Sklep Office 1 w Piszu na Mazurach. Minimalna powierzchnia punktu wynosi 30 m2.
Wtorek
15.05.2012
Na początku maja Office 1 uruchomiło kolejny sklep z artykułami biurowymi, który ruszył w Piszu na Mazurach.
 

W tej części Polski działają jeszcze dwie inne placówki – w Ostrołęce i Ełku. W całej Polsce działa 17 sklepów Office 1 prowadzonych przez franczyzobiorców.
- Nasze doświadczenia wskazują, że najlepszymi franczyzobiorcami konceptu Office1 są małżeństwa. Podobnie jest w tym przypadku. Sklep w Piszu otworzyło małżeństwo – Beata i Marcin Dołęga – mówi Grażyna Marciniak, dyrektor rozwoju sieci Office 1 Poland.

Sieć Office 1 chce otwierać swoje sklepy w niewielkich miastach, gdzie konkurencja nie jest duża i sklep oferujący szeroką gamę produktów wyposażenia biura ma duże szanse na zaistnienie na rynku. Na inwestycję w sklep Office1 trzeba przeznaczyć ok. 30 tys. zł. Franczyzobiorca powinien mieć również lokal o powierzchni ok. 30 m2.

W sklepach Office 1 można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia biura, począwszy od galanterii biurowej, poprzez artykuły piśmiennicze, aż po urządzenia i meble do biura oraz sprzęt komputerowy. Office 1 powstało w USA w 1989 roku, w Polsce firma jest obecna od siedmiu lat. Sieć jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Jak pominąć drogich pozycjonerów i zaistnieć ze swoim biznesem w sieci?

Po latach zmian pozycjonerów, naciągania na koszty bez efektu, szukam pomysłu na dobre i tanie pozycjonowanie nie oparte na Adwords https://www.best-rent.pl/

1 wypowiedzi
ostatnia 12.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

1 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Jaka drukarnia online?

Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z...

45 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Jaki internet do firmy?

Kasia31 No niestety często jest tak, że te mobilne mają limit i nawet jak nie wzrastaja opłaty to zwalnia net do minimum. Kiedyś próbowałam i nawet maila nie mogłam...

7 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018