Głównym bohaterem kursu Pingu’s English jest znany najmłodszym pingwinek Pingu, który w zabawny sposób wprowadza dzieci w świat języka angielskiego.
Niedziala
18.09.2011
Ruszyły pierwsze kursy językowe prowadzone metodą Pingu’s English.
 

Za rozwój sieci szkół nauczających metodą Pingu's English w Polsce odpowiedzialne jest Centrum Językowe Idea. W ciągu kilku miesięcy firmie udało się wprowadzić kursy do 17 polskich miast, w których już od września przedszkolaki uczą się języka angielskiego od sympatycznego pingwinka Pingu. Przedszkola i szkoły językowe uczące dzieci metodą Pingu's English działają już m.in. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Łodzi.

- Mimo zaledwie kilkumiesięcznej obecności na polskim rynku, kurs Pingu's English cieszy się dużym zainteresowaniem. Podpisane zostały już pierwsze umowy z licencjobiorcami, którzy będą mieli wyłączność terytorialną na prowadzenie kursów Pingu’s English. Współpraca nawiązywana jest również z wybranymi przedszkolami, szkołami językowymi i klubami malucha - mówi Amadeusz Czajor z Centrum Językowego Idea.

Metoda Pingu's English skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 7 lat i została stworzona przez Grupę Linguaphone. Osoby zainteresowane przystąpieniem do sieci do końca tego roku płacą połowę opłaty franczyzowej. Kurs może być realizowany w ramach istniejącej już szkoły językowej, lekcje mogą być również prowadzone jako zajęcia dodatkowe w szkołach i przedszkolach.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

1 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018