Northgate Logistics

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wypracowaliśmy przez lata skuteczny model działania przedsiębiorstwa i zdobyliśmy ogromne uznanie na rynku usług spedycyjnych. Rozpoznawalność marki i przede wszystkim wypracowane przez lata doświadczenie pozwalają nam dziś zaprosić Partnerów do współpracy na zasadach uczciwej i bezpiecznej licencji.

Obecnie firma posiada sześć placówek własnych, które to obsługują ponad 2 tys. klientów rocznie w całej Polsce i Europie. Korzystając ze specjalistycznych technik, umiejętności i informacji opracowaliśmy system współpracy partnerskiej w zakresie świadczenia usług spedycji krajowej i międzynarodowej.

Nasz innowacyjny system partnerski został opracowany w celu uzupełnienia dotychczasowych kanałów sprzedaży (oddziały własne) o sieć placówek zarządzanych bezpośrednio przez partnerów.

Aby to osiągnąć zostały określone bezpieczne i fair play warunki współpracy w systemie. Opracowany został przejrzysty model biznesowy, oraz nowoczesny cyfrowy podręcznik operacyjny Northbook.

Dowiedz się więcej!

JEDNOSTKI WŁASNE

5

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

8

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pakiet startowy

 • udzielamy prawa do korzystania z wypracowanych przez lata skutecznych technik zarabiania, identyfikacji z marką, know-how oraz włączamy do systemu sprzedaży usług,
 • szkolimy w zakresie zarządzania zespołem spedytorów, technik skutecznego pozyskiwania klientów i budowania z nimi relacji handlowych,
 • dostarczamy pakiet materiałów marketingowych, takich jak: foldery reklamowe, teczki, wizytówki, papier firmowy, koperty,
 • organizujemy dla Partnera i jego spedytorów sesję zdjęciową celem profesjonalnej wizualizacji zawodowej,
 • dajemy dostęp do zasobów firmowych na witrynach zespołów netgate, northbook oraz materiałów szkoleniowych, które tworzą kompletny podręcznik operacyjny,
 • klienci partnera mogą brać udział w bardzo korzystnym konkursie northclub,
 • zapewniamy dostęp do systemów i narzędzi IT, takich, jak:
  • cRM (sprzedaż usług, baza podwykonawców, etc.),
  • witryny zespołów (wiki przedsiębiorstwa),
  • giełdy transportowe,
  • system ubezpieczeń CARGO,
  • system analizy należności i ubezpieczeń handlowych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. Partner nie wykłada własnych środków na wejście do systemu partnerskiego, bo opłata licencyjna jest rozłożona na 36 miesięcy z 6 miesięczną karencją w spłacie!
 2. Nie aranżuje biura bo możemy je dla Niego przygotować.
 3. Nie inwestuje w wyposażenie biura i sprzęty komputerowe bo może je od nas dzierżawić.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Kandydat na partnera powinien spełniać następujące kryteria:

 • zobowiązanie do wypełnienia postanowień umowy partnerskiej,
 • odpowiednie środki finansowe wystarczające do uruchomienia działalności i zatrudnienia odpowiedniego personelu,
 • prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Northgate Logistics Sp. z o.o. Sp. k.

ul. F. Nowowiejskiego 24A, 83-000 Pruszcz Gdański

partner@northgatelogistics.pl

northgatelogistics.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Ewa Kozłowska

+48 539 773 106

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Northgate Logistics.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Northgate Logistics Sp. z o.o. Sp. k. (ul. F. Nowowiejskiego 24A, 83-000 Pruszcz Gdański). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Northgate Logistics oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie northgatelogistics.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.