictwa nieruchomości + kredyty. Co dołożyć?

Moim zdaniem nie ma sensu, żebyś 10 różnych usług wpisywał. Nigdy w pełni nie dasz rady być doskonałym we wszystkich. Lepiej być ekspertem w 2-3 dziedzinach niż w 10...

10 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Młoda mama rozwija biznes

Chcieć, znaczy móc! Początki są zawsze trudne, ale jak się przeze nie przejdzie to później jest już z górki :)

3 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

A co sie bardziej oplaca , kupic u developera mieszkanie , urzadzic pod klucz I sprzedac? Czy moze stare mieszkanie ,w starym budownictwie ? Czy lepiej wynajac , niz sprzedac? 

6 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Na nieruchomościach można zarabiać w różnoraki sposób - wynajmowanie to zaledwie jedna z możliwości. Mi udało się wykręcić niezły biznes kupująć nieruchomości...

6 wypowiedzi
ostatnia 26.09.2017
Zarabiamy na nieruchomościach

Warto określić grupę docelową. Studentów wciąż przybywa, dlatego myślę, że mieszkania położone blisko uczelni są najlepszą opcją. 2,3-pokojowe mieszkanie, pokoje...

6 wypowiedzi
ostatnia 04.09.2017